Wagtail - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Choose a root page
fa: یک صفحه ریشه انتخاب کنید

en: Choose a different root page
fa: صفحه‌ی ریشه‌ی دیگری را انتخاب کنید

en: Sites
fa: سایت‌ها

en: Add a site
fa: اضافه کردن یک سایت

en: Site
fa: سایت

en: Default?
fa: پیش‌فرض؟

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add site
fa:  کردن سایت

en: Site '%(object)s' created.
fa: سایت '%(object)s' ساخته شد.

en: The site could not be saved due to errors.
fa: ذخیره این سایت به دلایلی امکان‌پذیر نمی‌باشد.

en: Site '%(object)s' updated.
fa: سایت '%(object)s' به‌روز شد.

en: Delete site
fa: حذف سایت

en: Site '%(object)s' deleted.
fa: سایت '%(object)s' حذف شد

en: Are you sure you want to delete this site?
fa: از حذف این سایت اطمینان دارید؟
