Wagtail - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
pl: Serwisy Wagtail

en: Choose a root page
pl: Wybierz stronę nadrzędną

en: Choose a different root page
pl: Wybierz inną stronę nadrzędną

en: Sites
pl: Serwisy

en: Add a site
pl: Dodaj serwis

en: Site
pl: Serwis

en: Default?
pl: Domyślny?

en: Default
pl: Domyślny

en: Add site
pl: Dodaj serwis

en: Site '%(object)s' created.
pl: Stworzono serwis '%(object)s'.

en: The site could not be saved due to errors.
pl: Serwis nie mógł zostać zapisany z powodu błędów.

en: Site '%(object)s' updated.
pl: Uaktualniono serwis '%(object)s'.

en: Delete site
pl: Usuń serwis

en: Site '%(object)s' deleted.
pl: Serwis '%(object)s' usunięty.

en: Are you sure you want to delete this site?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten serwis?
