Wagtail - en to ug translation catalogue (288 entries)

en: %(count)s descendant collection | %(count)s descendant collections
ug[0]: %(count)s بالا توپلام
ug[1]: %(count)s بالا توپلام

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
ug: %(hostname)s كۆڭۈلدىكى بېكەت قىلىپ سەپلەندى. بۇ بېكەتنى كۆڭۈلدىكى بېكەتكە تەڭشەشتىن ئىلگىرى ئۇنى كۆڭۈلدىكى بېكەتتىن تەڭشەپ چىقىرىۋېتىڭ.

en: %(label)s: this block has no options.
ug: %(label)s: بۇ بۆلەكنىڭ تاللانمىسى يوق.

en: '%(workflow)s' started. Next step '%(task)s'
ug: «%(workflow)s» باشلاندى. كېيىنكى قەدەم «%(task)s»

en: <b>'{title}' is locked</b> by <b>you</b>.
ug: <b>«{title}»</b>نى <b>سىز</b>  قۇلۇپلىغان.

en: <b>'{title}' is locked</b>.
ug: <b>«{title}» قۇلۇپلانغان</b>.

en: <b>'{title}' was locked</b> by <b>you</b> on <b>{datetime}</b>.
ug: <b>«{title}»</b>نى <b>سىز</b> <b>{datetime}</b> دە قۇلۇپلىغان.

en: <b>'{title}' was locked</b> by <b>{user}</b> on <b>{datetime}</b>.
ug: <b>«{title}»</b>نى <b>{user}</b> <b>{datetime}</b> دە قۇلۇپلىغان.

en: Active tasks can be added to workflows. Deactivating a task does not remove it from existing workflows.
ug: خىزمەت ئېقىمىغا ئاكتىپ ۋەزىپىلەرنى قوشقىلى بولىدۇ. بىر ۋەزىپە ئەمەلدىن قالدۇرۇلسا ئۇنى ھازىرقى خىزمەت ئېقىمىدىن چىقىرىۋەتمەيدۇ.

en: Active workflows can be added to pages/snippets. Deactivating a workflow does not remove it from existing pages/snippets.
ug: ئاكتىپ خىزمەت ئېقىمىنى بەت/پۇرۇچقا قوشقىلى بولىدۇ. بىر خىزمەت ئېقىمى ئەمەلدىن قالدۇرۇلسا ئۇنى ھازىرقى  بەت/پۇرۇچتىن چىقىرىۋەتمەيدۇ.

en: Add
ug: قوش

en: Add Comment
ug: ئىنكاس قوش

en: Add comment
ug: ئىنكاس قوش

en: Add view restrictions
ug: كۆرۈش چەكلىمىسى قوش

en: Add/edit pages you own
ug: ئۆزىڭىزنىڭ بېتىڭىزنى قوشىدۇ/تەھرىرلەيدۇ

en: Added a comment
ug: ئىنكاس قوشۇلدى

en: Added a comment on field %(field)s: "%(text)s"
ug: %(field)s بۆلەككە ئىنكاس قوشۇلدى: «%(text)s»

en: Added the '%(restriction)s' view restriction
ug: «%(restriction)s» كۆرۈش چەكلىمىسى قوشۇلدى

en: Added view restriction
ug: كۆرۈش چەكلىمىسى قوشۇلدى

en: Approve
ug: تەستىقلا

en: Approve with comment
ug: ئىنكاس بىلەن تەستىقلا

en: Approved
ug: تەستىقلاندى

en: Approved at '%(task)s'. '%(workflow)s' complete
ug: «%(task)s» دە تەستىقلاندى. «%(workflow)s» تاماملاندى

en: Approved at '%(task)s'. Next step '%(next_task)s'
ug: «%(task)s» دە تەستىقلاندى. كېيىنكى قەدەم «%(next_task)s»

en: Bulk delete
ug: توپ ئۆچۈر

en: Cancelled
ug: ئەمەلدىن قالدۇرۇلدى

en: Cancelled '%(workflow)s' at '%(task)s'
ug: «%(task)s» دىكى «%(workflow)s» بىكار قىلىندى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Continue
ug: داۋاملاشتۇر

en: Convert alias into ordinary page
ug: باشقا ئاتنى ئادەتتىكى بەتكە ئايلاندۇرىدۇ

en: Converted an alias into an ordinary page
ug: باشقا ئاتنى ئادەتتىكى بىر بەتكە ئايلاندۇردى

en: Converted the alias '%(title)s' into an ordinary page
ug: باشقا ئات «%(title)s» نى ئادەتتىكى بىر بەتكە ئايلاندۇردى

en: Copied
ug: كۆچۈرۈلدى

en: Copied for translation
ug: تەرجىمە ئۈچۈن كۆچۈرۈلدى

en: Copied for translation from %(title)s (%(locale)s)
ug: %(title)s دىن تەرجىمە ئۈچۈن كۆچۈرۈلدى (%(locale)s)

en: Copied from %(title)s
ug: %(title)s دىن كۆچۈرۈلدى

en: Copy
ug: كۆچۈر

en: Copy for translation
ug: تەرجىمە ئۈچۈن كۆچۈر

en: Create
ug: قۇر

en: Create alias
ug: باشقا ئات قۇر

en: Created
ug: قۇرغان ۋاقىت

en: Created an alias
ug: باشقا ئاتتىن بىرنى قۇردى

en: Created an alias of %(title)s
ug: %(title)s نىڭ باشقا ئاتى قۇرۇلدى

en: Currently locked and will go live on the scheduled date
ug: ھازىر قۇلۇپلاندى، كۈنتەرتىپتىكى ۋاقىتتا بىۋاسىتە تارقىتىلىدۇ

en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Delete comment
ug: ئىنكاس ئۆچۈر

en: Delete pages with children
ug: بەتنى بالا بەتلىرى بىلەن قوشۇپ ئۆچۈرىدۇ

en: Delete reply to comment
ug: ئىنكاسقا جاۋابنى ئۆچۈر

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلگەن ۋاقىت

en: Deleted a comment
ug: ئىنكاس ئۆچۈرۈلدى

en: Deleted a comment on field %(field)s: "%(text)s"
ug: %(field)s بۆلەكتىكى ئىنكاس ئۆچۈرۈلدى: «%(text)s»

en: Deleted a reply
ug: جاۋاب ئۆچۈرۈلدى

en: Deleted a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
ug: %(field)s بۆلەكتىكى ئىنكاسقا جاۋاب ئۆچۈرۈلدى: «%(text)s»

en: Draft saved
ug: دەسلەپكى نۇسخا ساقلاندى

en: Duplicate
ug: تەكرار

en: Edit
ug: تەھرىر

en: Edit any page
ug: ھەر قانداق بەتنى تەھرىرلەيدۇ

en: Edit comment
ug: ئىنكاس تەھرىر

en: Edit reply to comment
ug: ئىنكاسقا جاۋابنى تەھرىرلەيدۇ

en: Edited
ug: تەھرىرلەنگەن ۋاقىت

en: Edited a comment
ug: ئىنكاس تەھرىرلەندى

en: Edited a comment on field %(field)s: "%(text)s"
ug: %(field)s بۆلەكتىكى ئىنكاس تەھرىرلەندى: «%(text)s»

en: Edited a reply
ug: جاۋاب تەھرىرلەندى

en: Edited a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
ug: %(field)s بۆلەكتىكى ئىنكاسقا جاۋاب تەھرىرلەندى: «%(text)s»

en: Group approval task
ug: گۇرۇپپا تەستىقلايدىغان ۋەزىپە

en: Group approval tasks
ug: گۇرۇپپا تەستىقلايدىغان ۋەزىپە

en: Human-readable name for the site.
ug: تور بېكەتنىڭ كىشىلەر ئوقۇيالايدىغان ئىسمى.

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
ug: ئەگەر راست بولسا، بۇ تور بېكەت ئۆزىنىڭ تور بېتىگە كىرمىگەن باشقا بارلىق مۇلازىمېتىر ئاتلىرىنىڭ تەلەپلىرىنى بىر تەرەپ قىلىدۇ

en: In progress
ug: داۋاملىشىۋاتىدۇ

en: Lock
ug: قۇلۇپلا

en: Lock/unlock pages you've locked
ug: سىز قۇلۇپلىغان بەتنى قۇلۇپلايدۇ/قۇلۇپىنى ئاچىدۇ

en: Locked
ug: قۇلۇپلانغان

en: Locked by another user
ug: باشقا ئىشلەتكۈچى قۇلۇپلىغان

en: Locked by schedule
ug: كۈنتەرتىپ قۇلۇپلىغان

en: Locked by workflow
ug: خىزمەت ئېقىمى قۇلۇپلىغان

en: Locked by you
ug: سىز قۇلۇپلىغان

en: Log in
ug: تىزىمغا كىرىڭ

en: Members of the chosen Wagtail Groups can approve this task
ug: تاللانغان Wagtail گۇرۇپپىسىنىڭ ئەزالىرى بۇ ۋەزىپىنى تەستىقلىيالايدۇ

en: Move
ug: يۆتكە

en: Move down
ug: تۆۋەنگە

en: Move up
ug: يۇقىرىغا

en: Moved
ug: يۆتكەلدى

en: Moved from '%(old_parent)s' to '%(new_parent)s'
ug: «%(old_parent)s» دىن «%(new_parent)s» غا يۆتكىدى

en: Needs changes
ug: ئۆزگەرتىشكە موھتاج

en: No one can make changes while the %(model_name)s is locked
ug: %(model_name)s قۇلۇپلانسا ھېچكىم ئۆزگەرتەلمەيدۇ

en: Not started
ug: باشلىمىدى

en: Only %(user)s can make changes while the %(model_name)s is locked
ug: بۇ %(model_name)s قۇلۇپلانسا پەقەت %(user)s لا ئۆزگەرتەلەيدۇ

en: Only reviewers can edit and approve the %(model_name)s
ug: پەقەت باھالىغۇچىلارلا %(model_name)s نى تەھرىرلىيەلەيدۇ ۋە تەستىقلىيالايدۇ

en: Only reviewers for this task can edit the %(model_name)s.
ug: بۇ ۋەزىپىنى باھالىغۇچىلارلا %(model_name)s نى تەھرىرلىيەلەيدۇ.

en: Only you can make changes while the %(model_name)s is locked
ug: بۇ %(model_name)s قۇلۇپلانسا پەقەت سىزلا ئۆزگەرتەلەيسىز

en: Page scheduled for publishing
ug: تارقىتىشقا كۈنتەرتىپكە تىزىلغان بەت

en: Page scheduled for publishing at %(go_live_at)s
ug: %(go_live_at)s دە تارقىتىشقا كۈنتەرتىپكە تىزىلغان بەت

en: Page unscheduled for publishing at %(go_live_at)s
ug: %(go_live_at)s دە تارقىتىشقا كۈنتەرتىپكە تىزىلمىغان بەت

en: Page unscheduled from publishing
ug: تارقىتىشقا كۈنتەرتىپكە تىزىلمىغان بەت

en: Pages/snippets at this step in a workflow will be moderated or approved by these groups of users
ug: خىزمەت ئېقىمىنىڭ بۇ باسقۇچىدىكى بەت/پۇرۇچ تەستىقلاشقا يوللىنىدۇ ياكى بۇ گۇرۇپپىدىكى ئەزالار تەستىقلايدۇ

en: Password
ug: ئىم

en: Password required
ug: ئىم كىرگۈزۈلىدۇ

en: Private, accessible to any logged-in users
ug: شەخسىي، تىزىمغا كىرگەن ھەر قانداق ئىشلەتكۈچى زىيارەت قىلالايدۇ

en: Private, accessible to users in specific groups
ug: شەخسىي، ئالاھىدە گۇرۇپپىدىكى ئىشلەتكۈچىلەر زىيارەت قىلالايدۇ

en: Private, accessible with a shared password
ug: شەخسىي، ھەمبەھىر ئىم بىلەن زىيارەت قىلغىلى بولىدۇ

en: Public
ug: ئاممىۋى

en: Publish
ug: تارقات

en: Publish any page
ug: ھەر قانداق بەتنى تارقىتىدۇ

en: Publish scheduled draft
ug: كۈنتەرتىپتىكى دەسلەپكى نۇسخىنى تارقات

en: Published
ug: يوللانغان ۋاقىت

en: Published scheduled draft
ug: كۈنتەرتىپتىكى دەسلەپكى نۇسخا تارقىتىلدى

en: Reject
ug: رەت قىل

en: Rejected
ug: رەت قىلىندى

en: Rejected at '%(task)s'. Changes requested
ug: «%(task)s» دە رەت قىلىندى. ئۆزگەرتىش تەلەپ قىلىندى

en: Remove view restrictions
ug: كۆرۈش چەكلىمىسىنى چىقىرىۋەت

en: Removed the '%(restriction)s' view restriction. The page is public.
ug: «%(restriction)s» كۆرۈش چەكلىمىسىنى چىقىرىۋەتتى. بۇ بەت ئاشكارا.

en: Removed view restriction
ug: كۆرۈش چەكلىمىسى چىقىرىۋېتىلدى

en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

en: Renamed
ug: ئات ئۆزگەرت

en: Renamed from '%(old)s' to '%(new)s'
ug: ئاتىنى «%(old)s» دىن «%(new)s» غا ئۆزگەرتتى

en: Reorder
ug: قايتا رەتلە

en: Reordered
ug: قايتا رەتلەندى

en: Reordered under '%(parent)s'
ug: «%(parent)s» نىڭ ئاستىدا قايتا رەتلەندى

en: Replied to a comment
ug: ئىنكاسقا جاۋاب بېرىلدى

en: Replied to comment on field %(field)s: "%(text)s"
ug: %(field)s بۆلەكتىكى ئىنكاسقا جاۋاب بېرىلدى: «%(text)s»

en: Reply to comment
ug: ئىنكاسقا جاۋاب

en: Request changes
ug: ئىلتىماس ئۆزگىرىشى

en: Resolve comment
ug: ئىنكاس ھەل قىل

en: Resolved a comment
ug: ئىنكاس ھەل قىلىندى

en: Resolved a comment on field %(field)s: "%(text)s"
ug: %(field)s بۆلەكتىكى ئىنكاس ھەل قىلىندى: «%(text)s»

en: Resubmitted '%(task)s'. Workflow resumed
ug: «%(task)s» ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى. خىزمەت ئېقىمى ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈر

en: Reverted to previous revision
ug: ئالدىنقى تۈزىتىلمىگە قايتۇرۇلدى

en: Reverted to previous revision with id %(revision_id)s from %(created_at)s
ug: %(created_at)s دىن ئالدىنقى تۈزىتىلمە كىملىكى %(revision_id)s غا قايتۇرۇلدى

en: Reviewers can edit this %(model_name)s – lock it to prevent other reviewers from editing
ug: باھالىغۇچىلار بۇ %(model_name)s نى تەھرىرلىيەلەيدۇ - قۇلۇپلانسا باشقا باھالىغۇچىلارنىڭ تەھرىرلىشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s scheduled for publishing at %(go_live_at)s.
ug: %(go_live_at)s دە تارقىتىشقا كۈنتەرتىپكە تىزىلغان %(created_at)s نىڭ %(revision_id)s تۈزىتىلمىسى.

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s unscheduled from publishing at %(go_live_at)s.
ug: %(go_live_at)s دە تارقىتىش كۈنتەرتىپكە تىزىلمىغان %(created_at)s نىڭ %(revision_id)s تۈزىتىلمىسى.

en: Schedule publication
ug: كۈنتەرتىپتىكى تارقىتىش

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
ug: ئەگەر تور ئادرېسىدا كۆرۈنىدىغان ئېغىز نومۇرىنى بەلگىلىمەكچى بولسىڭىز 80 دىن باشقىنى تەڭشەڭ (مەسىلەن، ئىجادىيەت ئېغىزى 8000) . ئىلتىماس قىلغان بىر تەرەپ قىلىش (شۇڭا ئېغىزنى ئۇلاپ يوللاش ئىشلەۋېرىدۇ) قا تەسىر كۆرسەتمەيدۇ.

en: Shared passwords should not be used to protect sensitive content. Anyone who has this password will be able to view the content.
ug: ھەمبەھىر ئىمنى سەزگۈر مەزمۇنلارنى قوغداشقا ئىشلىتىشكە بولمايدۇ. بۇ ئىم بارلار مەزمۇننى كۆرەلەيدۇ.

en: Skipped
ug: ئاتلىدى

en: Task '%(task_name)s' on Revision '%(revision_info)s': %(status)s
ug: «%(revision_info)s» تۈزىتىلمىدىكى «%(task_name)s» ۋەزىپە: %(status)s

en: Task state
ug: ۋەزىپە ھالىتى

en: Task states
ug: ۋەزىپە ھالىتى

en: The descriptive text displayed underneath a headline in search engine results.
ug: ئىزدەش موتورىنىڭ نەتىجىسىدە ماۋزۇنىڭ ئاستىدا كۆرۈنىدىغان چۈشەندۈرۈش تېكىستى.

en: The log action '%(action_name)s' has not been registered.
ug: «%(action_name)s» خاتىرە مەشغۇلاتى تىزىملىتىلمىغان.

en: The maximum number of items is %(max_num)d
ug: ئەڭ كۆپ تۈر سانى  %(max_num)d

en: The minimum number of items is %(min_num)d
ug: ئەڭ ئاز تۈر سانى %(min_num)d

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
ug: تور ئادرېسىدا كۆرۈنىدىغان بەتنىڭ ئىسمى مەسىلەن: http://domain.com/blog/[my-slug]/

en: The name of the page displayed on search engine results as the clickable headline.
ug: ئىزدەش موتورىنىڭ نەتىجىسىدە كۆرۈنىدىغان چەككىلى بولىدىغان بەت ئىسمىنىڭ ماۋزۇسى.

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
ug: سىز كۆپچىلىكنىڭ كۆرۈشىنى خالايدىغان بەت ماۋزۇسى

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
ug: سىز كىرگۈزگەن ئىم توغرا ئەمەس. قايتا سىناڭ.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page at '%(parent_url_path)s'
ug: قىسقارتىلما «%(page_slug)s» ئانا بەت «%(parent_url_path)s» تە ئىشلىتىلىۋاتىدۇ

en: There may only be one in progress or needs changes workflow state per page/snippet.
ug: بىرسىلا داۋاملىشىۋاتقان بولۇشى مۇمكىن ياكى ھەر بىر بەت/پۇرۇچنىڭ خىزمەت ئېقىمىنىڭ ھالىتىنى ئۆزگەرتىش زۆرۈر بولۇشى مۇمكىن.

en: This %(model_name)s is currently awaiting moderation.
ug: بۇ %(model_name)s تەستىق كۆتۈۋاتىدۇ.

en: This block has no options.
ug: بۇ بۆلەكتنىڭ تاللانمىسى يوق.

en: This field is required.
ug: بۇ بۆلەك زۆرۈر.

en: This {model_name} is awaiting <b>'{task_name}'</b> in the <b>'{workflow_name}'</b> workflow.
ug: بۇ {model_name} <b>«{workflow_name}»</b> خىزمەت ئېقىمىدىكى <b>«{task_name}»</b> نى كۈتۈۋاتىدۇ.

en: URL path
ug: تور ئادرېس يولى

en: Unknown %(action)s
ug: يوچۇن %(action)s

en: Unknown content type
ug: نامەلۇم مەزمۇن تىپى

en: Unlock
ug: قۇلۇپ ئاچ

en: Unlock any page
ug: ھەر قانداق بەتنىڭ قۇلۇپىنى ئاچىدۇ

en: Unlocked
ug: قۇلۇپ ئېچىلغان

en: Unpublish
ug: تارقاتما

en: Unpublish scheduled draft
ug: كۈنتەرتىپتىكى دەسلەپكى نۇسخىنى تارقاتما

en: Unpublished
ug: تارقىتىلمىدى

en: Unpublished scheduled draft
ug: كۈنتەرتىپتىكى دەسلەپكى نۇسخىنى تارقاتمىدى

en: Unschedule publication
ug: كۈنتەرتىپكە تىزىلمىغان تارقىتىش

en: Update view restrictions
ug: كۆرۈش چەكلىمىسىنى يېڭىلا

en: Updated the view restriction to '%(restriction)s'
ug: كۆرۈش چەكلىمىسى «%(restriction)s» غا يېڭىلاندى

en: Updated view restriction
ug: كۆرۈش چەكلىمىسى يېڭىلاندى

en: Wagtail core
ug: Wagtail يادروسى

en: Wagtail frontend cache
ug: Wagtail ئالدى ئۇچ غەملەك

en: Wagtail routablepage
ug: Wagtail يول تاللاشچان بەت

en: Wagtail sitemaps
ug: Wagtail بېكەت خەرىتىسى

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
ug: بۇ بەتنىڭ ئۇلانمىسى ئاپتوماتىك ھاسىل قىلىنغان تىزىملىكتە كۆرۈنەمدۇ يوق

en: Workflow '%(workflow_name)s' on %(model_name)s '%(title)s': %(status)s
ug: %(model_name)s «%(title)s» خىزمەت ئېقىمى «%(workflow_name)s»: %(status)s

en: Workflow cancelled
ug: خىزمەت ئېقىمى بىكار قىلىندى

en: Workflow started
ug: خىزمەت ئېقىمى باشلاندى

en: Workflow state
ug: خىزمەت ئېقىمى ھالىتى

en: Workflow states
ug: خىزمەت ئېقىمى ھالىتى

en: Workflow task approved
ug: خىزمەت ئېقىمى ۋەزىپىسى تەستىقلاندى

en: Workflow task rejected. Workflow complete
ug: خىزمەت ئېقىمى ۋەزىپىسى رەت قىلىندى. خىزمەت ئېقىمى تاماملاندى

en: Workflow task resubmitted. Workflow resumed
ug: خىزمەت ئېقىمى ۋەزىپىسى ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى. خىزمەت ئېقىمى ئەسلىگە كەلتۈرۈلدى

en: Workflow: approve task
ug: خىزمەت ئېقىمى: ۋەزىپە تەستىقلاش

en: Workflow: cancel
ug: خىزمەت ئېقىمى: بىكار قىلىش

en: Workflow: reject task
ug: خىزمەت ئېقىمى: ۋەزىپە رەت قىلىش

en: Workflow: resume task
ug: خىزمەت ئېقىمى: ۋەزىپىنى ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Workflow: start
ug: خىزمەت ئېقىمى: باشلا

en: You need a password to access this page.
ug: بۇ بەتنى زىيارەت قىلىش ئۈچۈن ئىم كىرگۈزۈش كېرەك.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
ug: ھېساباتىڭىزنى بۇ بەتنى زىيارەت قىلىش ئىجازىتى يوق. بىر تەرەپ قىلىش ئۈچۈن، زىيارەت قىلىش ھوقۇقى بار ئىشلەتكۈچىنىڭ ھېساباتىدا تىزىمغا كىرىڭ.

en: Your username and password didn't match. Please try again.
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتىڭىز ۋە ئىم ماس كەلمىدى. قايتا سىناڭ.

en: active
ug: ئاكتىپ

en: approved go live at
ug: تەستىقلانغان بىۋاسىتە تارقىتىش ۋاقتى

en: collection
ug: توپلام

en: collection view restriction
ug: توپلام كۆرۈش چەكلىمىسى

en: collection view restrictions
ug: توپلام كۆرۈش چەكلىمىسى

en: collections
ug: توپلام

en: comment
ug: ئىنكاس

en: comment replies
ug: ئىنكاسقا جاۋاب

en: comment reply
ug: ئىنكاسقا جاۋاب

en: comments
ug: ئىنكاس

en: content JSON
ug: JSON مەزمۇنى

en: content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: created at
ug: قۇرۇلغان ۋاقتى

en: current task state
ug: ھازىرقى ۋەزىپە ھالىتى

en: default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: draft
ug: دەسلەپكى نۇسخا

en: expired
ug: ۋاقتى ئوتكەن

en: expiry date/time
ug: مۇددىتى توشىدىغان چېسلاسى/ۋاقتى

en: finished at
ug: تاماملانغان ۋاقىت

en: finished by
ug: تاماملىغۇچى

en: first published at
ug: تۇنجى تارقىتىلغان ۋاقىت

en: for content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: go live date/time
ug: بىۋاستە تارقىتىش چېسلاسى/ۋاقتى

en: group
ug: گۇرۇپپا

en: group collection permission
ug: گۇرۇپپا توپلام ئىجازىتى

en: group collection permissions
ug: گۇرۇپپا توپلام ئىجازىتى

en: group page permission
ug: گۇرۇپپا بېتى ئىجازىتى

en: group page permissions
ug: گۇرۇپپا بېتى ئىجازىتى

en: groups
ug: گۇرۇپپا

en: has unpublished changes
ug: تارقىتىلمىغان ئۆزگىرىش بار

en: hostname
ug: مۇلازىمېتىر ئاتى

en: in moderation
ug: تەستىق كۈتۈۋاتىدۇ

en: is default site
ug: كۆڭۈلدىكى بېكەت

en: last published at
ug: ئاخىرقى تارقىتىلغان ۋاقىت

en: latest revision
ug: ئاخىرقى تۈزىتىلمە

en: latest revision created at
ug: ئاخىرقى تۈزىتىلمە قۇرۇلغان ۋاقىت

en: live
ug: بىۋاسىتە تارقىتىش

en: live + draft
ug: بىۋاسىتە تارقىتىش + دەسلەپكى نۇسخا

en: live + in moderation
ug: بىۋاسىتە تارقىتىش + تەستىق كۈتۈۋاتىدۇ

en: live + scheduled
ug: بىۋاسىتە تارقىتىش + كۈنتەرتىپكە قويۇلغان

en: live revision
ug: بىۋاسىتە تارقىتىش تۈزىتىلمىسى

en: locale
ug: يەرلىك

en: locked
ug: قۇلۇپلانغان

en: locked at
ug: قۇلۇپلانغان ۋاقتى

en: locked by
ug: قۇلۇپلىغۇچى

en: log entries
ug: خاتىرە مەزمۇنى

en: log entry
ug: خاتىرە مەزمۇنى

en: may prevent deletion
ug: ئۆچۈرۈلۈشنىڭ ئالدىنى ئېلىشى مۇمكىن

en: meta description
ug: تەپسىلىي چۈشەندۈرۈشى

en: model log entries
ug: مودېل خاتىرە مەزمۇنى

en: model log entry
ug: مودېل خاتىرە مەزمۇنى

en: name
ug: ئاتى

en: object id
ug: ئوبيېكت كىملىكى

en: owner
ug: ئىگىدار

en: page
ug: بەت

en: page log entries
ug: بەت خاتىرە مەزمۇنى

en: page log entry
ug: بەت خاتىرە مەزمۇنى

en: page view restriction
ug: بەت كۆرۈش چەكلىمىسى

en: page view restrictions
ug: بەت كۆرۈش چەكلىمىسى

en: pages
ug: بەت

en: permission
ug: ئىجازەت

en: port
ug: ئېغىز

en: prevents deletion
ug: ئۆچۈرۈلۈشنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ

en: requested by
ug: ئىلتىماس قىلغۇچى

en: revision
ug: تۈزىتىلمە

en: revisions
ug: تۈزىتىلمە

en: root page
ug: غول بەت

en: scheduled
ug: كۈنتەرتىپكە قويۇلغان

en: shared password
ug: ھەمبەھىر ئىم

en: show in menus
ug: تىزىملىكتە كۆرسەت

en: site
ug: بېكەت

en: site name
ug: تور بېكەت ئاتى

en: sites
ug: بېكەت

en: slug
ug: قىسقارتىلما

en: started at
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: status
ug: ھالەت

en: system
ug: سىستېما

en: task
ug: ۋەزىپە

en: tasks
ug: ۋەزىپە

en: the %(model_name)s will also be deleted
ug: بۇ %(model_name)s مۇ ئۆچۈرۈلىدۇ

en: timestamp (UTC)
ug: ۋاقىت تامغىسى (UTC)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: title tag
ug: ماۋزۇ بەلگىسى

en: uploaded by user
ug: ئىشلەتكۈچى يۈكلىگەن

en: user
ug: ئىشلەتكۈچى

en: view restriction
ug: كۆرۈش چەكلىمىسى

en: view restrictions
ug: كۆرۈش چەكلىمىسى

en: will be set to a %(model_name)s specified by the system
ug: سىستېما %(model_name)s قىلىپ تەڭشەشنى بەلگىلەيدۇ

en: will be set to the default %(model_name)s
ug: كۆڭۈلدىكى %(model_name)s قىلىپ تەڭشىلىدۇ

en: will do nothing
ug: مەشغۇلات قىلمايدۇ

en: will unset the reference
ug: نەقىلنى تەڭشىمەيدۇ

en: workflow
ug: خىزمەت ئېقىمى

en: workflow page
ug: خىزمەت ئېقىمى بېتى

en: workflow pages
ug: خىزمەت ئېقىمى بېتى

en: workflow state
ug: خىزمەت ئېقىمى ھالىتى

en: workflow task order
ug: خىزمەت ئېقىمى ۋەزىپە تەرتىپى

en: workflow task orders
ug: خىزمەت ئېقىمى ۋەزىپە تەرتىپى

en: workflows
ug: خىزمەت ئېقىمى

en: {model_name} '{title}' is locked and has been scheduled to go live at {datetime}
ug: {model_name} «{title}» قۇلۇپلانغان بولۇپ، {datetime} دا بىۋاسىتە تارقىتىش كۈنتەرتىپكە تىزىلدى.
