Wagtail - en to dv translation catalogue (43 entries)

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
dv: %(supported_formats)s ސަޕޯޓްކުރާ ފޯމެޓް

en: Collection
dv: ކަލެކްޝަން

en: Alt text
dv: ބަދަލު ލިޔުންކޮޅު

en: Filter
dv: ފިލްޓަރ ކުރޭ

en: Add
dv: އިތުރު

en: Edit
dv: އެޑިޓް

en: Choose
dv: ނަގާ

en: title
dv: ޓައިޓަލް

en: file
dv: ފައިލް

en: created at
dv: އުފެއްދިފައިވަނީ

en: uploaded by user
dv: ޔޫސަރ އަޕްލޯޑް ކޮށްފައި

en: tags
dv: ޓެގްތައް

en: image
dv: އިމޭޖް

en: Yes, add
dv: ލައްބަ އިތުރުކުރޭ

en: No, don't add
dv: ނޫން އިތުރު ނުކުރާތި

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
dv[0]: %(usage_count)sފަހަރު ބޭނުން ކުރެވިއްޖެ
dv[1]:  %(usage_count)s ފަހަރު ބޭނުންކުރެވިއްޖެ

en: Yes, delete
dv: ލައްބަ! ފުހެލާ

en: No, don't delete
dv: ނޫން! ފުހެނުލާތި

en: Existing
dv: މިހާރު ހުރި

en: New
dv: އާ

en: Select %(title)s
dv: %(title)s ސެލެކްޓް ކުރޭ

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
dv: މިހާރު އެއްޗެއް އަޕްލޯޑް ކޮށްލަން ވީނު؟

en: Save
dv: ސޭވްކުރޭ

en: Editing
dv: އެޑިޓްކުރަނީ

en: Delete image
dv: އިމޭޖް ޑިލީޓްކުރޭ

en: Filesize
dv: ފައިލް ސައިޒް

en: File not found
dv: ފައިލް ނުފެނުން

en: Usage
dv: ބޭނުންކުރުން

en: Preview
dv: ޕްރިވިއު

en: Or choose from your computer
dv: ނުވަތަ ކޮމްޕިއުޓަރުން ޚިޔާރު ކުރޭ

en: Add to collection:
dv: ކަލެކްޝަނަށް އިތުރުކުރޭ:

en: Sorry, upload failed.
dv: ސޮރީ، އަޕްލޯޑް ފެއިލްވެއްޖެ.

en: Server Error
dv: ސަރވަރ ގެ މައްސަލައެއް ޖެހިއްޖެ

en: Report this error to your website administrator with the following information:
dv: މި އެރަރ ތިރީގައިވާ މަޢުލޫމާތުތަކާއެކު ވެބްސައިޓް އެޑްމިނިސްޓްރޭޓަރަށް ރިޕޯޓްކުރޭ

en: Tags
dv: ޓެގްތައް

en: Tag
dv: ޓެގް

en: Add to collection
dv: ކަލެކްޝަނަށް އިތުރުކުރޭ:

en: Delete
dv: ޑިލީޓްކުރެވޭ

en: Upload
dv: އަޕްލޯޑް ކުރޭ

en: Uploading…
dv: އަޕްލޯޑް ވަނީ . . .

en: Choose an image
dv: އިމޭޖެއް ނަގާ

en: Edit this image
dv: މި އިމޭޖް އެޑިޓްކުރޭ

en: Change image
dv: އިމޭޖް ބަދަލު ކުރޭ
