Wagtail - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
ca: Llocs web de Wagtail

en: Choose a root page
ca: Seleccioni una plana arrel

en: Choose a different root page
ca: Seleccioni una plana arrel diferent

en: Sites
ca: Llocs

en: Add a site
ca: Afegir un lloc

en: Site
ca: Lloc

en: Default?
ca: Per defecte?

en: Default
ca: Per defecte

en: Add site
ca: Afegir lloc

en: Site '%(object)s' created.
ca: Lloc '%(object)s' creat.

en: The site could not be saved due to errors.
ca: No s'ha pogut desar el lloc a causa d'errors.

en: Site '%(object)s' updated.
ca: Lloc '%(object)s' actualitzat.

en: Delete site
ca: Eliminar lloc

en: Site '%(object)s' deleted.
ca: Lloc '%(object)s' eliminat.

en: Are you sure you want to delete this site?
ca: Segur que voleu eliminar aquest lloc?
