Wagtail - en to id_ID translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail embeds
id_ID: Wagtail penyematan

en: Cannot find an embed for this URL.
id_ID: Tidak ditemukan embed untuk URL ini.

en: Please enter a valid URL
id_ID: Masukkan URL yang benar

en: embed
id_ID: penyematan

en: Insert embed
id_ID: Masukkan penyematan

en: Insert
id_ID: Masukkan

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
id_ID: Terdapat masalah pada kunci API embedly Anda. Mohon cek pengaturan Anda.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
id_ID: Sepertinya ada kesalahan dengan Embedly ketika melakukan penyematan untuk URL ini. Mohon dicoba kembali.

en: Embed
id_ID: Penyematan
