Wagtail - en to tr_TR translation catalogue (14 entries)

en: Wagtail sites
tr_TR: Wagtail siteler (sites)

en: Choose a root page
tr_TR: Bir kök (root) sayfa seç

en: Choose a different root page
tr_TR: Farklı bir kök (root) sayfa seç

en: Sites
tr_TR: Siteler

en: Add a site
tr_TR: Bir site ekle

en: Default?
tr_TR: Varsayılan mı?

en: Default
tr_TR: Varsayılan

en: Add site
tr_TR: Site ekle

en: Site '%(object)s' created.
tr_TR: '%(object)s' sitesi oluşturuldu.

en: The site could not be saved due to errors.
tr_TR: Sitesi hata nedeniyle kaydedilemedi.

en: Site '%(object)s' updated.
tr_TR: '%(object)s' sitesi güncellendi.

en: Delete site
tr_TR: Siteyi sil

en: Site '%(object)s' deleted.
tr_TR: Site '%(object)s' silindi.

en: Are you sure you want to delete this site?
tr_TR: Bu siteyi silmek istediğinizden emin misiniz?
