Wagtail - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
uk: Вбудований вміст Wagtail

en: Cannot find an embed for this URL.
uk: Ресурс для вбудування не знайдений за цим URL.

en: Please enter a valid URL
uk: Будь ласка, введіть кореткний URL

en: embed
uk: вбудований вміст

en: embeds
uk: вбудовані вмісти

en: Insert embed
uk: Вставити вбудований вміст

en: Insert
uk: Вставити

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
uk: Здається, виникла проблема з вашим ключем Embedly API. Будь ласка, перевірте ваші налаштування.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
uk: Здається, виникла проблема з Embedly під час спроби вбудувати вміст за цим URL. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Embed
uk: Вбудувати
