Wagtail - en to mn translation catalogue (89 entries)

en: Wagtail images
mn: Зургууд

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
mn: Дэмжигдсэн форматууд: %(supported_formats)s. Файлын дээд хэмжээ: %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
mn: Дэмжигдсэн форматууд: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
mn: Дэмжигдээгүй зургийн формат байна. Дэмжигдсэн форматууд: %(supported_formats)s.

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
mn: Энэ файл хэт том хэмжээтэй байна (%(file_size)s). Боломжтой дээд хэмжээ нь %(max_filesize)s.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
mn: Энэ файл хэтэрхий том хэмжээтэй байна. Боломжтой дээд хэмжээ нь %(max_filesize)s.

en: Full width
mn: Бүтэн өргөн

en: Left-aligned
mn: Зүүн-зэрэгцүүлэх

en: Right-aligned
mn: Баруун-зэрэгцүүлэх

en: Collection
mn: Цуглуулга

en: Alt text
mn: Зургийн тайлбар текст

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Original size
mn: Оригнал хэмжээ

en: Resize to width
mn: Өргөнийг өөрчлөх

en: Resize to height
mn: Өндрийг өөрчлөх

en: Resize to min
mn: Хамгийн багыг өөрчлөх

en: Resize to max
mn: Хамгийн ихийг өөрчлөх

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Closeness
mn: Нягтшил

en: Add
mn: Нэмэх

en: Add/edit images you own
mn: Өөрийн зургуудаа нэмэх/засах

en: Edit
mn: Засах

en: Edit any image
mn: Ямар ч хуудсыг засах

en: Choose
mn: Сонгох

en: title
mn: гарчиг

en: file
mn: файл

en: width
mn: өргөн

en: height
mn: өндөр

en: created at
mn: үүссэн

en: uploaded by user
mn: хэрэглэгчийн хуулсан

en: tags
mn: шошго

en: image
mn: зураг

en: images
mn: зургууд

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
mn[0]: %(usage_count)s удаа ашигласан
mn[1]: Used %(usage_count)s times

en: Yes, delete
mn: Тийм, устга

en: No, don't delete
mn: Үгүй, устгахгүй

en: Popular tags
mn: Түгээмэл шошгууд

en: New
mn: Шинэ

en: Latest images
mn: Сүүлийн зургууд

en: Choose a format
mn: Форматаа сонгоно уу

en: Insert image
mn: Зураг оруулах

en: Change image file:
mn: Зургийн файл солих:

en: Add an image
mn: Зураг нэмэх

en: Add image
mn: Зураг нэмэх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Editing image %(title)s
mn: %(title)s зургийг засч байна

en: Editing
mn: Засч байна

en: Delete image
mn: Зургийг устгах

en: URL Generator
mn: URL Үүсгэгч

en: Focal point
mn: Фокусын цэг

en: (optional)
mn: (заавал биш)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image above.
mn: Зургийн хамгийн чухал хэсгийг зурган дээр зурж сонгоно уу.

en: Current focal point shown
mn: Одоо харагдаж буй фокусын цэг

en: Remove focal area
mn: Фокусын хэсгийг устгах

en: Max dimensions
mn: Дээд хэмжүүр

en: Filesize
mn: Файлын хэмжээ

en: File not found
mn: Файл олдсонгүй

en: Usage
mn: Хэрэглээ

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
mn: Уучлаарай, "<em>%(query_string)s</em>" хайлтад тохирох зураг олдсонгүй

en: Preview
mn: Урдчилж харах

en: URL
mn: URL хаяг

en: Add multiple images
mn: Олон зураг нэмэх

en: Add images
mn: Зураг нэмэх

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
mn: Энэ хэсэгт зургуудаа чирж оруулж сайт руу хуулна уу.

en: Or choose from your computer
mn: Эсвэл компьютерээсээ хуулах

en: Add to collection:
mn: Цуглуулга руу нэмэх

en: Sorry, upload failed.
mn: Уучлаарай, хуулахад алдаа гарлаа.

en: Server Error
mn: Серверийн алдаа

en: Image updated.
mn: Зураг шинэчлэгдлээ.

en: Image permissions
mn: Зургийн хандалтын эрх

en: Add an image permission
mn: Зургийн хандах эрх нэмэх

en: Tags
mn: Шошго

en: Delete
mn: Устгах

en: Upload
mn: Хуулах

en: Uploading…
mn: Хуулж байна...

en: Choose an image
mn: Зургаа сонгоно уу

en: Choose another image
mn: Өөр зураг сонгох

en: Edit this image
mn: Энэ зургийг засах

en: Images
mn: Зургууд

en: Image '%(image_title)s' updated.
mn: '%(image_title)s' зураг засагдлаа.

en: Edit again
mn: Дахин засах

en: The image could not be saved due to errors.
mn: Зураг энэ алдаануудаас шалтгаалан хадгалагдсангүй.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
mn: Эх зураг олдсонгүй. Эх зургийг солих эсвэл устгана уу.

en: Image '%(image_title)s' deleted.
mn: '%(image_title)s' зураг устлаа.

en: Image '%(image_title)s' added.
mn: '%(image_title)s' зураг нэмэгдлээ.

en: The image could not be created due to errors.
mn: Зураг энэ алдаануудаас шалтгаалан хадгалагдсангүй.

en: Image
mn: Зураг

en: Change image
mn: Зураг солих
