Wagtail - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
et: Wagtail manused

en: Cannot find an embed for this URL.
et: Selle URL-i jaoks ei leia manust.

en: Please enter a valid URL
et: Sisestage kehtiv URL

en: embed
et: manus

en: embeds
et: manused

en: Insert embed
et: Lisa manus

en: Insert
et: Lisa

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
et: Tundub, et teie Embedly API-võtmega on probleem. Kontrollige oma seadeid.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
et: Selle URL-i manustamisel näib olevat viga Embedlyga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Embed
et: Manus
