Wagtail - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
gl: Sitios de Wagtail

en: Choose a root page
gl: Selecciona unha páxina raíz

en: Choose a different root page
gl: Selecciona unha páxina raíz diferente

en: Sites
gl: Sitios web

en: Add a site
gl: Engadir un sitio web

en: Site
gl: Sitio web

en: Default?
gl: ¿Por defecto?

en: Default
gl: Por defecto

en: Add site
gl: Engadir sitio web

en: Site '%(object)s' created.
gl: Sitio web '%(object)s' creado.

en: The site could not be saved due to errors.
gl: O sitio web non puido ser gardado debido a erros.

en: Site '%(object)s' updated.
gl: Sitio web '%(object)s' actualizado.

en: Delete site
gl: Eliminar sitio web

en: Site '%(object)s' deleted.
gl: Sitio web '%(object)s' eliminado.

en: Are you sure you want to delete this site?
gl: ¿Seguro que queres eliminar este sitio web?
