Wagtail - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail embeds
mn: Вэгтэйл эмбедүүд

en: Cannot find an embed for this URL.
mn: Иймд URL-тай эмбед код олдсонгүй.

en: URL
mn: Холбоос

en: Please enter a valid URL
mn: Зөв холбоос оруулна уу

en: embed
mn:  эмбед

en: embeds
mn: эмбедүүд

en: Insert embed
mn: Эмбед код оруулах

en: Insert
mn: Оруулах

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
mn: Эмбед API түлхүүрт асуудал үүссэн байж болзошгүй. Тохиргоогоо шалгана уу.
