Wagtail - en to ca translation catalogue (124 entries)

en: Wagtail users
ca: Usuaris de Wagtail

en: Required. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
ca: Obligatori. Només lletres, dígits i @/./+/-/_.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
ca: Aquest valor només ha de contenir lletres, números i caràcters com @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
ca: Ja existeix un usuari amb aquest nom

en: The two password fields didn't match.
ca: Les contrasenyes no coincideixen

en: Email
ca: Correu electrònic

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Password
ca: Contrasenya

en: Leave blank if not changing.
ca: Deixar-ho en blanc si no ha canviat.

en: Password confirmation
ca: Confirmació de contrasenya

en: Enter the same password as above, for verification.
ca: Introduïu la mateixa contrasenya, per verificació.

en: Administrator
ca: Administrador

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
ca: Els administradors tenen accés complet per administrar qualsevol objecte o paràmetre.

en: A group with that name already exists.
ca: Ja existeix un grup amb aquest nom.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
ca: No podeu tenir diversos registres de permisos per la mateixa pàgina.

en: submitted notifications
ca: notificacions enviades

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
ca: Rebre una notificació quan una pàgina és enviada a moderació

en: approved notifications
ca: notificacions aprovades

en: Receive notification when your page edit is approved
ca: Rebre una notificació quan la teva pàgina és aprovada

en: rejected notifications
ca: notificacions rebutjades

en: Receive notification when your page edit is rejected
ca: Rebre una notificació quan l'edició de la teva pàgina és rebutjada

en: updated comments notifications
ca: notificacions de comentaris actualitzades

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
ca: Rebre notificació quan comentaris hagin estat creats, resolts o esborrats en una pàgina a la que esteu subscrit per rebre notificacions de comentaris

en: preferred language
ca: llengua preferida

en: Select language for the admin
ca: Escolliu llengua per l'admin

en: current time zone
ca: zona horària actual

en: Select your current time zone
ca: Escolliu la vostra zona horària

en: profile picture
ca: Imatge de perfil

en: System default
ca: Valor per defecte

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc

en: admin theme
ca: tema de l'administració

en: Default
ca: Per defecte

en: Snug
ca: Ajustat

note: Translators: "Density" is the term used to describe the amount of space between elements in the user interface
en: density
ca: densitat

en: user profile
ca: perfil d'usuari

en: user profiles
ca: imatges de perfil

en: Assign role to 1 user | Assign role to %(counter)s users
ca[0]: Assignar rol a 1 usuari
ca[1]: Assignar rol a %(counter)s usuaris

en: Assign role
ca: Assignar rol

en: Are you sure you want to assign this role to these users?
ca: Segur que voleu assignar aquest rol a aquests usuaris?

en: You don't have permission to edit this user | You don't have permission to edit these users
ca[0]: No teniu permí per editar aquest usuari
ca[1]: No teniu permís per editar aquests usuaris

en: Yes, assign
ca: Assignar

en: No, don't assign
ca: No assignar

en: Delete 1 user | Delete %(counter)s users
ca[0]: Esborrar 1 usuari
ca[1]: Esborrar %(counter)s usuaris

en: Delete
ca: Eliminar

en: Are you sure you want to delete these users?
ca: Segur que voleu esborrar aquests usuaris?

en: You don't have permission to delete this user | You don't have permission to delete these users
ca[0]: No teniu permís per esborrar aquest usuari
ca[1]: No teniu permís per esborrar aquests usuaris

en: Yes, delete
ca: Sí, suprimir

en: No, don't delete
ca: No, no esborrar

en: Change active state for 1 user | Change active state for %(counter)s users
ca[0]: Canviar l'estat actiu d'1 usuari
ca[1]: Canviar l'estat actiu de %(counter)s usuaris

en: Set active state
ca: Establir estat actiu

en: Are you sure you want to change the active state for these users?
ca: Segur que voleu canviar l'estat actiu d'aquests usuaris?

en: You cannot change your own active status
ca: No podeu canviar el vostre propi estat actiu

en: Yes, change state
ca: Canviar l'estat

en: No, don't change state
ca: No canviar l'estat

en: The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> member. | The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> members.
ca[0]: El grup '%(group_name)s' té <strong>%(group_user_count)s</strong> membre.
ca[1]: El grup '%(group_name)s' té <strong>%(group_user_count)s</strong> membres.

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
ca: L'eliminació d'aquest grup revocarà els seus permisos per a tots els usuaris membre.

en: Are you sure you want to delete this group?
ca: Segur que voleu eliminar aquest grup?

en: Add group
ca: Afegir grup

en: Save
ca: Desar

en: Delete group
ca: Eliminar grup

en: Object permissions
ca: Permisos d'objecte

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegir

en: Change
ca: Canviar

en: Publish
ca: Publicar

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Unlock
ca: Desbloquejar

en: Custom permissions
ca: Permisos personalitzats

en: Toggle all
ca: Commutar tot

en: Toggle all add permissions
ca: Commutar tots els permisos d'addició

en: Toggle all change permissions
ca: Commutar tots els permisos d'edició

en: Toggle all delete permissions
ca: Commutar tots els permisos de supressió

en: Toggle all publish permissions
ca: Commutar tots els permisos de publicació

en: Toggle all lock permissions
ca: Commutar tots els permisos de bloqueig

en: Toggle all unlock permissions
ca: Commutar tots els permisos de desbloqueig

en: Toggle all custom permissions
ca: Commutar tots els permisos personalitzats

en: Other permissions
ca: Altres permisos

en: Page permissions
ca: Permisos de pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Add a page permission
ca: Afegir un permís de pàgina

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
ca: No s'ha trobat cap grup que coincideixi amb "%(query)s"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
ca: No hi ha cap grup configurat. Per què no n'<a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">afegiu un</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
ca: Segur que voleu eliminar aquest usuari?

en: Account
ca: Compte

en: Roles
ca: Perfils

en: Add user
ca: Afegir usuari

en: Delete user
ca: Eliminar usuari

en: Select all users in listing
ca: Seleccionar tots els usuaris de la llista

en: Sorry, no users match your query
ca: No s'ha trobat cap usuari que coincideixi amb la vostra consulta.

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
ca: No hi ha cap usuari configurat. En voleu <a href="%(wagtailusers_add_url)s">afegir</a>?

en: Can view
ca: Pot visualitzar

en: user %(id)s (deleted)
ca: usuari %(id)s (esborrat)

en: Assign role to selected users
ca: Assignar rols als usuaris seleccionats

en: %(num_parent_objects)d user has been assigned as %(role)s | %(num_parent_objects)d users have been assigned as %(role)s
ca[0]: S'ha assignat %(num_parent_objects)d usuari com a %(role)s
ca[1]: S'han assignat %(num_parent_objects)d usuaris com a %(role)s

en: Delete selected users
ca: Esborrar els usuaris seleccionats

en: %(num_parent_objects)d user has been deleted | %(num_parent_objects)d users have been deleted
ca[0]: S'ha esborrat %(num_parent_objects)d usuari
ca[1]: S'han esborrat %(num_parent_objects)d usuaris

en: Active
ca: Actiu

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Mark as active
ca: Marcar com a actiu

en: Change the active state for selected users
ca: Canviar l'estat actiu dels usuaris seleccionats

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as active | %(num_parent_objects)d users have been marked as active
ca[0]: S'ha marcat com a actiu %(num_parent_objects)d usuari
ca[1]: S'han marcat com a actius %(num_parent_objects)d usuaris

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as inactive | %(num_parent_objects)d users have been marked as inactive
ca[0]: S'ha marcat com a inactiu %(num_parent_objects)d usuari
ca[1]: S'ha marcat com a inactius %(num_parent_objects)d usuari

en: Groups
ca: Grups

en: Add a group
ca: Afegir un grup

en: Search groups
ca: Cercar grups

en: Group '%(object)s' created.
ca: S'ha creat el grup '%(object)s'.

en: Group '%(object)s' updated.
ca: S'ha actualitzat el grup '%(object)s'.

en: The group could not be saved due to errors.
ca: No s'ha pogut desar el grup a causa d'errors.

en: View users in this group
ca: Veure usuaris d'aquest grup

en: Group '%(object)s' deleted.
ca: S'ha eliminat el grup '%(object)s'.

en: Last login
ca: Últim inici de sessió

en: Group
ca: Grup

en: Add a user
ca: Afegir un usuari

en: Users
ca: Usuaris

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Access level
ca: Nivell d'accés

en: Status
ca: Estat

en: More options for '%(title)s'
ca: Més opcions per '%(title)s'

en: User '%(object)s' created.
ca: S'ha creat l'usuari '%(object)s'.

en: User '%(object)s' updated.
ca: Usuari '%(object)s' actualitzat.

en: The user could not be saved due to errors.
ca: No s'ha pogut desar l'usuari degut a errors.

en: User '%(object)s' deleted.
ca: S'ha eliminat l'usuari '%(object)s'.
