Wagtail - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
ja: Wagtail サイト

en: Choose a root page
ja: ルートページを選択

en: Choose a different root page
ja: 他のルートページを選択

en: Sites
ja: サイト一覧

en: Add a site
ja: サイトを追加

en: Site
ja: サイト

en: Default?
ja: デフォルト

en: Default
ja: デフォルト

en: Add site
ja: サイトを追加

en: Site '%(object)s' created.
ja: '%(object)s'のサイトが作成されました。

en: The site could not be saved due to errors.
ja: エラーが発生したため、サイトを保存できませんでした。

en: Site '%(object)s' updated.
ja: '%(object)s'のサイトが更新されました。

en: Delete site
ja: サイトを削除

en: Site '%(object)s' deleted.
ja: '%(object)s'のサイトを削除しました。

en: Are you sure you want to delete this site?
ja: このサイトを削除しますか？
