Wagtail - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
vi: Đính kèm tệp cho Wagtail

en: Cannot find an embed for this URL.
vi: Không thể tìm thấy file đính kèm cho URL này.

en: Please enter a valid URL
vi: Hãy nhập URL hợp lệ

en: embed
vi: file đính kèm

en: embeds
vi: file đính kèm

en: Insert embed
vi: Chèn file đính kèm

en: Insert
vi: Chèn

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
vi: Có vấn đề xảy ra với API key đính kèm. Xin kiểm lại phần cài đặt.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
vi: Có lỗi xảy ra với Embedly khi cố gắng đính kèm URL này. Xin thử lại sau.

en: Embed
vi: Đính Kèm File
