Wagtail - en to ug translation catalogue (89 entries)

en: Wagtail documents
ug: Wagtail پۈتۈك

en: Collection
ug: توپلام

en: Add
ug: قوش

en: Add/edit documents you own
ug: پۈتۈكلىرىڭىزنى قوشۇپ/تەھرىرلەيدۇ

en: Edit
ug: تەھرىر

en: Edit any document
ug: خالىغان پۈتۈكنى تەھرىرلەيدۇ

en: Choose
ug: تاللا

en: Select documents in choosers
ug: تاللىغۇچتىن پۈتۈك تاللىنىدۇ

en: title
ug: ماۋزۇ

en: file
ug: ھۆججەت

en: created at
ug: قۇرۇلغان ۋاقتى

en: uploaded by user
ug: ئىشلەتكۈچى يۈكلىگەن

en: tags
ug: بەلگە

en: document
ug: پۈتۈك

en: documents
ug: پۈتۈك

en: Add tags to 1 document | Add tags to %(counter)s documents
ug[0]: 1 پۈتۈككە بەلگە قوشىدۇ
ug[1]: %(counter)s پۈتۈككە بەلگە قوشىدۇ

en: Add tags to documents
ug: پۈتۈككە بەلگە قوشىدۇ

en: Are you sure you want to tag the following document? | Are you sure you want to tag the following documents?
ug[0]: تۆۋەندىكى پۈتۈككە راستتىنلا بەلگە قوشامسىز؟
ug[1]: تۆۋەندىكى پۈتۈككە راستتىنلا بەلگە قوشامسىز؟

en: You don't have permission to add tags to this document | You don't have permission to add tags to these documents
ug[0]: بۇ پۈتۈككە بەلگە قوشۇش ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: بۇ پۈتۈككە بەلگە قوشۇش ئىجازىتىڭىز يوق

en: Yes, add
ug: ھەئە، قوش

en: No, don't add
ug: ياق، قوشما

en: Add 1 document to new collection | Add %(counter)s documents to new collection
ug[0]: يېڭى توپلامغا 1 پۈتۈك قوشىدۇ
ug[1]: يېڭى توپلامغا %(counter)s پۈتۈك قوشىدۇ

en: Add documents to collection
ug: پۈتۈكنى توپلامغا قوشىدۇ

en: Are you sure you want to add the following document to the selected collection? | Are you sure you want to add the following documents to the selected collection?
ug[0]: تاللىغان توپلامغا تۆۋەندىكى پۈتۈكنى راستتىنلا قوشامسىز؟
ug[1]: تاللىغان توپلامغا تۆۋەندىكى پۈتۈكنى راستتىنلا قوشامسىز؟

en: You don't have permission to add this document to a collection | You don't have permission to add these documents to a collection
ug[0]: توپلامغا بۇ پۈتۈكنى قوشۇش ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: توپلامغا بۇ پۈتۈكنى قوشۇش ئىجازىتىڭىز يوق

en: Delete 1 document | Delete %(counter)s documents
ug[0]: 1 پۈتۈك ئۆچۈر
ug[1]: %(counter)s پۈتۈك ئۆچۈر

en: Delete documents
ug: پۈتۈك ئۆچۈر

en: Are you sure you want to delete this document? | Are you sure you want to delete these documents?
ug[0]: بۇ پۈتۈكنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟
ug[1]: بۇ پۈتۈكنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
ug[0]: %(usage_count)s قېتىم ئىشلىتىلدى
ug[1]: %(usage_count)s قېتىم ئىشلىتىلدى

en: You don't have permission to delete this document | You don't have permission to delete these documents
ug[0]: بۇ  پۈتۈكنى ئۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: بۇ  پۈتۈكنى ئۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق

en: Yes, delete
ug: ھەئە، ئۆچۈر

en: No, don't delete
ug: ياق، ئۆچۈرمە

en: Latest documents
ug: ئاخىرقى پۈتۈك

en: Sorry, no documents match "<em>%(search_query)s</em>"
ug: كەچۈرۈڭ، ھېچقانداق پۈتۈك «<em>%(search_query)s</em>» غا ماس كەلمىدى

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
ug: سىز بۇ توپلامغا ھېچقانداق پۈتۈك يۈكلىمىدىڭىز.

en: You haven't uploaded any documents.
ug: سىز ھېچقانداق پۈتۈك يۈكلىمىدىڭىز.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
ug: نېمىشقا <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>ھازىر بىرنى يۈكلە</a>مەيسىز؟

en: Change document:
ug: پۈتۈك ئۆزگەرت:

en: Add a document
ug: پۈتۈك قوش

en: Add document
ug: پۈتۈك قوش

en: Uploading…
ug: يۈكلەۋاتىدۇ…

en: Upload
ug: يۈكلە

en: Editing %(title)s
ug: «%(title)s» تەھرىر

en: Editing
ug: تەھرىرلەش

en: Save
ug: ساقلا

en: Delete document
ug: پۈتۈك ئۆچۈر

en: Filesize
ug: ھۆججەت چوڭلۇقى

en: File not found
ug: ھۆججەت تېپىلمىدى

en: Usage
ug: ئىشلىتىلىشى

en: Select all documents in listing
ug: تىزىمدىكى ھەممە پۈتۈكنى تاللايدۇ

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
ug: كەچۈرۈڭ، ھېچقانداق پۈتۈك «<em>%(query_string)s</em>» غا ماس كەلمىدى

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
ug: سىز بۇ توپلامغا ھېچقانداق پۈتۈك يۈكلىمىدىڭىز. نېمىشقا <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">ھازىر بىرنى يۈكلە</a>مەيسىز؟

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
ug: ھېچقانداق پۈتۈك يۈكلىمىدىڭىز. نېمىشقا <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">ھازىر بىرنى يۈكلە</a>مەيسىز؟

en: <span>%(total)s</span> Document <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | <span>%(total)s</span> Documents <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
ug[0]: <span>%(total)s</span> پۈتۈك <span class="w-sr-only"> %(site_name)s دا قۇرۇلدى</span>
ug[1]: <span>%(total)s</span> پۈتۈك <span class="w-sr-only"> %(site_name)s دا قۇرۇلدى</span>

en: Add multiple documents
ug: كۆپ پۈتۈك قوش

en: Add documents
ug: پۈتۈك قوش

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
ug: پۈتۈك بۇ دائىرىگە سۆرەپ تاشلانسا تېزلا يۈكلىنىدۇ.

en: Or choose from your computer
ug: ياكى كومپيۇتېرىڭىزدىن تاللاڭ

en: Add to collection:
ug: توپلامغا قوشۇش:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
ug: يۈكلەش مۇۋەپپەقىيەتلىك. ئەگەر زۆرۈر بولسا بۇ پۈتۈكنى تېخىمۇ مۇۋاپىق ماۋزۇ بىلەن يېڭىلاڭ. ئەگەر يۈكلەش زۆرۈر بولمىسا، پۈتۈكنى پۈتۈنلەي ئۆچۈرەلەيسىز.

en: Sorry, upload failed.
ug: كەچۈرۈڭ، يۈكلىيەلمىدى.

en: Document updated.
ug: پۈتۈك يېڭىلاندى.

en: You need a password to access this document.
ug: بۇ پۈتۈكنى زىيارەت قىلىش ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈش كېرەك.

en: Document permissions
ug: پۈتۈك ئىجازىتى

en: Add a document permission
ug: پۈتۈككە ئىجازەت قوش

en: Tags
ug: بەلگە

en: Tag
ug: بەلگە

en: Add tags to the selected documents
ug: تاللىغان پۈتۈككە بەلگە قوشىدۇ

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d document | New tags have been added to %(num_parent_objects)d documents
ug[0]: %(num_parent_objects)d پۈتۈككە يېڭى بەلگە قوشۇلدى
ug[1]: %(num_parent_objects)d پۈتۈككە يېڭى بەلگە قوشۇلدى

en: Add to collection
ug: توپلامغا قوش

en: Add selected documents to collection
ug: تاللانغان پۈتۈكنى توپلامغا قوشىدۇ

en: %(num_parent_objects)d document has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d documents have been added to %(collection)s
ug[0]: %(num_parent_objects)d پۈتۈك %(collection)s غا قوشۇلدى
ug[1]: %(num_parent_objects)d پۈتۈك %(collection)s غا قوشۇلدى

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Delete selected documents
ug: تاللانغان پۈتۈكنى ئۆچۈر

en: %(num_parent_objects)d document has been deleted | %(num_parent_objects)d documents have been deleted
ug[0]: %(num_parent_objects)d پۈتۈك ئۆچۈرۈلدى
ug[1]: %(num_parent_objects)d پۈتۈك ئۆچۈرۈلدى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Created
ug: قۇرغان ۋاقتى

en: Choose a document
ug: پۈتۈك تاللىنىدۇ

en: Choose another document
ug: باشقا پۈتۈك تاللىنىدۇ

en: Edit this document
ug: پۈتۈك تەھرىرلەيدۇ

en: Documents
ug: پۈتۈك

en: Title
ug: ماۋزۇ

en: Document '%(document_title)s' added.
ug: «%(document_title)s» پۈتۈك قوشۇلدى.

en: The document could not be saved due to errors.
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن پۈتۈكنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: Document '%(document_title)s' updated
ug: «%(document_title)s» پۈتۈك يېڭىلاندى

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
ug: ھۆججەتنى تاپالمىدى. مەنبەنى ئۆزگەرتىڭ ياكى پۈتۈكنى ئۆچۈرۈڭ

en: Document '%(document_title)s' deleted.
ug: «%(document_title)s» پۈتۈك ئۆچۈرۈلدى.

en: Document
ug: پۈتۈك

en: %(count)s document | %(count)s documents
ug[0]: %(count)s پۈتۈك
ug[1]: %(count)s پۈتۈك
