Wagtail - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
ro: Site-uri Wagtail

en: Choose a root page
ro: Alege o pagină de bază

en: Choose a different root page
ro: Alege o altă pagină de bază

en: Sites
ro: Saituri

en: Add a site
ro: Adaugă un sait

en: Site
ro: Sait

en: Default?
ro: Implicit?

en: Default
ro: Implicit

en: Add site
ro: Adaugă sait

en: Site '%(object)s' created.
ro: Sait-ul '%(object)s' a fost creat.

en: The site could not be saved due to errors.
ro: Sait-ul nu a fost salvat din cauza erorilor.

en: Site '%(object)s' updated.
ro: Sait-ul '%(object)s' a fost actualizat.

en: Delete site
ro: Șterge sait

en: Site '%(object)s' deleted.
ro: Sait-ul '%(object)s' a fost șters.

en: Are you sure you want to delete this site?
ro: Sigur doriți să ștergeți acest sait?
