Wagtail - en to tet translation catalogue (13 entries)

en: Wagtail sites
tet: Site wagtail sira

en: Choose a root page
tet: Hili pajina abut ida

en: Sites
tet: Site sira

en: Add a site
tet: Aumenta site ida

en: Default?
tet: Estandar?

en: Default
tet: Estandar

en: Add site
tet: Aumenta site

en: Site '%(object)s' created.
tet: Site '%(object)s' kria ona

en: The site could not be saved due to errors.
tet: Site nee la bele rai tamba iha erru sira.

en: Site '%(object)s' updated.
tet: Situs '%(object)s' atualiza ona

en: Delete site
tet: Hamoos situs

en: Site '%(object)s' deleted.
tet: Site '%(object)s' hamoos ona

en: Are you sure you want to delete this site?
tet: Ita asseita katak ita hakarak hamoos duni site nee?
