Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (86 entries)

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
sk_SK: Podporované formáty sú: %(supported_formats)s. Maximálna veľkosť súboru je: %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
sk_SK: Podporované formáty sú: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
sk_SK: Nie je podporovaný formát obrázkov. Podporované formáty sú: %(supported_formats)s.

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
sk_SK: Tento súbor je príliž veľký (%(file_size)s). Maximálna povolená veľkosť je %(max_filesize)s.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
sk_SK: Tento súbor je príliž veľký. Maximálna veľkosť súboru je %(max_filesize)s.

en: Full width
sk_SK: Plná šírka

en: Left-aligned
sk_SK: Doľava zarovnané

en: Right-aligned
sk_SK: Doprava zarovnané

en: Collection
sk_SK: Kolekcie

en: Original size
sk_SK: Originálna veľkosť

en: Resize to width
sk_SK: Upraviť rozmery na šírku

en: Resize to height
sk_SK: Upraviť rozmery na výšku

en: Resize to min
sk_SK: Upraviť rozmery na minimum

en: Resize to max
sk_SK: Upraviť rozmery na maximum

en: Resize to fill
sk_SK: Upraviť rozmery na výplň

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Height
sk_SK: Výška

en: Closeness
sk_SK: Blízkosť

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add/edit images you own
sk_SK: Pridať/upraviť obrázky, ktoré vlastníte

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit any image
sk_SK: Upraviť obrázok

en: Choose
sk_SK: Zvoliť

en: title
sk_SK: titulok

en: file
sk_SK: súbor

en: width
sk_SK: šírka

en: height
sk_SK: výška

en: created at
sk_SK: vytvorené

en: uploaded by user
sk_SK: nahral používateľ

en: tags
sk_SK: tagy

en: image
sk_SK: obrázok

en: Yes, add
sk_SK: Áno, pridať

en: No, don't add
sk_SK: Nie, nepridať

en: Yes, delete
sk_SK: Áno, zmazať

en: No, don't delete
sk_SK: Nie, nezmazať

en: Popular tags
sk_SK: Populárne tagy

en: New
sk_SK: Nový

en: Latest images
sk_SK: Posledné obrázky

en: Choose a format
sk_SK: Zvoľte formát

en: Insert image
sk_SK: Vložiť obrázok

en: Change image file:
sk_SK: Zmeniť obrázok:

en: Add an image
sk_SK: Pridať obrázok

en: Add image
sk_SK: Pridať obrázok

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Editing image %(title)s
sk_SK: Úprava obrázka %(title)s

en: Editing
sk_SK: Upraviť obrázok

en: Delete image
sk_SK: Zmazať obrázok

en: URL Generator
sk_SK: URL Generátor

en: Current focal point shown
sk_SK: Aktuálny ohniskový bod

en: Remove focal area
sk_SK: Odstrániť ohniskovú oblasť

en: Max dimensions
sk_SK: Maximálne rozmery

en: Filesize
sk_SK: Veľkosť súboru

en: File not found
sk_SK: Súbor nebol nájdený

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
sk_SK: Prepáčte, žiadne obrázky nevyhovujú hľadanému výrazu "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
sk_SK: Zatiaľ ste nenahrali do kolekcie žiadne obrázky. Prečo nenahrať <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">jeden práve teraz</a>?

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
sk_SK: Zatiaľ ste nenahrali žiadne obrázky. Prečo nenahrať <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">jeden práve teraz</a>?

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: URL
sk_SK: URL adresa

en: Add multiple images
sk_SK: Pridať viacero obrázkov

en: Add images
sk_SK: Pridať obrázky

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
sk_SK: Potiahni a pusti obrázky do tejto plochy pre okamžité nahrávanie.

en: Or choose from your computer
sk_SK: Alebo vyber z tvojho počítača

en: Add to collection:
sk_SK: Pridať do kolekcie:

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
sk_SK: Nahrávanie bolo úspešné. Prosím aktualizujte tento obrázok s vhodnejším titulkom, ak je potrebný. Môžete taktiež zmazať tento obrázok ak nahrávanie nebolo potrebné.

en: Sorry, upload failed.
sk_SK: Prepáčte, ale nahrávanie zlihalo.

en: Server Error
sk_SK: Chyba servera

en: Image updated.
sk_SK: Obrázok bol aktualizovaný.

en: Image permissions
sk_SK: Oprávnenia obrázku

en: Add an image permission
sk_SK: Pridať oprávnenia obrázku

en: Tags
sk_SK: Tagy

en: Add to collection
sk_SK: Pridať do kolekcie

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Uploading…
sk_SK: Odosielam…

en: Choose an image
sk_SK: Vybrať obrázok

en: Choose another image
sk_SK: Zvoliť iný obrázok

en: Edit this image
sk_SK: Upraviť tento obrázok

en: Images
sk_SK: Obrázky

en: Image '%(image_title)s' updated.
sk_SK: Obrázok '%(image_title)s' bol aktualizovaný.

en: Edit again
sk_SK: Upraviť znovu

en: The image could not be saved due to errors.
sk_SK: Obrázok nemôže byť uložený kvôli chybám.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
sk_SK: Zdroj obrázku nebol nájdený. Prosím aktualizujte zdroj alebo zmažte obrázok.

en: Image '%(image_title)s' deleted.
sk_SK: Obrázok '%(image_title)s' bol zmazaný.

en: Image '%(image_title)s' added.
sk_SK: Obrázok '%(image_title)s' bol pridaný.

en: The image could not be created due to errors.
sk_SK: Obrázok nemôže byť vytvorený kvôli chybám.

en: %(count)s image | %(count)s images
sk_SK[0]: %(count)s obrázok
sk_SK[1]: %(count)s obrázky
sk_SK[2]: %(count)s obrázkov
sk_SK[3]: %(count)s obrázkov
