Wagtail - en to sl translation catalogue (287 entries)

en: %(count)s descendant collection | %(count)s descendant collections
sl[0]: %(count)s zbirka potomcev
sl[1]: %(count)s zbirki potomcev
sl[2]: %(count)s zbirk potomcev
sl[3]: %(count)s zbirk potomcev

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
sl: %(hostname)s je že vklopljeno kot privzeto spletno mesto. Preden lahko to spletno mesto določite kot privzeto, morate najprej izklopiti obstoječega.

en: %(label)s: this block has no options.
sl: %(label)s: ta blok nima možnosti.

en: '%(workflow)s' started. Next step '%(task)s'
sl: '%(workflow)s' je začel. Naslednji korak '%(task)s'

en: <b>'{title}' is locked</b> by <b>you</b>.
sl: <b>'{title}' ste zaklenili</b> <b>vi</b>.

en: <b>'{title}' is locked</b>.
sl: <b>'{title}' je zaklenjen</b>.

en: <b>'{title}' was locked</b> by <b>you</b> on <b>{datetime}</b>.
sl: <b>'{title}' ste zaklenii</b> <b>vi</b> ob <b>{datetime}</b>.

en: <b>'{title}' was locked</b> by <b>{user}</b> on <b>{datetime}</b>.
sl: <b>'{title}' ste zaklenili</b> vi <b>{user}</b> ob <b>{datetime}</b>.

en: Active tasks can be added to workflows. Deactivating a task does not remove it from existing workflows.
sl: Aktivne naloge je mogoče dodajati delovnim procesom. Deaktiviranje ne odstrani opravila iz obstoječih delovnih procesov.

en: Active workflows can be added to pages/snippets. Deactivating a workflow does not remove it from existing pages/snippets.
sl: Aktivne potek dela je mogoče dodati na strani/izrezke. Če deaktivirate potek dela, ga ne odstranite z obstoječih strani/delčkov.

en: Add
sl: Dodaj

en: Add Comment
sl: Dodaj komentar

en: Add comment
sl: Dodaj komentar

en: Add view restrictions
sl: Dodajte omejitve za ogled

en: Add/edit pages you own
sl: Dodaj/uredi strani v vaši lasti

en: Added a comment
sl: Dodan komentar

en: Added a comment on field %(field)s: "%(text)s"
sl: Dodan komentar na polje %(field)s: "%(text)s"

en: Added the '%(restriction)s' view restriction
sl: Dodana '%(restriction)s' omejitev pogleda

en: Added view restriction
sl: Dodana omejitev pogleda

en: Approve
sl: Potrdi

en: Approve with comment
sl: Odobri s komentarjem

en: Approved
sl: dobreno

en: Approved at '%(task)s'. '%(workflow)s' complete
sl: Odobren '%(task)s'. '%(workflow)s' zaključeno.

en: Approved at '%(task)s'. Next step '%(next_task)s'
sl: Odobreno na '%(task)s'. Naslednji korak '%(next_task)s'

en: Bulk delete
sl: Množično brisanje

en: Cancelled
sl: Preklicano

en: Cancelled '%(workflow)s' at '%(task)s'
sl: Preklican '%(workflow)s' ob '%(task)s'

en: Comment
sl: Komentar

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Convert alias into ordinary page
sl: Pretvori vzdevek v navadno stran

en: Converted an alias into an ordinary page
sl: Pretvorjen vzdevek v navadno stran

en: Converted the alias '%(title)s' into an ordinary page
sl: Pretvorjen vzdevek '%(title)s' v navadno stran

en: Copied
sl: Kopirano

en: Copied for translation
sl: Kopirano za prevod

en: Copied for translation from %(title)s (%(locale)s)
sl: Kopirano za prevod iz %(title)s (%(locale)s)

en: Copied from %(title)s
sl: Kopirano iz %(title)s

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Copy for translation
sl: Kopiraj iz prevoda

en: Create
sl: Ustvari

en: Create alias
sl: Ustvari vzdevek

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Created an alias
sl: Ustvaril vzdevek

en: Created an alias of %(title)s
sl: Ustvaril vzdevek za %(title)s

en: Currently locked and will go live on the scheduled date
sl: Trenutno zaklenjeno in bo objavljeno na načrtovani datum

en: Default
sl: Privzeta

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar

en: Delete pages with children
sl: Izbrišite strani z otroki

en: Delete reply to comment
sl: Izbriši odgovor na komentar

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Deleted a comment
sl: Izbrisal komentar

en: Deleted a comment on field %(field)s: "%(text)s"
sl: Izbrisan komentar o polju %(field)s: "%(text)s"

en: Deleted a reply
sl: Izbrisal odgovor

en: Deleted a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
sl: Izbrisan odgovor na komentar v polju %(field)s: "%(text)s"

en: Draft saved
sl: Osnutek je shranjen

en: Duplicate
sl: Podvoji

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit any page
sl: Uredi katerokoli stran

en: Edit comment
sl: Uredi komentar

en: Edit reply to comment
sl: Uredi odgovor na komentar

en: Edited
sl: Urejeno

en: Edited a comment
sl: Uredil komentar

en: Edited a comment on field %(field)s: "%(text)s"
sl: Uredil komentar na polju %(field)s: "%(text)s"

en: Edited a reply
sl: Uredil odgovor

en: Edited a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
sl: Uredil odgovor na komentar v polju %(field)s: "%(text)s"

en: Group approval task
sl: Naloga skupinske odobritve

en: Group approval tasks
sl: Naloge skupinske odobritve

en: Human-readable name for the site.
sl: Berljiva oblika imena spletnega mesta.

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
sl: Če je odgovor da, bo to spletno mesto obravnavalo zahteve za vsa druga imena gostiteljev, ki nimajo lastnega vnosa spletnega mesta

en: In progress
sl: V teku

en: Lock
sl: Zakleni

en: Lock/unlock pages you've locked
sl: Zaklenite/odklenite strani, ki ste jih zaklenili

en: Locked
sl: Zaklenjeno

en: Locked by another user
sl: Zaklenil drug uporabnik

en: Locked by schedule
sl: Zaklenjeno po urniku

en: Locked by workflow
sl: Zaklenjeni poteki dela

en: Locked by you
sl: Zaklenjeno s vaše strani

en: Log in
sl: Prijava

en: Members of the chosen Wagtail Groups can approve this task
sl: Člani izbranih skupin Wagtail lahko odobrijo to nalogo

en: Move
sl: Premakni

en: Move down
sl: Premakni navzdol

en: Move up
sl: Premakni navzgor

en: Moved
sl: Premaknjeno

en: Moved from '%(old_parent)s' to '%(new_parent)s'
sl: Premaknjeno iz '%(old_parent)s' v '%(new_parent)s'

en: Needs changes
sl: Potrebuje spremembe

en: No one can make changes while the %(model_name)s is locked
sl: Nihče ne more spreminjati, ko je %(model_name)s zaklenjen

en: Not started
sl: Ni začeto

en: Only %(user)s can make changes while the %(model_name)s is locked
sl: Ko je %(model_name)s zaklenjen, lahko spreminja le %(user)s

en: Only reviewers can edit and approve the %(model_name)s
sl: Samo pregledovalci lahko urejajo in potrjujejo %(model_name)s

en: Only reviewers for this task can edit the %(model_name)s.
sl: Samo pregledovalci te naloge lahko urejajo %(model_name)s.

en: Only you can make changes while the %(model_name)s is locked
sl: Ko je %(model_name)s zaklenjen, lahko spreminjate le vi

en: Page scheduled for publishing
sl: Stran je načrtovana za objavo

en: Page scheduled for publishing at %(go_live_at)s
sl: Stran je predvidena za objavo ob %(go_live_at)s

en: Page unscheduled for publishing at %(go_live_at)s
sl: Stran ni predvidena za objavo ob %(go_live_at)s

en: Page unscheduled from publishing
sl: Načrtovana objava strani odstranjena

en: Pages/snippets at this step in a workflow will be moderated or approved by these groups of users
sl: Te skupine uporabnikov bodo moderirale ali odobrile strani/delce v tem koraku skozi proces dela

en: Password
sl: Geslo

en: Password required
sl: Geslo zahtevano

en: Private, accessible to any logged-in users
sl: Zasebno, dostopno vsem prijavljenim uporabnikom

en: Private, accessible to users in specific groups
sl: Zasebno, dostopno uporabnikom iz določenih skupin

en: Private, accessible with a shared password
sl: Zasebno, dostopno s skupnim geslom

en: Public
sl: Javno

en: Publish
sl: Objavi

en: Publish any page
sl: Objavi katerokoli stran

en: Publish scheduled draft
sl: Objavi načrtovani osnutek

en: Published
sl: Objavljeno

en: Published scheduled draft
sl: Objavljen načrtovani osnutek

en: Reject
sl: Zavrni

en: Rejected
sl: Zavrnjeno

en: Rejected at '%(task)s'. Changes requested
sl: Zavrnjeno ob '%(task)s'. Zahtevane so spremembe

en: Remove view restrictions
sl: Odstranite omejitve pogleda

en: Removed the '%(restriction)s' view restriction. The page is public.
sl: Odstranjena je bila omejitev pogleda '%(restriction)s'. Stran je javna.

en: Removed view restriction
sl: Odstranjena omejitev ogleda

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Renamed
sl: Preimenovano

en: Renamed from '%(old)s' to '%(new)s'
sl: Preimenovano iz '%(old)s' v '%(new)s'

en: Reorder
sl: Preuredite

en: Reordered
sl: Preurejeno

en: Reordered under '%(parent)s'
sl: Preurejeno pod '%(parent)s'

en: Replied to a comment
sl: Odgovoril na komentar

en: Replied to comment on field %(field)s: "%(text)s"
sl: Odgovoril na komentar na polje %(field)s: "%(text)s"

en: Reply to comment
sl: Odgovorite na komentar

en: Request changes
sl: Zahtevajte spremembe

en: Resolve comment
sl: Rešite komentar

en: Resolved a comment
sl: Razrešen komentar

en: Resolved a comment on field %(field)s: "%(text)s"
sl: Razrešen komentar na polju %(field)s: "%(text)s"

en: Resubmitted '%(task)s'. Workflow resumed
sl: Ponovno poslano '%(task)s'. Delovni tok je nadaljevan.

en: Revert
sl: Povrni

en: Reverted to previous revision
sl: Povrnjeno na prejšnjo revizijo

en: Reverted to previous revision with id %(revision_id)s from %(created_at)s
sl: Povrnjeno na prejšnjo revizijo z ID-jem %(revision_id)s od %(created_at)s

en: Reviewers can edit this %(model_name)s – lock it to prevent other reviewers from editing
sl: Recenzenti lahko urejajo ta %(model_name)s- zaklenite ga, da preprečite urejanje drugim recenzentom

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s scheduled for publishing at %(go_live_at)s.
sl: Revizija %(revision_id)s iz%(created_at)s predvidena za objavo ob %(go_live_at)s.

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s unscheduled from publishing at %(go_live_at)s.
sl: Revizija %(revision_id)s iz %(created_at)s nenačrtovane objave na %(go_live_at)s.

en: Schedule publication
sl: Načrtujte objavo

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
sl: To nastavite na nekaj drugega kot na 80, če potrebujete določeno številko vrat, da se prikaže v URL-jih (npr. razvoj na vratih 8000). Ne vpliva na obdelavo zahtev (zato posredovanje vrat še vedno deluje).

en: Shared passwords should not be used to protect sensitive content. Anyone who has this password will be able to view the content.
sl: Za zaščito občutljive vsebine ne smete uporabljati skupnih gesel. Vsakdo, ki ima to geslo, si bo lahko ogledal vsebino.

en: Skipped
sl: Preskočeno

en: Task '%(task_name)s' on Revision '%(revision_info)s': %(status)s
sl: Naloga '%(task_name)s' na reviziji '%(revision_info)s': %(status)s

en: Task state
sl: Stanje naloge

en: Task states
sl: Stanja naloge

en: The descriptive text displayed underneath a headline in search engine results.
sl: Besedilni opis strani, ki bo prikazan pod naslovom rezultata iskanja spletnih iskalnikov.

en: The log action '%(action_name)s' has not been registered.
sl: Akcija dnevnika '%(action_name)s' ni bila registrirana.

en: The maximum number of items is %(max_num)d
sl: Največje število predmetov je %(max_num)d

en: The minimum number of items is %(min_num)d
sl: Najmanjše število predmetov je %(min_num)d

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
sl: Ime strani, kot se bo pojavilo v URL-ju, npr. e.g http://domain.com/blog/[moj-kljuc]/

en: The name of the page displayed on search engine results as the clickable headline.
sl: Ime strani, ki bo prikazano kot klikabilen naslov v rezultatih iskanja spletnih iskalnikov.

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
sl: Naziv strani, kot želite da jo vidijo obiskovalci

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
sl: Geslo, ki ste ga vnesli, ni pravilno. Prosim poskusite ponovno.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page at '%(parent_url_path)s'
sl: Ta ključ '%(page_slug)s' je že v uporabi znotraj nadrejene strani na '%(parent_url_path)s'

en: There may only be one in progress or needs changes workflow state per page/snippet.
sl: Morda je samo eden v teku ali pa je potrebno spremeniti stanje poteka dela na strani/delcih.

en: This %(model_name)s is currently awaiting moderation.
sl: %(model_name)s trenutno čaka moderiranje

en: This block has no options.
sl: Ta blok nima možnosti.

en: This field is required.
sl: Polje je obvezno.

en: This {model_name} is awaiting <b>'{task_name}'</b> in the <b>'{workflow_name}'</b> workflow.
sl: Ta {model_name} čaka na <b>'{task_name}'</b> v delovnem toku <b>'{workflow_name}'.</b>

en: URL path
sl: URL pot

en: Unknown %(action)s
sl: Neznan %(action)s

en: Unknown content type
sl: Neznana vrsta vsebine

en: Unlock
sl: Odkleni

en: Unlock any page
sl: Odklenite katero koli stran

en: Unlocked
sl: Odklenjeno

en: Unpublish
sl: Umakni iz objave

en: Unpublish scheduled draft
sl: Prekliči objavo načrtovanega osnutka

en: Unpublished
sl: Neobjavljeno

en: Unpublished scheduled draft
sl: Neobjavljeni načrtovani osnutek

en: Unschedule publication
sl: Prekliči objavo

en: Update view restrictions
sl: Posodobite omejitve pogleda

en: Updated the view restriction to '%(restriction)s'
sl: Omejitev pogleda je posodobljena na '%(restriction)s'

en: Updated view restriction
sl: Posodobljena omejitev pogleda

en: Wagtail core
sl: Wagtail jedro

en: Wagtail frontend cache
sl: Wagtailov predpomnilnik ospredja

en: Wagtail routablepage
sl: Wagtail usmerjevalna stran

en: Wagtail sitemaps
sl: Zemljevidi strani Wagtail

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
sl: Določa, ali bo stran vidna v avtomatskih menijih

en: Workflow '%(workflow_name)s' on %(model_name)s '%(title)s': %(status)s
sl: Delovni tok '%(workflow_name)s' na %(model_name)s '%(title)s': %(status)s

en: Workflow cancelled
sl: Potek dela preklican

en: Workflow started
sl: Potek dela se je začel

en: Workflow state
sl: potekdela_stanje

en: Workflow states
sl: Stanja poteka dela

en: Workflow task approved
sl: Naloga poteka dela odobrena

en: Workflow task rejected. Workflow complete
sl: Naloga poteka dela zavrnjena. Potek dela končan

en: Workflow task resubmitted. Workflow resumed
sl: Opravilo poteka dela je bilo ponovno poslano. Potek dela se je nadaljeval

en: Workflow: approve task
sl: Delovni proces: odobri opravilo

en: Workflow: cancel
sl: Potek dela: prekliči

en: Workflow: reject task
sl: Potek dela: zavrni nalogo

en: Workflow: resume task
sl: Potek dela: nadaljuj nalogo

en: Workflow: start
sl: Potek dela: začetek

en: You need a password to access this page.
sl: Za dostop do te strani potrebujete geslo.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
sl: Vaš račun nima dostopa do te strani. Če želite nadaljevati, se prijavite z računom, ki ima dostop.

en: Your username and password didn't match. Please try again.
sl: Vaše uporabniško ime in geslo se ne ujemata. Prosim poskusite ponovno.

en: active
sl: aktiven

en: approved go live at
sl: potrjeno, objava

en: collection
sl: zbirka

en: collection view restriction
sl: omejitev pogleda zbirke

en: collection view restrictions
sl: omejitve ogledov zbirke

en: collections
sl: zbirke

en: comment
sl: komentar

en: comment replies
sl: odgovori na komentarje

en: comment reply
sl: komentar odgovor

en: comments
sl: komentarji

en: content JSON
sl: JSON vsebina

en: content type
sl: tip vsebine

en: created at
sl: ustvarjeno

en: current task state
sl: trenutno stanje naloge

en: default
sl: privzeto

en: draft
sl: osnutek

en: expired
sl: pretečeno

en: expiry date/time
sl: datum poteka objave

en: finished at
sl: zaključeno ob

en: finished by
sl: zaključil

en: first published at
sl: prvič objavljeno ob

en: for content type
sl: za vrsto vsebine

en: go live date/time
sl: datum začetka objave

en: group
sl: skupina

en: group collection permission
sl: dovoljenje za skupinsko zbiranje

en: group collection permissions
sl: dovoljenja za zbirke skupin

en: group page permission
sl: dovoljenje za stran skupine

en: group page permissions
sl: dovoljenja skupinske strani

en: groups
sl: skupine

en: has unpublished changes
sl: ima neobjavljene spremebe

en: hostname
sl: ime strežnika

en: in moderation
sl: v pregledu

en: is default site
sl: privzeto spletno mesto

en: last published at
sl: nazadnje objavljeno ob

en: latest revision
sl: zadnja revizija

en: latest revision created at
sl: zadnja različica ustvarjena

en: live
sl: v živo

en: live + draft
sl: objavljeno + osnutek

en: live + in moderation
sl: objavljeno + v pregledu

en: live + scheduled
sl: objavljeno + po urniku

en: live revision
sl: revizija objavljenih

en: locked
sl: zaklenjeno

en: locked at
sl: zaklenjena na

en: locked by
sl: zaklenil

en: log entries
sl: vnosi v dnevnik

en: log entry
sl: vnos v dnevnik

en: may prevent deletion
sl: lahko prepreči izbris

en: meta description
sl: meta opis

en: model log entries
sl: vnosi v dnevnik modela

en: model log entry
sl: vnos v dnevnik modela

en: name
sl: ime

en: object id
sl: id objekta

en: owner
sl: lastnik

en: page
sl: stran

en: page log entries
sl: vnosi v dnevnik strani

en: page log entry
sl: vnos v dnevnik strani

en: page view restriction
sl: omejitev ogledov strani

en: page view restrictions
sl: omejitve ogledov strani

en: pages
sl: strani

en: permission
sl: dovoljenje

en: port
sl: vrata

en: prevents deletion
sl: preprečuje brisanje

en: requested by
sl: zahtevano od

en: revision
sl: revizija

en: revisions
sl: revizije

en: root page
sl: začetna stran

en: scheduled
sl: načrtovana

en: shared password
sl: deljeno geslo

en: show in menus
sl: prikazuj v meniju

en: site
sl: spletno mesto

en: site name
sl: ime spletnega mesta

en: sites
sl: spletna mesta

en: slug
sl: ključ

en: started at
sl: začeto ob

en: system
sl: sistem

en: task
sl: naloga

en: tasks
sl: naloge

en: the %(model_name)s will also be deleted
sl: tudi %(model_name)s bo izbrisan

en: timestamp (UTC)
sl: časovni žig (UTC)

en: title
sl: naziv

en: title tag
sl: oznaka naslova

en: uploaded by user
sl: ki jo je naložil uporabnik

en: user
sl: uporabnik

en: view restriction
sl: omejitev pogleda

en: view restrictions
sl: omejitve pogleda

en: will be set to a %(model_name)s specified by the system
sl: bo nastavljen na %(model_name)s vrednost, ki jo določi sistem

en: will be set to the default %(model_name)s
sl: bo nastavljen na privzet %(model_name)s

en: will do nothing
sl: ne bo naredil nič

en: will unset the reference
sl: bo razveljavilo referenco

en: workflow
sl: potek dela

en: workflow page
sl: stran poteka dela

en: workflow pages
sl: strani potekov dela

en: workflow state
sl: stanje poteka dela

en: workflow task order
sl: vrstni red opravil poteka dela

en: workflow task orders
sl: naloge poteka dela

en: workflow_tasks
sl: potekdela_naloge

en: workflows
sl: delovni potek

en: {model_name} '{title}' is locked and has been scheduled to go live at {datetime}
sl: {model_name} '{title}' je zaklenjen in je načrtovan za začetek ob {datetime}
