Wagtail - en to tet translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail embeds
tet: Wagtail rai

en: Cannot find an embed for this URL.
tet: La hetan rai iha URL

en: Please enter a valid URL
tet: Favor hatama URL ne'ebe loos

en: embeds
tet: embed sira

en: Insert embed
tet: Hatama embed

en: Insert
tet: Hatama

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
tet: Ne'e parese  iha peoblema ho ita boot nia embedly API key. Favor hare ita nia konfigurasaun

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
tet: Ne'e parese erru iha ho Embedly maski koko hatama URL ne'e. Favor koko tan tuir mai.

en: Embed
tet: Embutir
