Wagtail - en to pt_BR translation catalogue (12 entries)

en: Choose a root page
pt_BR: Escolher uma página raiz

en: Choose a different root page
pt_BR: Escolher outra página raiz

en: Add a site
pt_BR: Adicionar um site

en: Default?
pt_BR: Padrão?

en: Default
pt_BR: Padrão

en: Add site
pt_BR: Adicionar site

en: Site '%(object)s' created.
pt_BR: Site '%(object)s' criado.

en: The site could not be saved due to errors.
pt_BR: O site não pôde ser salvo devido a erros.

en: Site '%(object)s' updated.
pt_BR: Site '%(object)s' atualizado.

en: Delete site
pt_BR: Remover site

en: Site '%(object)s' deleted.
pt_BR: Site '%(object)s' excluido.

en: Are you sure you want to delete this site?
pt_BR: Tem certeza de que deseja excluir este site?
