Wagtail - en to he_IL translation catalogue (30 entries)

en: Move up
he_IL: העבר מעלה

en: Move down
he_IL: העבר מטה

en: Delete
he_IL: מחק

en: Add
he_IL: הוספה

en: This field is required.
he_IL: שדה חובה

en: Password
he_IL: סיסמא

en: Locked
he_IL: נעול

en: Unlocked
he_IL: בלתי נעול

en: live
he_IL: לייב

en: expired
he_IL: פק תוקף

en: scheduled
he_IL: מתוזמן

en: draft
he_IL: טיוטה

en: live + draft
he_IL: לייב + טיוטה

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Add/edit pages you own
he_IL: הוספת/עריכת דפים שאתה הבעלים שלהם

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Publish
he_IL: פרסם

en: Publish any page
he_IL: פרסום כל עמוד

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
he_IL: כותרת העמוד כפי שתרצו שתוצג בציבור

en: URL path
he_IL: כתובת URL

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
he_IL: האם קישור לעמוד זה יופיע בתפריטים המיוצרים אוטומטית

en: groups
he_IL: קבוצות

en: Approve
he_IL: אשרו

en: default
he_IL: ברירת מחדל

en: Public
he_IL: ציבורי

en: Edited
he_IL: ערוך

en: Unpublish
he_IL: ביטול פרסום

en: Reject
he_IL: דחו

en: Copy
he_IL: העתק

en: Move
he_IL: העברה
