Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
hr_HR: Wagtail umetci

en: Cannot find an embed for this URL.
hr_HR: Nije moguće pronaći umetak za ovaj URL.

en: Please enter a valid URL
hr_HR: Molimo unesite ispravan URL

en: embed
hr_HR: umetak

en: embeds
hr_HR: umetci

en: Insert embed
hr_HR: Umetni

en: Insert
hr_HR: Umetni

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
hr_HR: Čini se da postoji problem sa embedly API ključem. Molimo provjerite svoje postavke.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
hr_HR: Dogodila se greška u Embedly usluzi pri umetanju URL-a. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

en: Embed
hr_HR: Umetak
