Wagtail - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
be: Ўбудоўваемы код Wagtail

en: Cannot find an embed for this URL.
be: Не магу знайсці код для ўбудавання для гэтага URL

en: Please enter a valid URL
be: Калі ласка, пакажыце карэктны URL

en: embed
be: Убудоўваемы код

en: embeds
be: Убудавальныя коды

en: Insert embed
be: Устаўце код для ўбудавання

en: Insert
be: Уставіць

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
be: Здаецца, ёсць праблема з вашым Embedly API ключом. Калі ласка, праверце налады.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
be: Здаецца, з'явілася памылка пры спробе ўбудаваць гэты URL з Embedly. Калі ласка, паспрабуйце пазней.

en: Embed
be: Убудоўваецца код
