Wagtail - en to lv translation catalogue (109 entries)

en: Add Comment
lv: Pievienot komentāru

en: The minimum number of items is %(min_num)d
lv: Minimālais skaits ir %(min_num)d

en: The maximum number of items is %(max_num)d
lv: Maksimālais skaits ir %(max_num)d

en: Move up
lv: Uz augšu

en: Move down
lv: Uz leju

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Add
lv: Pievienot

en: %(label)s: this block has no options.
lv: %(label)s: šim blokam nav opciju.

en: This block has no options.
lv: Šim blokam nav opciju

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir nepieciešams

en: Wagtail routablepage
lv: Wagtail maršrutējama lapa

en: Wagtail sitemaps
lv: Wagtail vietnes kartes

en: Password
lv: Parole

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
lv: Parole, kuru Jūs esat ievadījuši, nav pareiza. Lūdzu, mēģinājiet vēlreiz.

en: Comment
lv: Komentārs

en: Locked
lv: Slēgts

en: Unlocked
lv: Atslēgts

en: latest revision
lv: pēdējā revīzija

en: live
lv: tiešsaistē

en: has unpublished changes
lv: ir nepublicētas izmaiņas

en: first published at
lv: pirmo reizi publicēta

en: last published at
lv: pēdējo reizi publicēta

en: live revision
lv: tiešsaistes revīzija

en: go live date/time
lv: publicēt tiešsaistē datums/laiks

en: expiry date/time
lv: derīguma beigšanās laiks/datums

en: expired
lv: novecojis

en: scheduled
lv: plānots

en: draft
lv: melnraksts

en: live + draft
lv: tiešsaitē + melnraksts

en: Default
lv: Noklusējums

en: locked
lv: slēgta

en: locked at
lv: tika slēgta

en: locked by
lv: tika slēgta

en: in moderation
lv: pārbaudē

en: Add/edit pages you own
lv: Pievienot/labot jums piederošās lapas

en: Edit
lv: Labot

en: Edit any page
lv: Labot jebkuru lapu

en: Lock
lv: Slēgt

en: Publish
lv: Publicēt

en: Publish any page
lv: Publicēt jebkuru lapu

en: Unlock
lv: Atslēgt

en: title
lv: virsraksts

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
lv: Lapas virsraksts, kas ir publiski pieejams

en: slug
lv: saites daļa

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
lv: Lapas nosaukums, kas parādās saitē, t. i., http://domain.com/blog/[jūsu-saites-daļa]/

en: content type
lv: satura veids

en: URL path
lv: saites ceļš

en: owner
lv: īpašnieks

en: title tag
lv: virsraksta tags

en: The name of the page displayed on search engine results as the clickable headline.
lv: Lapas nosaukums, kas ir rādīt mēklētājprogrammu rezultātos kā spiežamais virsraksts.

en: show in menus
lv: radīt izvēlnēs

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
lv: Vai saite uz lapu tiks radīta automātiski ģenerētās izvēlnes

en: meta description
lv: meta aparaksts

en: The descriptive text displayed underneath a headline in search engine results.
lv: Teksts, kas tiek rādīts zem virsraksta mēklētājprogrammās.

en: latest revision created at
lv: pēdējā versija tika izveidota

en: page
lv: lapa

en: pages
lv: lapas

en: object id
lv: objekta identifikātors

en: page view restriction
lv: lapu skatījuma ierobežojumi

en: page view restrictions
lv: Lapu skatīšanas ierobežojumi

en: groups
lv: grupas

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Unknown %(action)s
lv: Nezināma %(action)s

en: hostname
lv:  resursdatora nosaukums

en: site
lv: vietne

en: sites
lv: vietnes

en: default
lv: noklusētais

en: Public
lv: Publisks

en: Edited
lv: Labots

en: Unpublish
lv: Atsaukt publicēšanu

en: Reject
lv: Noraidīt

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: Renamed from '%(old)s' to '%(new)s'
lv: Pārsaukts no '%(old)s' uz '%(new)s'

en: Renamed
lv: Pārsaukts

en: Revert
lv: Agriezt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copied
lv: Kopēts

en: Create alias
lv: Izveidot aizstājlapu

en: Created an alias of %(title)s
lv: Izveidota %(title)s aizstājējlapa

en: Created an alias
lv: Izveidota aizstājējlapa

en: Move
lv: Pārvietot

en: Moved from '%(old_parent)s' to '%(new_parent)s'
lv: Pārvietota no %(old_parent)s uz %(new_parent)s

en: Moved
lv: Pārvietota

en: Schedule publication
lv: Plānot publicēšanu

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s scheduled for publishing at %(go_live_at)s.
lv: Pārskatījumam %(revision_id)s no %(created_at)s ieplānota publicēšanai %(go_live_at)s.

en: Page scheduled for publishing at %(go_live_at)s
lv: Lapa ieplānota publicēšanai %(go_live_at)s

en: Page scheduled for publishing
lv: Lapa ieplānota publicēšanai

en: Unschedule publication
lv: Atplānot publicēšanu

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s unscheduled from publishing at %(go_live_at)s.
lv: Pārskatījumam %(revision_id)s no %(created_at)s atcelta %(go_live_at)s plānotā publicēšana

en: Page unscheduled for publishing at %(go_live_at)s
lv: Lapai atcelta plānotā publicēšana %(go_live_at)s

en: Page unscheduled from publishing
lv: Lapai atcelta plānotā publicēšana

en: Add view restrictions
lv: Pievienot apskates ierobežojumus

en: Added the '%(restriction)s' view restriction
lv: Pievienots %(restriction)s apskates ierobežojums

en: Added view restriction
lv: PIevienots apskates ierobežojums

en: Update view restrictions
lv: Atjaunināt apskates ierobežojumus

en: Updated the view restriction to '%(restriction)s'
lv: Atjaunināts %(restriction)s apskates ierobežojums

en: Updated view restriction
lv: Atjaunināts apskates ierobežojums

en: Remove view restrictions
lv: Noņemt apskates ierobežojumus

en: Removed view restriction
lv: Noņemts apskates ierobežojums

en: Workflow: start
lv: Darbplūsma: uzsākt

en: Workflow: approve task
lv: Darbplūsma: apstiprināt uzdevumu

en: Workflow task approved
lv: Darbplūsmas uzdevums apstiprināts.

en: Workflow: reject task
lv: Darbplūsma: noraidīt uzdevumu

en: Workflow task rejected. Workflow complete
lv: Darbplūsmas uzdevums noraidīts. Darbplūsma pabeigta.

en: Workflow: resume task
lv: Darbplūsma: atsākt uzdevumu

en: Workflow task resubmitted. Workflow resumed
lv: Darbplūsmas uzdevums atkārtoti iesniegts. Darbplūsma atsākta.

en: Workflow: cancel
lv: Darbplūsma: atcelt

en: Workflow cancelled
lv: Darbplūsma atcelta
