Wagtail - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
bg: Не мога да намеря embed за този URL

en: Please enter a valid URL
bg: Моля въведете валиден URL

en: Insert embed
bg: Добави вграден елемент

en: Insert
bg: Добави

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
bg: Има проблем с вашият embedly API ключ. Моля проверете си настройките.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
bg: Изглежда има грешка с Embedly в опита за вграждане на този URL. Моля опитайте отново по-късно.
