Wagtail - en to dv translation catalogue (280 entries)

en: %(count)s descendant collection | %(count)s descendant collections
dv[0]: %(count)s ދަރިފަސްކޮޅުގެ ކަލެކްޝަނެއް
dv[1]: %(count)s ދަރިފަސްކޮޅުގެ ކަލެކްޝަންތަކެވެ

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
dv: %(hostname)s މިހާރުވެސް ޑިފޯލްޓް ސައިޓްގެ ގޮތުގައި ކޮންފިގްރޭޓް ކުރެވިފައިވެއެވެ. މި ސައިޓް ޑިފޯލްޓް ގޮތުގައި ސޭވް ކުރުމުގެ ކުރިން އެކަން އަންސެޓް ކުރަން ޖެހެއެވެ.

en: %(label)s: this block has no options.
dv: %(label)s: މި ބްލޮކުގައި އެއްވެސް އިޚްތިޔާރެއް ނެތެވެ.

en: <b>'{title}' is locked</b> by <b>you</b>.
dv: <b>&#39;{title}&#39; ލޮކްކޮށްފައިވަނީ</b> <b>ތިބާއެވެ</b> .

en: <b>'{title}' is locked</b>.
dv: <b>&#39;{title}&#39; ތަޅުލާފައި ހުރެއެވެ</b> .

en: <b>'{title}' was locked</b> by <b>you</b> on <b>{datetime}</b>.
dv: &#39;{title}&#39; <b>ތިޔަ</b> <b>ލޮކްކޮށްފައިވަނީ</b> <b>{datetime}</b> ގައެވެ.

en: <b>'{title}' was locked</b> by <b>{user}</b> on <b>{datetime}</b>.
dv: <b>&#39;{title}&#39; ލޮކްކޮށްފައިވަނީ</b> <b>{user}</b> އިން <b>{datetime}</b> ގައެވެ.

en: Active tasks can be added to workflows. Deactivating a task does not remove it from existing workflows.
dv: އެކްޓިވް ޓާސްކްތައް ވޯކްފްލޯތަކަށް އިތުރުކުރެވިދާނެއެވެ. ޓާސްކެއް ޑިއެކްޓިވޭޓް ކުރުމަކީ މިހާރު ހުރި ވޯކްފްލޯތަކުން އެ ޓާސްކެއް ނައްތާލެވޭނެ ކަމެއް ނޫނެވެ.

en: Active workflows can be added to pages/snippets. Deactivating a workflow does not remove it from existing pages/snippets.
dv: އެކްޓިވް ވޯކްފްލޯތައް ޕޭޖް/ސްނިޕެޓްތަކަށް އިތުރުކުރެވިދާނެއެވެ. ވޯކްފްލޯއެއް ޑިއެކްޓިވޭޓް ކުރުމުން މިހާރު ހުރި ޕޭޖްތަކުން/ސްނިޕެޓްތަކުން އެ ވޯކްފްލޯއެއް ނައްތާލެވޭކަށް ނެތެވެ.

en: Add
dv: އިތުރު

en: Add Comment
dv: ކޮމެންޓް އެޑް ކުރާށެވެ

en: Add comment
dv: ކޮމެންޓް އެޑް ކުރާށެވެ

en: Add view restrictions
dv: ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަންސް އިތުރުކުރުން

en: Add/edit pages you own
dv: ތިމާގެ އަމިއްލަ ޞަފްޙާތައް އިތުރުކުރުން/އެޑިޓްކުރުން

en: Added a comment
dv: ކޮމެންޓެއް އިތުރުކޮށްފިއެވެ

en: Added a comment on field %(field)s: "%(text)s"
dv: %(field)s ދާއިރާއަށް ކޮމެންޓެއް އިތުރުކޮށްފި: \&quot;%(text)s\

en: Added the '%(restriction)s' view restriction
dv: &#39;%(restriction)s&#39; ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަން އިތުރުކޮށްފިއެވެ

en: Added view restriction
dv: ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަން އިތުރުކޮށްފިއެވެ

en: Approve
dv: ރުހުން

en: Approve with comment
dv: ކޮމެންޓާއެކު އެޕްރޫވް ކުރާށެވެ

en: Approved
dv: ހުއްދަލިބިފައިވުން

en: Approved at '%(task)s'. Next step '%(next_task)s'
dv: &#39;%(task)s&#39; ގައި ފާސްކޮށްފައިވެއެވެ. ދެން އޮތް ފިޔަވަޅު &#39;%(next_task)s&#39;.

en: Bulk delete
dv: ބަލްކް ޑިލީޓް ކުރުން

en: Cancelled
dv: ކެންސަލް ކޮށްފި އެވެ

en: Cancelled '%(workflow)s' at '%(task)s'
dv: '%(task)s' ގައި '%(workflow)s' ކެންސަލްކޮށްފި އެވެ.

en: Comment
dv: ކޮމެންޓްކުރޭ

en: Continue
dv: ކުރިޔަށް

en: Convert alias into ordinary page
dv: އެލިއާސް އާދައިގެ ޕޭޖަކަށް ބަދަލުކުރުން

en: Converted an alias into an ordinary page
dv: އެލިއާސްއެއް އާދައިގެ ޞަފްޙާއަކަށް ބަދަލުކޮށްފިއެވެ

en: Converted the alias '%(title)s' into an ordinary page
dv: &#39;%(title)s&#39; ގެ އެލިއާސް އާދައިގެ ޞަފްޙާއަކަށް ބަދަލުކޮށްފިއެވެ

en: Copied
dv: ކޮޕީކޮށްފައި

en: Copied for translation
dv: ތަރުޖަމާ ކުރުމަށް ކޮޕީކޮށްފައި

en: Copied for translation from %(title)s (%(locale)s)
dv: %(title)s (%(locale)s) އިން ތަރުޖަމާ ކުރުމަށް ކޮޕީކޮށްފައިވެއެވެ.

en: Copied from %(title)s
dv: %(title)s އިން ކޮޕީކޮށްފައިވެއެވެ

en: Copy
dv: ކޮޕީ

en: Copy for translation
dv: ތަރުޖަމާ ކުރުމަށް ކޮޕީ ކުރާށެވެ

en: Create
dv: ތައްޔާރުކުރުން

en: Create alias
dv: އެލިއާސް އުފެއްދުން

en: Created
dv: އުފެއްދިއެވެ

en: Created an alias
dv: އެލިއާސް އެއް އުފެއްދިއެވެ

en: Created an alias of %(title)s
dv: %(title)s ގެ އެލިއާސް އެއް އުފެއްދިއެވެ

en: Currently locked and will go live on the scheduled date
dv: މިވަގުތު ތަޅުލާފައި ހުރިއިރު ލައިވް ކުރާނީ ޝެޑިއުލް ތާރީހުގަ އެވެ

en: Default
dv: ޑީފޯލްޓް

en: Delete
dv: ޑިލީޓް

en: Delete comment
dv: ކޮމެންޓް ޑިލީޓް ކުރާށެވެ

en: Delete pages with children
dv: ކުޑަކުދިންނާއެކު ޞަފްޙާތައް ޑިލީޓްކުރުން

en: Delete reply to comment
dv: ކޮމެންޓަށް ރިޕްލައި ޑިލީޓް ކޮށްލާށެވެ

en: Deleted
dv: ޑިލީޓް ކޮށްފިއެވެ

en: Deleted a comment
dv: ކޮމެންޓެއް ޑިލީޓް ކޮށްފިއެވެ

en: Deleted a comment on field %(field)s: "%(text)s"
dv: %(field)s: \&quot;%(text)s\ ފީލްޑުގައި ލިޔެފައިވާ ކޮމެންޓެއް ޑިލީޓްކޮށްފި

en: Deleted a reply
dv: ޖަވާބެއް ޑިލީޓް ކޮށްފިއެވެ

en: Deleted a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
dv: %(field)s: \&quot;%(text)s\

en: Draft saved
dv: ޑްރާފްޓް ސޭވް ވެއްޖެއެވެ

en: Duplicate
dv: ޑަބިލިކޭޓް ކުރުން

en: Edit
dv: އެޑިޓް

en: Edit any page
dv: ކޮންމެ ޞަފްޙާއެއް އެޑިޓް ކުރާށެވެ

en: Edit comment
dv: ކޮމެންޓް އެޑިޓް ކުރާށެވެ

en: Edit reply to comment
dv: ކޮމެންޓަށް ޖަވާބު އެޑިޓްކުރުން

en: Edited
dv: އެޑިޓްކޮށްފައި

en: Edited a comment
dv: ކޮމެންޓެއް އެޑިޓްކޮށްފި އެވެ

en: Edited a comment on field %(field)s: "%(text)s"
dv: %(field)s ދާއިރާއަށް ކޮމެންޓެއް އެޑިޓްކޮށްފި: \&quot;%(text)s\

en: Edited a reply
dv: ޖަވާބެއް އެޑިޓްކޮށްފިއެވެ

en: Edited a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
dv: %(field)s: \&quot;%(text)s\

en: Group approval task
dv: ގްރޫޕް އެޕްރޫވަލް ޓާސްކް

en: Group approval tasks
dv: ގްރޫޕް އެޕްރޫވަލް ކުރުމުގެ މަސައްކަތްތައް

en: Human-readable name for the site.
dv: ސައިޓަށް އިންސާނުން ކިޔޭނެ ނަމެކެވެ.

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
dv: ތެދެއްނަމަ، މި ސައިޓުން އަމިއްލައަށް ސައިޓް އެންޓްރީއެއް ނެތް އެހެން ހުރިހާ ހޯސްޓް ނަންތަކެއްގެ ރިކުއެސްޓްތައް ޙައްލުކުރާނެއެވެ

en: In progress
dv: ކުރިއަށް އެބަދެއެވެ

en: Lock
dv: ތަޅުލާ

en: Lock/unlock pages you've locked
dv: ލޮކްކޮށްފައިވާ ޕޭޖްތައް ލޮކް/އަންލޮކްކުރުން

en: Locked
dv: ތަޅުލެވިފައި

en: Locked by another user
dv: އެހެން ޔޫޒަރަކު ލޮކްކޮށްފައި

en: Locked by schedule
dv: ޝެޑިއުލް އަށް ބަލާފައި ތަޅުލާފައި

en: Locked by workflow
dv: ވޯކްފްލޯ އިން ލޮކްކޮށްފައި

en: Locked by you
dv: ލޮކްޑް ބައި ޔޫ

en: Log in
dv: ލޮގްއިން ކޮށްލައްވާށެވެ

en: Members of the chosen Wagtail Groups can approve this task
dv: މި މަސައްކަތަށް ޚިޔާރުކުރެވޭ ވެގްޓޭލް ގްރޫޕްތަކުގެ މެމްބަރުންނަށް ފާސްކުރެވޭނެއެވެ

en: Move
dv: ދިޔުން

en: Move down
dv: ތިރިޔަށް ދޭ

en: Move up
dv: މައްޗަށް ދޭ

en: Moved
dv: ބަދަލުވެއްޖެއެވެ

en: Moved from '%(old_parent)s' to '%(new_parent)s'
dv: &#39;%(old_parent)s&#39; އިން &#39;%(new_parent)s&#39; އަށް ބަދަލުވެއްޖެއެވެ.

en: Needs changes
dv: ބަދަލުތަކެއް ބޭނުންވެއެވެ

en: No one can make changes while the %(model_name)s is locked
dv: %(model_name)s ލޮކްކޮށްފައި ހުންނައިރު އެއްވެސް މީހަކަށް ބަދަލެއް ނުގެނެވޭނެއެވެ

en: Not started
dv: ނުފެށޭ

en: Only %(user)s can make changes while the %(model_name)s is locked
dv: %(model_name)s ލޮކްކޮށްފައި ހުންނައިރު ބަދަލު ގެނެވޭނީ ހަމައެކަނި %(user)s އަށެވެ

en: Only reviewers can edit and approve the %(model_name)s
dv: %(model_name)s އެޑިޓްކޮށް އެޕްރޫވް ކުރެވޭނީ ހަމައެކަނި ރިވިއު ކުރާ ފަރާތްތަކަށް އެކަންޏެވެ

en: Only reviewers for this task can edit the %(model_name)s.
dv: %(model_name)s އެޑިޓް ކުރެވޭނީ ހަމައެކަނި މި މަސައްކަތަށް ރިވިއު ކުރާ ފަރާތްތަކަށް އެކަންޏެވެ.

en: Only you can make changes while the %(model_name)s is locked
dv: ބަދަލު ގެނެވޭނީ ހަމައެކަނި %(model_name)s ލޮކްކޮށްފައި ހުންނައިރުގައެވެ

en: Page scheduled for publishing
dv: ޝާއިއު ކުރުމަށް ހަމަޖެހިފައިވާ ޞަފްޙާ

en: Page scheduled for publishing at %(go_live_at)s
dv: %(go_live_at)s ގައި ޝާއިޢުކުރުމަށް ޝެޑިއުލްކޮށްފައިވާ ޞަފްޙާއެވެ

en: Page unscheduled for publishing at %(go_live_at)s
dv: %(go_live_at)s ގައި ޝާއިއު ކުރުމަށް ޝެޑިއުލް ނުކުރެވިފައިވާ ޕޭޖް

en: Page unscheduled from publishing
dv: ޝާއިޢުކުރުމުން ޝެޑިއުލް ނުކުރެވިފައިވާ ޞަފްޙާ

en: Pages/snippets at this step in a workflow will be moderated or approved by these groups of users
dv: ވޯކްފްލޯއެއްގެ މި ފިޔަވަޅުގައި ހުންނަ ޕޭޖްތައް/ސްނިޕެޓްތައް މޮޑެރޭޓް ނުވަތަ އެޕްރޫވް ކުރާނީ މި ގްރޫޕްތަކުގެ ޔޫޒަރުންނެވެ

en: Password
dv: ޕާސްވޯޑް

en: Password required
dv: ޕާސްވޯޑް ބޭނުންވެއެވެ

en: Private, accessible to users in specific groups
dv: އަމިއްލަ، ވަކި ގްރޫޕްތަކެއްގައި ތިބި ޔޫޒަރުންނަށް އެކްސެސިބަލް

en: Public
dv: ޕަބްލިކް

en: Publish
dv: ޕަބްލިޝް

en: Publish any page
dv: ކޮންމެ ޞަފްޙާއެއްވެސް ޝާއިޢުކުރުން

en: Publish scheduled draft
dv: ޝެޑިއުލް ޑްރާފްޓް ޝާއިއުކުރުން

en: Published
dv: ޝާއިޢުކޮށްފައިވެއެވެ

en: Published scheduled draft
dv: ޝާއިއުކޮށްފައިވާ ޝެޑިއުލް ޑްރާފްޓް

en: Reject
dv: ޤަބޫލުނުކުރުން

en: Rejected
dv: ދެކޮޅު ހެދިއެވެ

en: Rejected at '%(task)s'. Changes requested
dv: &#39;%(task)s&#39; ގައި ރިޖެކްޓް ކުރެވިއްޖެއެވެ. ބަދަލުތަކެއް ގެނައުމަށް އެދިއްޖެއެވެ

en: Remove view restrictions
dv: ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަންސް ނައްތާލާށެވެ

en: Removed the '%(restriction)s' view restriction. The page is public.
dv: &#39;%(restriction)s&#39; ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަން ނައްތާލެވިއްޖެއެވެ. އެ ޕޭޖަކީ އާންމު ގޮތެކެވެ.

en: Removed view restriction
dv: ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަން ނައްތާލެވިއްޖެއެވެ

en: Rename
dv: ނަން ބަދަލުކޮށްލާށެވެ

en: Renamed
dv: ނަން ބަދަލުކޮށްފިއެވެ

en: Renamed from '%(old)s' to '%(new)s'
dv: &#39;%(old)s&#39; އިން &#39;%(new)s&#39; އަށް ނަން ބަދަލުކޮށްފައިވެއެވެ.

en: Reorder
dv: ރީއޯޑަރ

en: Reordered
dv: އަލުން ތަރުތީބުކޮށްފައި

en: Reordered under '%(parent)s'
dv: &#39;%(parent)s&#39; ގެ ދަށުން އަލުން ތަރުތީބުކޮށްފައި.

en: Replied to a comment
dv: ކޮމެންޓަކަށް ޖަވާބު ދިނެވެ

en: Replied to comment on field %(field)s: "%(text)s"
dv: %(field)s ދާއިރާއަށް ކޮމެންޓް ކުރުމަށް ޖަވާބު ދިނީ: \&quot;%(text)s\

en: Reply to comment
dv: ކޮމެންޓަށް ޖަވާބު ދިނުން

en: Request changes
dv: ބަދަލު ގެނައުމަށް އެދި

en: Resolve comment
dv: ކޮމެންޓް ހައްލުކުރުން

en: Resolved a comment
dv: ކޮމެންޓެއް ހައްލުކޮށްފި އެވެ

en: Resolved a comment on field %(field)s: "%(text)s"
dv: %(field)s: \&quot;%(text)s\ ފީލްޑަށް ކޮމެންޓެއް ހައްލުކޮށްފި

en: Resubmitted '%(task)s'. Workflow resumed
dv: އަލުން ހުށަހަޅާފައިވަނީ '%(task)s' އެވެ. ވޯކްފްލޯ އަލުން ފެށިއެވެ

en: Revert
dv: ރިވަރޓް ކޮށްލާށެވެ

en: Reverted to previous revision
dv: ކުރީގެ އިސްލާހަށް އަނބުރާ ގެންގޮސްފިއެވެ

en: Reverted to previous revision with id %(revision_id)s from %(created_at)s
dv: ކުރީގެ ރިވިޝަން  %(created_at)s އައިޑީ %(revision_id)s އަށް ބަދަލު ކުރެވިފައި

en: Reviewers can edit this %(model_name)s – lock it to prevent other reviewers from editing
dv: ރިވިއު ކުރާ ފަރާތްތަކަށް މި %(model_name)s އެޑިޓް ކުރެވޭނެ – އެހެން ރިވިއު ކުރާ މީހުންނަށް އެޑިޓް ނުކުރެވޭނެ ގޮތަށް ލޮކް ކޮށްލާ

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s scheduled for publishing at %(go_live_at)s.
dv: ޝާއިއު ކުރުމަށް ހަމަޖެހިފައިވާ%(revision_id)s އިން%(created_at)s ފެށިގެން އިސްލާހުކުރުން %(go_live_at)s

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s unscheduled from publishing at %(go_live_at)s.
dv: %(revision_id)s އިސްލާހުކުރުން ޝެޑިއުލް ނުކުރެވި%(created_at)s އިން ފެށިގެން ޝާއިއުކުރުމުން %(go_live_at)s

en: Schedule publication
dv: ޝެޑިއުލް ޝާއިއުކުރުން

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
dv: ޔޫއާރްއެލްތަކުގައި ފެންނަން ވަކި ޕޯޓް ނަންބަރެއް ބޭނުންވާނަމަ (އެބަހީ ޕޯޓް 8000 ގައި ޑިވެލޮޕްމަންޓް) މިކަން 80 ނޫން އެހެން އެއްޗަކަށް ސެޓް ކުރާށެވެ. ރިކުއެސްޓް ހެންޑްލިންގ އަށް އަސަރު ނުކުރާ (އެހެންކަމުން ޕޯޓް ފޯވާޑިންގ އަދިވެސް މަސައްކަތް ކުރެއެވެ).

en: Skipped
dv: ސްކިޕް ވެއްޖެއެވެ

en: Task '%(task_name)s' on Revision '%(revision_info)s': %(status)s
dv: ރިވިޝަން &#39;%(revision_info)s&#39; ގައި &#39;%(task_name)s&#39; ޓާސްކް: %(status)s

en: Task state
dv: ޓާސްކް ސްޓޭޓް

en: Task states
dv: ޓާސްކް ސްޓޭޓްސް

en: The descriptive text displayed underneath a headline in search engine results.
dv: ސަރޗް އިންޖީނުގެ ނަތީޖާތަކުގައި ސުރުޚީއެއްގެ ދަށުގައި ފެންނަ ސިފަކުރަނިވި ލިޔުން

en: The log action '%(action_name)s' has not been registered.
dv: ލޮގް އެކްޝަން &#39;%(action_name)s&#39; ރަޖިސްޓްރީކޮށްފައެއް ނުވެއެވެ.

en: The maximum number of items is %(max_num)d
dv: އެންމެ ގިނަ ތަކެތީގެ އަދަދަކީ %(max_num)d އެވެ

en: The minimum number of items is %(min_num)d
dv: އެންމެ މަދު ތަކެތީގެ އަދަދަކީ %(min_num)d އެވެ

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
dv: ޔޫއާރްއެލްތަކުގައި ފެންނާނެ ގޮތަށް ޕޭޖުގެ ނަން މ. http://domain.com/blog/[my-slug]/

en: The name of the page displayed on search engine results as the clickable headline.
dv: ކްލިކް ކުރެވޭ ސުރުޚީގެ ގޮތުގައި ސަރޗް އިންޖީނުގެ ނަތީޖާތަކުގައި ދައްކާ ޕޭޖުގެ ނަން.

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
dv: ޕޭޖުގެ ސުރުޚީ އާންމުންނަށް ފެންނަން ބޭނުންވާ ގޮތަށް

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
dv: ތިޔަ ޖަހާފައިވާ ޕާސްވޯޑް ރަނގަޅެއް ނޫނެވެ. އަނެއްކާވެސް މަސައްކަތް ކުރައްވާށެވެ.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page at '%(parent_url_path)s'
dv: ސްލަގް %(page_slug)s މިހާރުވެސް ބޭނުން ކުރަމުންދަނީ ޕޭރެންޓް ޕޭޖް%(parent_url_path)s ތެރޭގައި ގައެވެ.

en: There may only be one in progress or needs changes workflow state per page/snippet.
dv: ކޮންމެ ޕޭޖަކަށް/ސްނިޕެޓަކަށް ވޯކްފްލޯ ސްޓޭޓް ކުރިއަށްދާ ނުވަތަ ބަދަލުކުރަންޖެހޭ އެއްޗެއް ހުރެދާނެ

en: This %(model_name)s is currently awaiting moderation.
dv: މި %(model_name)s މިވަގުތު މޮޑެރޭޝަނަށް އިންތިޒާރު ކުރަމުންދެއެވެ.

en: This block has no options.
dv: މި ބްލޮކުގައި އެއްވެސް އޮޕްޝަނެއް ނެތެވެ.

en: This field is required.
dv: މި ބައި ކޮންމެހެންވެސް ބޭނުންވާނެ

en: This {model_name} is awaiting <b>'{task_name}'</b> in the <b>'{workflow_name}'</b> workflow.
dv: މި {model_name} އިންތިޒާރު ކުރަނީ <b>'{workflow_name}'</b> ވޯކްފްލޯގައި <b>'{task_name}' </b>އަށެވެ.

en: URL path
dv: ޔޫއާރްއެލް މަގު

en: Unknown content type
dv: ނޭނގޭ ކޮންޓެންޓް ވައްތަރެއް

en: Unlock
dv: ތަޅު ހުޅުވާ

en: Unlock any page
dv: ކޮންމެ ޕޭޖެއް ވެސް އަންލޮކް ކޮށްލާށެވެ

en: Unlocked
dv: ތަޅު ހުޅުވިފައި

en: Unpublish
dv: އަންޕަބްލިޝް ކުރުން

en: Unpublish scheduled draft
dv: ޝެޑިއުލް ޑްރާފްޓް އަންޕަބްލިޝްކުރުން

en: Unpublished
dv: ޝާއިޢުނުކުރެވިފައި

en: Unpublished scheduled draft
dv: ޝާއިއުނުކުރެވިފައިވާ ޝެޑިއުލް ޑްރާފްޓް

en: Unschedule publication
dv: ޝެޑިއުލް ނުކޮށް ޝާއިއުކުރުން

en: Update view restrictions
dv: ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަންސް އަޕްޑޭޓް ކުރާށެވެ

en: Updated the view restriction to '%(restriction)s'
dv: ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަން &#39;%(restriction)s&#39; އަށް އަޕްޑޭޓް ކޮށްފި އެވެ.

en: Updated view restriction
dv: އަޕްޑޭޓް ކޮށްފައިވަނީ ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަން

en: Wagtail API v2
dv: ވެގްޓޭލް އެޕީއައި v2

en: Wagtail core
dv: ވެގްޓޭލް ކޯރ އެވެ

en: Wagtail frontend cache
dv: ވެގްޓޭލް ފްރަންޓްއެންޑް ކެޝް އެވެ

en: Wagtail routablepage
dv: ވެގްޓޭލް ރޫޓެބަލްޕޭޖް އެވެ

en: Wagtail sitemaps
dv: ވެގްޓޭލް ސައިޓްމެޕްސް

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
dv: މި ޕޭޖަށް ލިންކެއް އޮޓޮމެޓިކުން އުފައްދާ މެނޫތަކުގައި ފެންނާނެތޯ / ނޫންތޯ

en: Workflow cancelled
dv: ވޯކްފްލޯ ކެންސަލް ކޮށްފި އެވެ

en: Workflow started
dv: ވޯކްފްލޯ ފެށުނެވެ

en: Workflow state
dv: ވޯކްފްލޯ ސްޓޭޓް

en: Workflow states
dv: ވޯކްފްލޯ ސްޓޭޓްސް

en: Workflow task approved
dv: ވޯކްފްލޯ ޓާސްކް އެޕްރޫވް ކުރެވިއްޖެއެވެ

en: Workflow task rejected. Workflow complete
dv: ވޯކްފްލޯ ޓާސްކް ރިޖެކްޓް ވެއްޖެ. ވޯކްފްލޯ ނިމިއްޖެއެވެ

en: Workflow task resubmitted. Workflow resumed
dv: ވޯކްފްލޯ ޓާސްކް އަލުން ހުށަހެޅުން. ވޯކްފްލޯ އަލުން ފެށިއެވެ

en: Workflow: approve task
dv: ވޯކްފްލޯ: އެޕްރޫވް ޓާސްކް

en: Workflow: cancel
dv: ވޯކްފްލޯ: ކެންސަލްކުރުން

en: Workflow: reject task
dv: ވޯކްފްލޯ: ރިޖެކްޓް ޓާސްކް

en: Workflow: resume task
dv: ވޯކްފްލޯ: ޓާސްކް އަލުން ފެށުން

en: Workflow: start
dv: ވޯކްފްލޯ: ފެށުން

en: You need a password to access this page.
dv: މި ޕޭޖަށް ވަނުމަށް ޕާސްވޯޑެއް ބޭނުންވެއެވެ.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
dv: ތިޔަ އެކައުންޓަށް މި ޕޭޖަށް ވަދެވޭނެ ގޮތެއް ނެތެވެ. ކުރިއަށް ދިއުމަށްޓަކައި އެކްސެސް ލިބިފައިވާ އެކައުންޓަކުން ލޮގްއިން ވެލައްވާށެވެ.

en: Your username and password didn't match. Please try again.
dv: ޔޫޒަރނޭމް އާއި ޕާސްވޯޑް އެއްގޮތެއް ނުވިއެވެ. އަނެއްކާވެސް މަސައްކަތް ކުރައްވާށެވެ.

en: active
dv: އެކްޓިވް

en: approved go live at
dv: އެޕްރޫވްޑް ގޯ ލައިވް އެޓް

en: collection
dv: ނެގުން

en: collection view restriction
dv: ކަލެކްޝަން ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަން

en: collection view restrictions
dv: ކަލެކްޝަން ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަންސް

en: collections
dv: ކަލެކްޝަންތަކެވެ

en: comment
dv: ކޮމެންޓް

en: comment replies
dv: ކޮމެންޓް ރިޕްލައި ކުރެއެވެ

en: comment reply
dv: ކޮމެންޓް ރިޕްލައި

en: comments
dv: ކޮމެންޓް ކުރާށެވެ

en: content JSON
dv: ކޮންޓެންޓް ޖޭއެސްއޯއެން

en: content type
dv: ކޮންޓެންޓް ޓައިޕް

en: created at
dv: އުފެއްދިފައިވަނީ

en: current task state
dv: މިހާރުގެ ޓާސްކް ސްޓޭޓް

en: default
dv: ޑީފޯލްޓް

en: draft
dv: ދެލިކޮޕީ

en: expired
dv: މުއްދަތުހަމަވެފައި

en: expiry date/time
dv: މުއްދަތު ހަމަވާ ތާރީޚު/ގަޑި

en: finished at
dv: ނިމުނީ 10:00 ގައެވެ

en: finished by
dv: ނިމިގެން ދިޔައީ

en: first published at
dv: ފުރަތަމަ ޝާއިއުކޮށްފައިވަނީ ގދ

en: go live date/time
dv: ލައިވް ތާރީޚު/ގަޑިއަށް ދާށެވެ

en: group
dv: ގްރޫޕް

en: group collection permission
dv: ގްރޫޕް ކަލެކްޝަންގެ ހުއްދަ ލިބިފައިވުން

en: group collection permissions
dv: ގްރޫޕް ކަލެކްޝަންގެ ހުއްދަތައް

en: group page permission
dv: ގްރޫޕް ޕޭޖްގެ ހުއްދަ ލިބިފައިވުން

en: group page permissions
dv: ގްރޫޕް ޕޭޖްގެ ހުއްދަތައް

en: groups
dv: ގްރޫޕްތަކެވެ

en: has unpublished changes
dv: ޝާއިއު ނުކުރެވި ހުރި ބަދަލުތަކެއް ގެނެސްފައިވެ އެވެ

en: hostname
dv: ހޯސްޓް ނަން

en: in moderation
dv: މެދުމިނުގެ ގޮތަކަށެވެ

en: is default site
dv: އަކީ ޑިފޯލްޓް ސައިޓެވެ

en: last published at
dv: އެންމެ ފަހުން ޝާއިއުކޮށްފައިވަނީ ގދ

en: latest revision
dv: އެންމެ ފަހުން އިސްލާހު ކުރި އެވެ

en: latest revision created at
dv: އެންމެ ފަހުން އިސްލާހު އުފެއްދި ގދ

en: live
dv: ދިރިއުޅުން

en: live + draft
dv: ލައިވް + ޑްރާފްޓް

en: live + in moderation
dv: ދިރިއުޅެނީ + މެދުމިނުގައި

en: live + scheduled
dv: ލައިވް + ޝެޑިއުލް ކުރެވިފައި

en: live revision
dv: ލައިވް ރިވިޝަން

en: locked
dv: ތަޅުލާފައި

en: locked at
dv: ތަޅުލާފައި އޮތީ

en: locked by
dv: ތަޅުލާފައި

en: log entries
dv: ލޮގް އެންޓްރީސް

en: log entry
dv: ލޮގް އެންޓްރީ ކުރުން

en: may prevent deletion
dv: ޑިލީޓް ކުރުމަށް ހުރަސް އެޅިދާނެއެވެ

en: meta description
dv: މެޓާ ޑިސްކްރިޕްޝަން

en: model log entries
dv: މޮޑެލް ލޮގް އެންޓްރީސް

en: model log entry
dv: މޮޑެލް ލޮގް އެންޓްރީ ކުރުން

en: name
dv: ނަން

en: object id
dv: އޮބްޖެކްޓް އައިޑީ

en: owner
dv: ވެރި ފަރާތް

en: page
dv: ސަފްހާ

en: page log entries
dv: ޕޭޖް ލޮގް އެންޓްރީސް

en: page log entry
dv: ޕޭޖް ލޮގް އެންޓްރީ ކުރުން

en: page view restriction
dv: ޕޭޖް ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަން

en: page view restrictions
dv: ޕޭޖް ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަންސް

en: pages
dv: ޞަފްޙާތަކެވެ

en: permission
dv: ހުއްދަ

en: port
dv: ބަނދަރު

en: prevents deletion
dv: ޑިލީޓް ކުރުން ހުއްޓުވައެވެ

en: requested by
dv: އެދިފައިވާ...

en: revision
dv: މުރާޖަޢާ

en: revisions
dv: އިސްލާހުކުރުން

en: root page
dv: ރޫޓް ޕޭޖް

en: scheduled
dv: ޝެޑިއުލްކޮށްފައިވެ އެވެ

en: show in menus
dv: މެނޫތަކުގައި ދައްކާށެވެ

en: site
dv: ސައިޓް

en: site name
dv: ސައިޓްގެ ނަން

en: sites
dv: ސައިޓްތަކެވެ

en: slug
dv: ސްލަގް އެވެ

en: started at
dv: ފެށިއްޖެ އެވެ

en: status
dv: ޙާލަތު

en: system
dv: ސިސްޓަމް

en: task
dv: މަސައްކަތެއް

en: tasks
dv: މަސައްކަތެވެ

en: the %(model_name)s will also be deleted
dv: އަދި %(model_name)s ވެސް ޑިލީޓް ކުރެވޭނެއެވެ

en: timestamp (UTC)
dv: ޓައިމްސްޓޭމްޕް (ޔޫޓީސީ)

en: title
dv: ޓައިޓަލް

en: title tag
dv: ސުރުޚީ ޓެގް

en: uploaded by user
dv: ޔޫސަރ އަޕްލޯޑް ކޮށްފައި

en: user
dv: ޔޫޒަރ

en: view restriction
dv: ވިއު ރެސްޓްރިކްޝަން

en: view restrictions
dv: ބަލާ ރެސްޓްރިކްޝަންސް

en: will be set to a %(model_name)s specified by the system
dv: ސިސްޓަމުން ކަނޑައެޅިފައިވާ %(model_name)s އަށް ސެޓް ކުރެވޭނެއެވެ

en: will be set to the default %(model_name)s
dv: ޑިފޯލްޓް %(model_name)s އަށް ސެޓް ކުރެވޭނެއެވެ

en: will do nothing
dv: އެއްވެސް ކަމެއް ނުކުރާނެއެވެ

en: will unset the reference
dv: ރެފަރެންސް އަންސެޓް ކުރާނެއެވެ

en: workflow
dv: ވޯކްފްލޯ އެވެ

en: workflow page
dv: ވޯކްފްލޯ ޕޭޖް

en: workflow pages
dv: ވޯކްފްލޯ ޕޭޖްތަކެވެ

en: workflow state
dv: ވޯކްފްލޯ ސްޓޭޓް

en: workflow task order
dv: ވޯކްފްލޯ ޓާސްކް އޯޑަރ އެވެ

en: workflow task orders
dv: ވޯކްފްލޯ ޓާސްކް އޯޑަރސް

en: workflow_tasks
dv: ވޯކްފްލޯ_ޓާސްކްސް

en: workflows
dv: ވޯކްފްލޯސް އެވެ

en: {model_name} '{title}' is locked and has been scheduled to go live at {datetime}
dv: {model_name} '{title}' ލޮކްކޮށްފައިވާއިރު، {datetime} ގައި ލައިވް ކުރުމަށް ވަނީ ހަމަޖެހިފައެވެ.
