Wagtail - en to pt_BR translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
pt_BR: Não pode achar um anexo para esta URL.

en: Please enter a valid URL
pt_BR: Por favor, digite uma URL válida

en: embed
pt_BR: embutir

en: Insert embed
pt_BR: Inserir anexo

en: Insert
pt_BR: Inserir

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
pt_BR: Parece que há um problema com sua chave API anexada. Por favor verifique suas configurações.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
pt_BR: Parece que houve um erro com a importação durante a tentativa de anexar esta URL. Por favor tente novamente.

en: Embed
pt_BR: Incorporar
