Wagtail - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
th: ต้องการใส่ข้อมูลเพิ่มของ Wagtail

en: Cannot find an embed for this URL.
th: ไม่พบข้อมูลที่เราลิงค์ใน URL นี้

en: Please enter a valid URL
th: กรุณาเอ็นเทอร์ URL ที่ถูกต้อง

en: embed
th: วางลิงค์

en: embeds
th: วางหลายๆลิงค์

en: Insert embed
th: ใส่ลิงค์

en: Insert
th: ใส่,เสียบ

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
th: มีปัญหากับการใส่ลิงค์API กรุณาเช็คการติดตั้งของคุณ

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
th: มีข้อผิดพลาดเกี่ยวกับการใส่ลิงค์ ในขณะที่กำลังพยายามใส่ลิงค์ใน URL นี้ กรุณาลองทำใหม่อีกคร้ง

en: Embed
th: วางลิงค์
