Wagtail - en to be translation catalogue (106 entries)

en: Wagtail core
be: Ядро Wagtail

en: Add Comment
be: Дадаць Каментар

en: The minimum number of items is %(min_num)d
be: Мінімальная колькасць элементаў %(min_num)d

en: The maximum number of items is %(max_num)d
be: Максімальную колькасць элементаў %(max_num)d

en: Move up
be: Падвінуць наверх

en: Move down
be: Падвінусь уніз

en: Duplicate
be: Дублікат

en: Delete
be: Выдаліць

en: Add
be: дадаць

en: %(label)s: this block has no options.
be: %(label)s: у гэтага блока няма опцый.

en: This block has no options.
be: Гэты блок не мае опцый.

en: This field is required.
be: Патрабуецца запоўніць гэтае поле.

en: Password
be: Пароль

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
be: Уведзены вамі пароль няправільны. Паспрабуйце яшчэ раз.

en: Comment
be: Каментар

en: Locked
be: Заблакавана

en: Unlocked
be: Разблакавана

en: live
be: апублікавана

en: has unpublished changes
be: мае неапублікаваныя змены

en: first published at
be: ўпершыню апублікавана

en: last published at
be: апошні раз друкавалася

en: go live date/time
be: дата / час публікацыі

en: expiry date/time
be: дата / час заканчэння

en: expired
be: скончыўся

en: scheduled
be: запланаванае

en: draft
be: чарнавік

en: live + scheduled
be: размешчана + запланаваная

en: live + draft
be: апублікавана + чарнавік

en: Default
be: Па змаўчанні

en: locked
be: заблакавана

en: locked at
be: заблякаваны ў

en: locked by
be: заблякаваны

en: Add/edit pages you own
be: Дадаць / рэдагаваць свае старонкі

en: Bulk delete
be: Масавае выдаленне

en: Delete pages with children
be: Выдаліць разам з даччынымі старонкамі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Edit any page
be: Рэдагаваць любую старонку

en: Lock
be: Заблакаваць

en: Lock/unlock pages you've locked
be: Вашы заблякаваныя / разблакаваныя старонкі

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Publish any page
be: Апублікаваць любую старонку

en: Unlock
be: Разблакаваць

en: Unlock any page
be: Разблакаваць любую старонку

en: title
be: загаловак

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
be: Загаловак старонкі бачны ўсім

en: slug
be: моцна складаны

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
be: Імя старонкі, якое будзе адлюстроўвацца ў URL, напрыклад http://domain.com/blog/[my-slug]/

en: content type
be: тып змесціва

en: URL path
be: шлях URL

en: owner
be: уладальнік

en: show in menus
be: паказваць у меню

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
be: Ці павінна спасылка на гэтую старонку адлюстроўвацца ў аўтаматычна генераваных меню

en: latest revision created at
be: апошняя версія створана

en: page
be: старонка

en: pages
be: старонкі

en: created at
be: створана

en: user
be: карыстальнік

en: content JSON
be: сожержимое JSON

en: approved go live at
be: пацверджана да публікацыі

en: group
be: група

en: permission
be: права доступу

en: group page permission
be: права на старонку ў гурта

en: group page permissions
be: правы на старонку ў гурта

en: page view restriction
be: абмежаванне на прагляд старонкі

en: page view restrictions
be: абмежаванні на прагляд старонак

en: name
be: імя

en: groups
be: групы

en: Approve
be: Пацвярдзіць

en: comment
be: каментар

en: collection
be: калекцыя

en: collection view restriction
be: абмежаванне на прагляд калекцыі

en: collection view restrictions
be: абмежаванні на прагляд калекцыі

en: collections
be: калекцыі

en: group collection permission
be: права доступу да калекцыі ў гурта

en: group collection permissions
be: правы доступу да калекцыі ў гурта

en: uploaded by user
be: Запампована карыстальнікам

en: hostname
be: імя хаста

en: port
be: порт

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
be: Пакажыце які-небудзь выдатны ад 80 порт, калі вам патрэбны канкрэтны нумар порта ў URL-адрасе (напрыклад, распрацоўка на порце 8000). Не ўплывае на апрацоўку запыту (так што форвардинг партоў працягвае працаваць).

en: site name
be: імя сайта

en: Human-readable name for the site.
be: Чалавека-зразумелая імя для сайта.

en: root page
be: каранёвая старонка

en: is default site
be: сайт па змаўчанні

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
be: Калі выбрана, гэты сайт будзе апрацоўваць запыты для ўсіх наяўных імёнаў хастоў, ня замацаваных за іншымі сайтамі

en: site
be: сайт

en: sites
be: сайты

en: default
be: па змаўчанні

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
be: %(hostname)sўжо наладжаны як сайт па змаўчанні. Вы павінны спачатку адключыць гэтую наладу ў яго, перш, чым вы можаце захаваць гэты сайт па змаўчанні.

en: Public
be: Публічна

en: Private, accessible to users in specific groups
be: Прыватна, даступна для карыстальнікаў з названых груп

en: view restriction
be: абмежаванне на прагляд

en: view restrictions
be: абмежаванні на прагляд

en: Log in
be: Увайсці

en: Your username and password didn't match. Please try again.
be: Вашы імя карыстальніка і пароль не пасуюць. Калі ласка, паспрабуйце яшчэ раз.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
be: Ваш рахунак не мае доступу да гэтай старонцы. Для прагляду, калі ласка, увайдзіце, выкарыстоўваючы рахунак, які мае доступ.

en: Password required
be: Патрабуецца пароль

en: You need a password to access this page.
be: Вам патрэбен пароль для доступу да гэтай старонцы.

en: Continue
be: Працягнуць

en: Created
be: Створаны

en: Edited
be: Зменена

en: Unpublish
be: Адмяніць публікацыю

en: Reject
be: Адхіліць

en: Copy
be: Скапіяваць

en: Copied for translation from %(title)s (%(locale)s)
be: Скапіраваны для перакладу з %(title)s (%(locale)s)

en: Move
be: Рухайцеся

en: Add comment
be: Дадаць каментар
