Wagtail - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
el: Ιστότοποι Wagtail

en: Choose a root page
el: Επιλέξτε μια κεντρική σελίδα

en: Choose a different root page
el: Επιλέξτε μια διαφορετική κεντρική σελίδα

en: Sites
el: Σελιδες

en: Add a site
el: Προσθήκη δικτυακού τόπου

en: Site
el: Σελιδα

en: Default?
el: Προεπιλογή;

en: Default
el: Προεπιλογή

en: Add site
el: Προσθήκη δικτυακού τόπου

en: Site '%(object)s' created.
el: Δημιουργήθηκε ο δικτυακός τόπος '%(object)s'.

en: The site could not be saved due to errors.
el: Το site δεν αποθηκεύτηκε λόγω σφαλμάτων

en: Site '%(object)s' updated.
el: Ενημέρωση του δικτυακού τόπου '%(object)s'.

en: Delete site
el: Διαγραφή site

en: Site '%(object)s' deleted.
el: Το site '%(object)s' διαγράφηκε

en: Are you sure you want to delete this site?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το site;
