Wagtail - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Move up
eu: Gora mugitu

en: Move down
eu: Behera mugitu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Approve
eu: Baieztatu

en: Your username and password didn't match. Please try again.
eu: Zure erabiltzaileak eta pasahitzak ez dute bat egin. Mesedez saiatu beranduago.

en: Reject
eu: Ezeztatu
