Wagtail - en to cs translation catalogue (84 entries)

en: Wagtail users
cs: Wagtail uživatelé

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
cs: Toto pole může obsahovat pouze písmena bez diakritiky, číslice, @, ., +, -, _.

en: A user with that username already exists.
cs: Toto uživatelské jméno již existuje.

en: The two password fields didn't match.
cs: Zadaná hesla se neshodují.

en: Email
cs: E-mail

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Password
cs: Heslo

en: Leave blank if not changing.
cs: Nevyplňuje, chcete-li zachovat současné heslo.

en: Password confirmation
cs: Potvrzení hesla

en: Enter the same password as above, for verification.
cs: Pro zabránění překlepům zadejte heslo ještě jednou.

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
cs: Administrátor má plný přístup ke správě jakéhokoliv objektu nebo nastavení.

en: A group with that name already exists.
cs: Skupina s tímto názvem již existuje.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
cs: Oprávnění pro stejnou stránku nemůže být nastaveno vícekrát.

en: submitted notifications
cs: odeslané upozornění

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
cs: Upozornit, když je stránka odeslána ke schválení

en: approved notifications
cs: schválené upozornění

en: Receive notification when your page edit is approved
cs: Upozornit, když je vaše stránka schválena

en: rejected notifications
cs: odmítnuté upozornění

en: Receive notification when your page edit is rejected
cs: Upozornit, když je vaše stránka zamítnuta

en: updated comments notifications
cs: notifikace o aktualizovaných komentářích

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
cs: Dostávat notifikace, jestliže komentáře byly vytvořeny, odsouhlaseny nebo zrušeny na stránce, pro níž chcete notifikace o komentářích dostávat

en: preferred language
cs: preferovaný jazyk

en: Select language for the admin
cs: Zvolte jazyk pro redakční systém

en: current time zone
cs: aktuální časové pásmo

en: Select your current time zone
cs: Zvolte vaše časové pásmo

en: profile picture
cs: profilová fotografie

en: Light
cs: Světlé

en: Dark
cs: Tmavé

en: Default
cs: Default(ní)

en: user profile
cs: uživatelský profile

en: user profiles
cs: uživatelské profily

en: Assign role
cs: Přiřadit roli

en: You don't have permission to edit this user | You don't have permission to edit these users
cs[0]: Nemáte oprávnění pro editaci tohoto uživatele
cs[1]: Nemáte oprávnění pro editaci těchto uživatelů
cs[2]: Nemáte oprávnění pro editaci těchto uživatelů
cs[3]: Nemáte oprávnění pro editaci těchto uživatelů

en: Yes, assign
cs: Ano, přiřadit

en: No, don't assign
cs: Ne, nepřiřazovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Are you sure you want to delete these users?
cs: Opravdu chcete smazat tyto uživatele?

en: Yes, delete
cs: Ano, smazat

en: No, don't delete
cs: Ne, nemazat

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
cs: Smazání této skupiny způsobí odebrání skupinového oprávnění všem jejím členům.

en: Are you sure you want to delete this group?
cs: Opravdu chcete smazat tuto skupinu?

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Save
cs: Uložit

en: Delete group
cs: Smazat skupinu

en: Object permissions
cs: Oprávnění k objektům

en: Name
cs: Název

en: Add
cs: Přidat

en: Change
cs: Upravit

en: Publish
cs: Publikovat

en: Lock
cs: Uzamknout

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Other permissions
cs: Ostatní oprávnění

en: Page permissions
cs: Oprávnění ke stránce

en: Page
cs: Stránka

en: Add a page permission
cs: Přidat oprávnění ke stránce

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
cs: Bohužel, výrazu "%(query)s" neodpovídají žádné skupiny

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
cs: Nebyly nalezeny žádné skupiny. Novou skupinu můžete přidat <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">zde</a>.

en: Are you sure you want to delete this user?
cs: Opravdu chcete smazat tohoto uživatele?

en: Account
cs: Účet

en: Roles
cs: Role

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Delete user
cs: Smazat uživatele

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
cs: Nejsou určeni uživatelé. Pojďme <a href="%(wagtailusers_add_url)s">nějaké přidat</a>?

en: user %(id)s (deleted)
cs: uživatel %(id)s (odstraněn)

en: Delete selected users
cs: Smazat vybrané uživatele

en: Active
cs: Aktivní

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Groups
cs: Skupiny

en: Add a group
cs: Přidat skupinu

en: Search groups
cs: Hledat skupiny

en: Group '%(object)s' created.
cs: Skupina '%(object)s' byla vytvořena.

en: Group '%(object)s' updated.
cs: Skupina '%(object)s' byla upravena.

en: The group could not be saved due to errors.
cs: Skupinu nelze uložit, zkontrolujte správné vyplnění polí.

en: View users in this group
cs: Zobrazit uživatele v této skupině

en: Group '%(object)s' deleted.
cs: Skupina '%(object)s' byla smazána.

en: Add a user
cs: Přidat uživatele

en: Users
cs: Uživatelé

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Status
cs: Stav

en: User '%(object)s' updated.
cs: Uživatel '%(object)s' byl upraven.

en: The user could not be saved due to errors.
cs: Uživatele nelze uložit, zkontrolujte správné vyplnění polí.

en: User '%(object)s' deleted.
cs: Uživatel '%(object)s' byl smazán.
