Wagtail - en to cs translation catalogue (219 entries)

en: %(count)s descendant collection | %(count)s descendant collections
cs[0]: %(count)s závislá kolekce
cs[1]: %(count)s závislé kolekce
cs[2]: %(count)s závislých kolekcí
cs[3]: %(count)s závislých kolekcí

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
cs: %(hostname)s je již nastaven jako výchozí web. Toto nastavení musíte nejprve zrušit.

en: %(label)s: this block has no options.
cs: %(label)s: tento blok nemá žádné volby.

en: '%(workflow)s' started. Next step '%(task)s'
cs: '%(workflow)s' zahájen. Další krok '%(task)s'

en: Active tasks can be added to workflows. Deactivating a task does not remove it from existing workflows.
cs: Aktivní úlohy mohou být přidány do postupu. (Deaktivování úlohy ji nevyřadí z probíhajícího zpracování.)

en: Add
cs: Přidat

en: Add Comment
cs: Přidat komentář

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Add view restrictions
cs: Přidat omezení zobrazení

en: Add/edit pages you own
cs: Přidat/Editovat vámi vlastněné stránky

en: Added a comment
cs: Komentář přidán

en: Added the '%(restriction)s' view restriction
cs: Bylo přidáno '%(restriction)s' omezení zobrazení

en: Added view restriction
cs: Bylo přidáno omezení zobrazení

en: Approve
cs: Schválit

en: Approve with comment
cs: Schválit s komentářem

en: Approved
cs: Schváleno

en: Approved at '%(task)s'. '%(workflow)s' complete
cs: Schváleno '%(task)s'. '%(workflow)s' dokončen.

en: Approved at '%(task)s'. Next step '%(next_task)s'
cs: Schváleno '%(task)s'. Další krok '%(next_task)s'

en: Bulk delete
cs: Hromadné zrušení

en: Cancelled
cs: Zrušeno

en: Cancelled '%(workflow)s' at '%(task)s'
cs: Zrušen '%(workflow)s' na úkolu '%(task)s'

en: Comment
cs: Komentář

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Copied
cs: Zkopírováno

en: Copied from %(title)s
cs: Zkopírováno z %(title)s

en: Copy
cs: Zkopírovat

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create alias
cs: Vytvořit zástupce

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Created an alias
cs: Byl vytvořen zástupce

en: Created an alias of %(title)s
cs: Byl vytvořen zástupce pro %(title)s

en: Default
cs: Default(ní)

en: Delete
cs: Zrušit

en: Delete comment
cs: Odstranit komentář

en: Delete pages with children
cs: Rušit stránky s podstránkami

en: Deleted
cs: Zrušeno

en: Draft saved
cs: Návrh byl uložen

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Edit
cs: Editovat

en: Edit any page
cs: Editovat jakoukoliv stránku

en: Edit comment
cs: Upravit komentář

en: Edited
cs: Upraveno

en: Edited a comment
cs: Komentář upraven

en: Edited a comment on field %(field)s: "%(text)s"
cs: Komentář upraven v poli %(field)s: "%(text)s"

en: Group approval task
cs: Skupinou schvalovaná úloha

en: Group approval tasks
cs: Skupinou schvalované úlohy

en: Human-readable name for the site.
cs: Jméno webu v podobě čitelné člověkem.

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
cs: Je-li nastaveno, bude tento web výchozí pro všechny hostname, která nemají přiřazen žádný web.

en: In progress
cs: Probíhající..

en: Lock
cs: Uzamknout

en: Lock/unlock pages you've locked
cs: Uzamknout/odemknout vámi uzamčené stránky

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Members of the chosen Wagtail Groups can approve this task
cs: Členové zvolené skupiny mohou schválit tuto úlohu

en: Move
cs: Přesunout

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Moved
cs: Přesunuto

en: Moved from '%(old_parent)s' to '%(new_parent)s'
cs: Přesunuto z '%(old_parent)s' do '%(new_parent)s'

en: Needs changes
cs: Vyžaduje úpravy

en: Not started
cs: Není spuštěno

en: Page scheduled for publishing
cs: Stránka byla naplánována ke ke zveřejnění

en: Page scheduled for publishing at %(go_live_at)s
cs: Stránka byla naplánována ke ke zveřejnění na %(go_live_at)s

en: Page unscheduled for publishing at %(go_live_at)s
cs: Stránce bylo zrušeno plánované zveřejnění v %(go_live_at)s

en: Page unscheduled from publishing
cs: Stránce bylo zrušeno plánované zveřejnění

en: Password
cs: Heslo

en: Password required
cs: Je vyžadováno heslo

en: Private, accessible to users in specific groups
cs: Privátní, dostupné uživatelům v oprávněných skupinách

en: Public
cs: Veřejné

en: Publish
cs: Publikovat

en: Publish any page
cs: Možnost publikovat jakoukoliv stránku

en: Publish scheduled draft
cs: Zveřejnit plánovaný návrh

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Published scheduled draft
cs: Byl zveřejněn plánovaný návrh

en: Reject
cs: Odmítnout

en: Rejected
cs: Odmítnuto

en: Rejected at '%(task)s'. Changes requested
cs: Odmítnuto '%(task)s'. Jsou požadovány změny

en: Remove view restrictions
cs: Zrušit omezení zobrazení

en: Removed view restriction
cs: Zrušeno omezení zobrazení

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Renamed
cs: Přejmenováno

en: Renamed from '%(old)s' to '%(new)s'
cs: Přejmenováno z '%(old)s' na '%(new)s'

en: Reorder
cs: Setřídit

en: Reordered
cs: Setříděno

en: Reordered under '%(parent)s'
cs: Setříděno pod '%(parent)s'

en: Request changes
cs: Vyžádat změny

en: Revert
cs: Vrátit

en: Reverted to previous revision
cs: Bylo vráceno na předchozí verzi

en: Reverted to previous revision with id %(revision_id)s from %(created_at)s
cs: Bylo vráceno na předchozí verzi s id %(revision_id)s z %(created_at)s

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s scheduled for publishing at %(go_live_at)s.
cs: Verze %(revision_id)s z %(created_at)s byla naplánována ke ke zveřejnění na %(go_live_at)s.

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s unscheduled from publishing at %(go_live_at)s.
cs: Verzi %(revision_id)s z %(created_at)s bylo zrušeno zveřejnění, plánované na %(go_live_at)s.

en: Schedule publication
cs: Naplánovat zveřejnění

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
cs: Nastavte, pokud potřebujete mít v URL jiné číslo portu než 80 (např. vývoj na portu 8000). Neovlivňuje zpracování requestů (lze tedy použít s přesměrováním portů).

en: Skipped
cs: Přeskočeno

en: Task state
cs: Stav úlohy

en: Task states
cs: Stavy úlohy

en: The descriptive text displayed underneath a headline in search engine results.
cs: Popisný text, který se zobrazí pod nadpisem ve výsledcích vyhledávačů.

en: The log action '%(action_name)s' has not been registered.
cs: Akce logu '%(action_name)s' není registrována.

en: The maximum number of items is %(max_num)d
cs: Maximální počet položek je %(max_num)d

en: The minimum number of items is %(min_num)d
cs: Minimální počet položek je %(min_num)d

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
cs: Název stránky viditelný v URL, např. http://domain.com/blog/[my-slug]/

en: The name of the page displayed on search engine results as the clickable headline.
cs: Jméno stránky na vyhledávači jako nadpis, na nějž lze kliknout.

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
cs: Veřejně viditelný název stránky

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
cs: Zadané heslo není správné. Prosím, zkuste to znovu.

en: This block has no options.
cs: Tento blok nemá žádné volby.

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: URL path
cs: URL adresa

en: Unknown %(action)s
cs: Neznámé %(action)s

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Unlock any page
cs: Odemknout jakoukoliv stránku

en: Unlocked
cs: Odemčeno

en: Unpublish
cs: Nezveřejňovat

en: Unpublish scheduled draft
cs: Odvolat zveřejnění plánovaného návrhu

en: Unpublished
cs: Zveřejnění bylo odvoláno

en: Unpublished scheduled draft
cs: Zveřejnění plánovaného návrhu bylo odvoláno

en: Unschedule publication
cs: Odvolat plánované zveřejnění

en: Update view restrictions
cs: Změnit omezení zobrazení

en: Updated the view restriction to '%(restriction)s'
cs: Aktualizováno omezení zobrazení na '%(restriction)s'

en: Updated view restriction
cs: Aktualizováno omezení zobrazení

en: Wagtail core
cs: Wagtail jádro

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
cs: Určuje, zda se bude odkaz na tuto stránku zobrazovat v automaticky generovaných menu

en: Workflow cancelled
cs: Postup byl zrušen

en: Workflow started
cs: Postup byl zahájen

en: Workflow state
cs: Stav postupu

en: Workflow states
cs: Stavy postupu

en: Workflow task approved
cs: Úkol postupu byl schválen.

en: Workflow task rejected. Workflow complete
cs: Úkol postupu byl zamítnut. Postup dokončen

en: Workflow task resubmitted. Workflow resumed
cs: Úkol postupu byl potvrzen. Postup byl obnoven

en: Workflow: approve task
cs: Postup: schválit úlohu

en: Workflow: cancel
cs: Postup: přerušit

en: Workflow: reject task
cs: Postup: odmítnout úlohu

en: Workflow: resume task
cs: Postup: obnovit úlohu

en: Workflow: start
cs: Postup: start

en: You need a password to access this page.
cs: Pro přístup k této stránce potřebujete heslo.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
cs: Váš účet nemá oprávnění k této stránce. Je potřeba se přihlásit účtem, který taková oprávnění má.

en: Your username and password didn't match. Please try again.
cs: Vaše jméno a heslo neodpovídají. Zkuste to znova.

en: active
cs: aktivní

en: approved go live at
cs: povoleno publikovat:

en: collection
cs: kolekce

en: collection view restriction
cs: omezení zobrazení kolekce

en: collection view restrictions
cs: omezení zobrazení kolekcí

en: collections
cs: kolekce

en: comment
cs: komentář

en: comment replies
cs: reakce na komentář

en: comment reply
cs: reakce na komentář

en: comments
cs: komentáře

en: content JSON
cs: obsah JSON

en: content type
cs: content type (typ obsahu)

en: created at
cs: vytvořeno:

en: current task state
cs: aktuální stav úlohy

en: default
cs: default(ní)

en: draft
cs: koncept

en: expired
cs: platnost skončila

en: expiry date/time
cs: datum/čas expirace

en: finished at
cs: dokončeno v

en: finished by
cs: dokončeno (kým)

en: first published at
cs: poprvé publikováno:

en: go live date/time
cs: datum/čas publikování

en: group
cs: skupina

en: group collection permission
cs: skupinové oprávnění pro kolekci

en: group collection permissions
cs: skupinová oprávnění pro kolekci

en: group page permission
cs: skupinové oprávnění stránky

en: group page permissions
cs: skupinová oprávnění stránky

en: groups
cs: skupiny

en: has unpublished changes
cs: má nepublikované změny

en: hostname
cs: hostname (jméno hostitele)

en: in moderation
cs: probíhá schvalování

en: is default site
cs: je defaultní web

en: last published at
cs: naposledy publikováno:

en: latest revision created at
cs: poslední verze vytvořena:

en: live
cs: publikováno

en: live + draft
cs: publikováno + koncept

en: live + in moderation
cs: publikováno + probíhá schvalování

en: live + scheduled
cs: publikováno + naplánováno

en: live revision
cs: publikováno verze

en: locked
cs: uzamčeno

en: locked at
cs: uzamčeno:

en: locked by
cs: uzamčeno uživatelem

en: log entries
cs: položky logu

en: log entry
cs: položka logu

en: meta description
cs: meta popis

en: name
cs: jméno

en: owner
cs: vlastník

en: page
cs: stránka

en: page log entries
cs: položky logu pro stránku

en: page log entry
cs: položka logu pro stránku

en: page view restriction
cs: omezení zobrazení stránky

en: page view restrictions
cs: omezení zobrazení stránky

en: pages
cs: stránky

en: permission
cs: oprávnění

en: requested by
cs: požadováno kým

en: root page
cs: výchozí stránka

en: scheduled
cs: naplánováno

en: show in menus
cs: zobrazit v menu

en: site
cs: web

en: site name
cs: Název webu

en: sites
cs: weby

en: slug
cs: slug (identifikátor)

en: started at
cs: spuštěno v

en: status
cs: stav

en: system
cs: systém

en: task
cs: úloha

en: tasks
cs: úlohy

en: timestamp (UTC)
cs: timestamp - čas zpracování (UTC)

en: title
cs: titulek

en: title tag
cs: značka titulku (title tag)

en: uploaded by user
cs: nahráno uživatelem

en: user
cs: uživatel

en: view restriction
cs: omezení zobrazení

en: view restrictions
cs: omezení zobrazení

en: workflow
cs: postup

en: workflow page
cs: stránka postupu

en: workflow pages
cs: stránky postupu

en: workflow state
cs: stav zpracování

en: workflow task order
cs: pořadí úloh postupu

en: workflow task orders
cs: pořadí úloh postupu

en: workflow_tasks
cs: úlohy postupu

en: workflows
cs: postupy

en: {model_name} '{title}' is locked and has been scheduled to go live at {datetime}
cs: {model_name} '{title}' je uzamčena a naplánována k zveřejnění {datetime}
