Wagtail - en to pl translation catalogue (271 entries)

en: %(count)s descendant collection | %(count)s descendant collections
pl[0]: %(count)s pod-kolekcja
pl[1]: %(count)s pod-kolekcji
pl[2]: %(count)s pod-kolekcji
pl[3]: %(count)s pod-kolekcji

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
pl: %(hostname)s jest już skonfigurowany jako domyślny serwis. Przed zapisaniem serwisu jako domyślnego musisz usunąć to ustawienie.

en: %(label)s: this block has no options.
pl: %(label)s: ten blok nie ma opcji.

en: '%(workflow)s' started. Next step '%(task)s'
pl: '%(workflow)s' rozpoczęty. Kolejny krok '%(task)s'

en: <b>'{title}' is locked</b> by <b>you</b>.
pl: <b>'{title}' jest zablokowany</b> przez <b>ciebie</b>.

en: <b>'{title}' is locked</b>.
pl: <b>'{title}' jest zablokowany</b>.

en: <b>'{title}' was locked</b> by <b>you</b> on <b>{datetime}</b>.
pl: <b>'{title}' została zablokowana </b> przez <b>ciebie</b> dnia <b>{datetime}</b>.

en: <b>'{title}' was locked</b> by <b>{user}</b> on <b>{datetime}</b>.
pl: <b>'{title}' została zablokowana</b> przez <b>{user}</b> dnia <b>{datetime}</b>.

en: Active tasks can be added to workflows. Deactivating a task does not remove it from existing workflows.
pl: Aktywne zadania mogą zostać dodane do workflow. Deaktywacja zadania nie usuwa go z istniejących workflow.

en: Active workflows can be added to pages/snippets. Deactivating a workflow does not remove it from existing pages/snippets.
pl: Aktywne procesy mogą być dodawane do stron/skrawków. Deaktywacja procesu nie usuwa ich z istniejących stron/skrawków.

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Comment
pl: Dodaj komentarz

en: Add comment
pl: Dodaj komentarz

en: Add view restrictions
pl: Dodaj ograniczenia wyświetlania

en: Add/edit pages you own
pl: Dodaj/edytuj swoje strony

en: Added a comment
pl: Dodano komentarz

en: Added a comment on field %(field)s: "%(text)s"
pl: Dodano komentarz na polu %(field)s: "%(text)s"

en: Added the '%(restriction)s' view restriction
pl: Dodano restrykcję widoczności: '%(restriction)s'

en: Added view restriction
pl: Dodano restrykcję widoczności

en: Approve
pl: Akceptuj

en: Approve with comment
pl: Akceptuj z komentarzem

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Approved at '%(task)s'. '%(workflow)s' complete
pl: Zaakceptowane na '%(task)s'. '%(workflow)s' zakończone

en: Approved at '%(task)s'. Next step '%(next_task)s'
pl: Zaakceptowane na '%(task)s'. Kolejny krok '%(next_task)s'

en: Bulk delete
pl: Seryjne usunięcie

en: Cancelled
pl: Anulowane

en: Cancelled '%(workflow)s' at '%(task)s'
pl: Anulowano '%(workflow)s' w '%(task)s'

en: Comment
pl: Komentarz

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Convert alias into ordinary page
pl: Konwertuj alias na normalną stronę

en: Converted an alias into an ordinary page
pl: Skonwertowano aliast na normalną stronę

en: Converted the alias '%(title)s' into an ordinary page
pl: Skonwertowano '%(title)s' do normalnej strony

en: Copied
pl: Skopiowane

en: Copied for translation
pl: Skopiowano do tłumaczenia

en: Copied for translation from %(title)s (%(locale)s)
pl: Skopiowano tłumaczenie z %(title)s (%(locale)s)

en: Copied from %(title)s
pl: Skopiowane z %(title)s

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy for translation
pl: Kopiuj do tłumaczenia

en: Create
pl: Utwórz

en: Create alias
pl: Stwórz alias

en: Created
pl: Utworzone

en: Created an alias
pl: Utworzono alias

en: Created an alias of %(title)s
pl: Utworzono alias dla %(title)s

en: Currently locked and will go live on the scheduled date
pl: Obecnie zablokowany i będzie opublikowany w oznaczonym terminie

en: Default
pl: Domyślny

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete comment
pl: Usuń komentarz

en: Delete pages with children
pl: Usuń strony z podstronami

en: Delete reply to comment
pl: Usuń odpowiedź do komentarza

en: Deleted
pl: Usunięte

en: Deleted a comment
pl: Usunięto komentarz

en: Deleted a comment on field %(field)s: "%(text)s"
pl: Usunięto komentarz na polu %(field)s: "%(text)s"

en: Deleted a reply
pl: Usunięto odpowiedź

en: Deleted a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
pl: Usunięto odpowiedź do komentarza na polu %(field)s: "%(text)s"

en: Draft saved
pl: Szkic zapisany

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit any page
pl: Edytuj dowolną stronę

en: Edit comment
pl: Zedytuj komentarz

en: Edit reply to comment
pl: Zedytuj odpowiedź na komentarz

en: Edited
pl: Edytowane

en: Edited a comment
pl: Wyedytowano komentarz

en: Edited a comment on field %(field)s: "%(text)s"
pl: Edytowano komentarz na polu %(field)s: "%(text)s"

en: Edited a reply
pl: Zedytowano odpowiedź

en: Edited a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
pl: Edytowano odpowiedź na komentarz na polu %(field)s: "%(text)s"

en: Group approval task
pl: Grupuj zadanie akceptacyjne

en: Group approval tasks
pl: Grupuj zadania akceptacyjne

en: Human-readable name for the site.
pl: Nazwa serwisu przyjazna człowiekowi

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
pl: Wartość true sprawi, że ta strona będzie obsługiwała żądania wszystkich innych hostów, które nie mają ustawionej strony.

en: In progress
pl: W trakcie

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Lock/unlock pages you've locked
pl: Zablokuj/odblokuj strony które zablokowałeś

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Locked by another user
pl: Zablokowany przez innego użytkownika

en: Locked by schedule
pl: Zablokowany przez oznaczony termin

en: Locked by workflow
pl: Zablokowany przez proces

en: Locked by you
pl: Zablokowany przez ciebie

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: Members of the chosen Wagtail Groups can approve this task
pl: Wybrani członkowie grupy Wagtaila mogą zaakceptować to zadanie

en: Move
pl: Przesuń

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Moved
pl: Przesunięto

en: Moved from '%(old_parent)s' to '%(new_parent)s'
pl: Przesunięto z '%(old_parent)s' do '%(new_parent)s'

en: Needs changes
pl: Wymaga zmian

en: No one can make changes while the %(model_name)s is locked
pl: Nikt nie może wprowadzać zmian gdy %(model_name)s jest zablokowany

en: Not started
pl: Nierozpoczęte

en: Only %(user)s can make changes while the %(model_name)s is locked
pl: Tylko %(user)s może wprowadzać zmiany gdy %(model_name)s jest zablokowany

en: Only reviewers for this task can edit the %(model_name)s.
pl: Tylko weryfikujący to zadanie mogą edytować %(model_name)s.

en: Only you can make changes while the %(model_name)s is locked
pl: Tylko ty możesz wprowadzać zmiany gdy %(model_name)s jest zablokowany

en: Page scheduled for publishing
pl: Strony zaplanowane do publikacji

en: Page scheduled for publishing at %(go_live_at)s
pl: Strony zaplanowane do publikacji dnia %(go_live_at)s

en: Page unscheduled for publishing at %(go_live_at)s
pl: Strona odplanowana z publikacji dnia %(go_live_at)s

en: Page unscheduled from publishing
pl: Strona odplanowana z publikacji

en: Pages/snippets at this step in a workflow will be moderated or approved by these groups of users
pl: Strony/skrawki na tym kroku procesu będą moderowane lub akceptowane przez te grupy użytkowników

en: Password
pl: Hasło

en: Password required
pl: Hasło jest wymagane

en: Private, accessible to users in specific groups
pl: Prywatne, dostępne dla wybranych grup

en: Public
pl: Publiczna

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Publish any page
pl: Publikuj dowolną stronę

en: Publish scheduled draft
pl: Opublikuj zaplanowany szkic

en: Published
pl: Opublikowano

en: Published scheduled draft
pl: Opublikowany zaplanowany szkic

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: Rejected at '%(task)s'. Changes requested
pl: Odrzucone na '%(task)s'. Poproszono o zmiany

en: Remove view restrictions
pl: Usuń ograniczenia wyświetlania

en: Removed view restriction
pl: Usunięto restrykcję widoczności

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Renamed
pl: Zmieniona nazwa

en: Renamed from '%(old)s' to '%(new)s'
pl: Zmieniono nazwę z '%(old)s' na '%(new)s'

en: Reorder
pl: Zmień kolejność

en: Reordered
pl: Zmieniona kolejność

en: Reordered under '%(parent)s'
pl: Zmieniona kolejność pod '%(parent)s'

en: Replied to a comment
pl: Odpowiedziano na komentarz

en: Replied to comment on field %(field)s: "%(text)s"
pl: Odpowiedziano na komentarz na polu %(field)s: "%(text)s"

en: Reply to comment
pl: Odpowiedz na komentarz

en: Request changes
pl: Żądania zmian

en: Resolve comment
pl: Rozwiąż komentarz

en: Resolved a comment
pl: Rozwiązano komentarz

en: Resolved a comment on field %(field)s: "%(text)s"
pl: Rozwiązano komentarz na polu %(field)s: "%(text)s"

en: Resubmitted '%(task)s'. Workflow resumed
pl: Ponownie przesłano '%(task)s'. Workflow wznowiony

en: Revert
pl: Cofnij zmiany

en: Reverted to previous revision
pl: Cofnięte do poprzedniej rewizji

en: Reverted to previous revision with id %(revision_id)s from %(created_at)s
pl: Cofnięte do wcześniejszej rewizji z id %(revision_id)s z dnia %(created_at)s

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s scheduled for publishing at %(go_live_at)s.
pl: Rewizja %(revision_id)s z %(created_at)s zaplanowana do publikacji dnia %(go_live_at)s.

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s unscheduled from publishing at %(go_live_at)s.
pl: Rewizja %(revision_id)s z dnia %(created_at)s odplanowana z publikacji dnia %(go_live_at)s.

en: Schedule publication
pl: Zaplanuj publikację

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
pl: Ustaw na inną wartość niż 80 jeżeli istnieje potrzeba pojawienia się konkretnego portu w URLach (np. port wersji roboczej 8000). Nie ma wpływu na obsługę żądań (przekierowanie portów będzie nadal działało).

en: Skipped
pl: Pominięte

en: Task '%(task_name)s' on Revision '%(revision_info)s': %(status)s
pl: Zadanie '%(task_name)s' na Rewizji '%(revision_info)s': %(status)s

en: Task state
pl: Stan zadania

en: Task states
pl: Stany zadania

en: The descriptive text displayed underneath a headline in search engine results.
pl: Tekst opisu wyświetlany pod nagłówkiem w wynikach wyszukiawania.

en: The log action '%(action_name)s' has not been registered.
pl: Log akcji '%(action_name)s' nie został zarejestrowany.

en: The maximum number of items is %(max_num)d
pl: Maksymalna ilość elementów to %(max_num)d

en: The minimum number of items is %(min_num)d
pl: Minimalna ilość elementów to %(min_num)d

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
pl: Nazwa strony, która będzie wyświetlana w URLach np. http://domain.com/blog/[my-slug]/

en: The name of the page displayed on search engine results as the clickable headline.
pl: Nazwa strony wyświetlana w wynikach wyszukiwania jako klikalny nagłówek.

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
pl: Tytuł strony jaki chcesz żeby był widoczny publicznie.

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
pl: Wprowadzone hasło nie jest prawidłowe. Proszę spróbować ponownie.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page at '%(parent_url_path)s'
pl: Slug '%(page_slug)s' został już użyty w ramach strony rodzica '%(parent_url_path)s'

en: There may only be one in progress or needs changes workflow state per page/snippet.
pl: Może być tylko jedna w toku lub wymaga zmiany stanu procesu na stronie/skrawku.

en: This %(model_name)s is currently awaiting moderation.
pl: Ten %(model_name)s aktualnie oczekuje na moderację.

en: This block has no options.
pl: Ten block nie posiada opcji.

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: This {model_name} is awaiting <b>'{task_name}'</b> in the <b>'{workflow_name}'</b> workflow.
pl: Ten {model_name} oczekuje na <b>'{task_name}'</b> w ramach workflow <b>'{workflow_name}'</b>.

en: URL path
pl: Ścieżka URL

en: Unknown %(action)s
pl: Nieznany %(action)s

en: Unknown content type
pl: Nieznany typ zawartości

en: Unlock
pl: Odblokowanie

en: Unlock any page
pl: Odblokowanie dowolnej strony

en: Unlocked
pl: Odblokowany

en: Unpublish
pl: Cofnij publikację

en: Unpublish scheduled draft
pl: Odpublikuj zaplanowany szkic

en: Unpublished
pl: Odpublikowane

en: Unpublished scheduled draft
pl: Odpublikowany zaplanowany szkic

en: Unschedule publication
pl: Cofnij zaplanowanie publikacji

en: Update view restrictions
pl: Zaktualizuj restrykcje wyświetlania

en: Updated the view restriction to '%(restriction)s'
pl: Zaktualizowano restrykcję widoczności do '%(restriction)s'

en: Updated view restriction
pl: Zaktualizowano restrykcję widoczności

en: Wagtail API v2
pl: API Wagtail v2

en: Wagtail core
pl: Rdzeń Wagtail

en: Wagtail frontend cache
pl: Cache frontend Wagtail

en: Wagtail routablepage
pl: Routowalna strona Wagtail

en: Wagtail sitemaps
pl: Mapa strony Wagtail

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
pl: Czy link do tej strony zostanie wyświetlony w menu tworzonym automatycznie.

en: Workflow '%(workflow_name)s' on %(model_name)s '%(title)s': %(status)s
pl: Workflow '%(workflow_name)s' na %(model_name)s '%(title)s': %(status)s

en: Workflow cancelled
pl: Workflow anulowany

en: Workflow started
pl: Workflow rozpoczęty

en: Workflow state
pl: Stan workflow

en: Workflow states
pl: Stany workflow

en: Workflow task approved
pl: Zadanie workflow zaakceptowane

en: Workflow task rejected. Workflow complete
pl: Zadanie workflow odrzucone. Workflow zakończony

en: Workflow task resubmitted. Workflow resumed
pl: Zadanie workflow wysłane ponownie. Workflow wznowiony

en: Workflow: approve task
pl: Workflow: zaakceptuj zadanie

en: Workflow: cancel
pl: Workflow: anuluj

en: Workflow: reject task
pl: Workflow: odrzuć zadanie

en: Workflow: resume task
pl: Workflow: wznów zadanie

en: You need a password to access this page.
pl: Musisz podać hasło aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
pl: Twoje konto nie jest uprawnione do tej strony. Aby kontynuować, przeloguj się na użytkownika z odpowiednim uprawnieniem.

en: Your username and password didn't match. Please try again.
pl: Nazwa użytkownika i hasło nie pasują do siebie. Prosimy spróbować ponownie.

en: active
pl: aktywny

en: approved go live at
pl: Zaakceptowano publikację w dniu

en: collection
pl: kolekcja

en: collection view restriction
pl: restrykcja widoczności kolekcji

en: collection view restrictions
pl: restrykcje widoczności kolekcji

en: collections
pl: kolekcje

en: comment
pl: komentarz

en: comment replies
pl: Odpowiedzi na komentarz

en: comment reply
pl: Odpowiedź na komentarz

en: comments
pl: komentarze

en: content JSON
pl: zawartość JSON

en: content type
pl: rodzaj zawartości

en: created at
pl: utworzono dnia

en: current task state
pl: obecny status zadania

en: default
pl: domyślne

en: draft
pl: szkic

en: expired
pl: wygaśnięte

en: expiry date/time
pl: data/czas wygaśnięcia

en: finished at
pl: zakończono dnia

en: finished by
pl: zakończone przez

en: first published at
pl: pierwsza publikacja w dniu

en: go live date/time
pl: data/czas publikacji

en: group
pl: grupa

en: group collection permission
pl: uprawnienia kolekcji grup

en: group collection permissions
pl: uprawnienia kolekcji grup

en: group page permission
pl: uprawnienie grupy do strony

en: group page permissions
pl: uprawnienia grupy do strony

en: groups
pl: grupy

en: has unpublished changes
pl: posiada niezapisane zmiany

en: hostname
pl: nazwa hosta

en: in moderation
pl: w moderacji

en: is default site
pl: czy serwis domyślny

en: last published at
pl: ostatnio opublikowany

en: latest revision
pl: najnowsza wersja

en: latest revision created at
pl: ostatnia rewizja utworzona

en: live
pl: opublikowana

en: live + draft
pl: opublikowane + szkic

en: live + in moderation
pl: opublikowane + w moderacji

en: live + scheduled
pl: opublikowane + zaplanowane

en: live revision
pl: opublikowana rewizja

en: locked
pl: zablokowany

en: locked at
pl: zablokowano dnia

en: locked by
pl: zablokowane przez

en: log entries
pl: wpisy loga

en: log entry
pl: wpis loga

en: may prevent deletion
pl: może uniemożliwić usunięcie

en: meta description
pl: opis meta

en: model log entries
pl: wpisy loga modelu

en: model log entry
pl: wpis loga modelu

en: name
pl: nazwa

en: object id
pl: ID obiektu

en: owner
pl: właściciel

en: page
pl: strona

en: page log entries
pl: wpisy loga strony

en: page log entry
pl: wpis loga strony

en: page view restriction
pl: restrykcja wyświetlenia strony

en: page view restrictions
pl: restrykcje wyświetlenia strony

en: pages
pl: strony

en: permission
pl: uprawnienia

en: prevents deletion
pl: uniemożliwia usunięcie

en: requested by
pl: zażądane przez

en: revision
pl: wersja

en: revisions
pl: wersje

en: root page
pl: Strona nadrzędna

en: scheduled
pl: zaplanowany

en: show in menus
pl: pokazuj w menu

en: site
pl: serwis

en: site name
pl: Nazwa serwisu

en: sites
pl: serwisy

en: started at
pl: rozpoczęto dnia

en: task
pl: zadanie

en: tasks
pl: zadania

en: the %(model_name)s will also be deleted
pl: %(model_name)s również będzie usunięty

en: title
pl: tytuł

en: title tag
pl: Tag tytuł

en: uploaded by user
pl: wgrane przez użytkownika

en: user
pl: użytkownik

en: view restriction
pl: restrykcja widoczności

en: view restrictions
pl: restrykcje widoczności

en: will do nothing
pl: nie spowoduje zmian

en: workflow page
pl: strona workflow

en: workflow pages
pl: strony workflow

en: workflow state
pl: stan workflow

en: workflow task order
pl: kolejność zadań workflow

en: workflow task orders
pl: kolejności zadań workflow

en: workflow_tasks
pl: workflow_zadania

en: workflows
pl: workflowy

en: {model_name} '{title}' is locked and has been scheduled to go live at {datetime}
pl: {model_name} '{title}' jest zablokowany i został zaplanowany do publikacji dnia {datetime}
