Wagtail - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Wagtail sites
vi: Trang Wagtail

en: Sites
vi: Trang

en: Add a site
vi: Thêm một trang

en: Site
vi: Trang

en: Default?
vi: Mặc định

en: Default
vi: Mặc định
