Wagtail - en to gl translation catalogue (123 entries)

en: Wagtail users
gl: Usuarios de Wagtail

en: Required. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
gl: Requerido. So letras, díxitos e @/./+/-/_.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
gl: Este valor debe conter só letras, números e os caracteres @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
gl: Un usuario con ese nome xa existe.

en: The two password fields didn't match.
gl: Os dous campos de contrasinal non coinciden.

en: Email
gl: Correo electrónico

en: First Name
gl: Nome

en: Last Name
gl: Apelidos

en: Password
gl: Contrasinal

en: Leave blank if not changing.
gl: Deixa en branco se non cambia.

en: Password confirmation
gl: Confirmación de contrasinal

en: Enter the same password as above, for verification.
gl: Introduce a mesma contrasinal que arriba, para verificación.

en: Administrator
gl: Administrador

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
gl: Os administradores teñen acceso completo para xestionar calquera obxecto ou configuración.

en: A group with that name already exists.
gl: Un grupo con ese nome xa existe.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
gl: Non podes ter múltiples rexistros de permisos para a mesma páxina.

en: submitted notifications
gl: notificacións enviadas

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
gl: Recibir notificación cando unha páxina é enviada para ser moderada

en: approved notifications
gl: notificacións aprobadas

en: Receive notification when your page edit is approved
gl: Recibir notificación cando a túa edición de páxina é aprobada

en: rejected notifications
gl: notificacións rexeitadas

en: Receive notification when your page edit is rejected
gl: Recibir notificación cando a túa edición de páxina é rexeitada

en: updated comments notifications
gl: Notificacións de actualizacións de comentarios

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
gl: Recibir notificacións cando se creen, resolvan ou eliminen comentarios nunha páxina na que te suscribiches para recibir notificacións de comentarios.

en: preferred language
gl: idioma preferido

en: Select language for the admin
gl: Seleccionar idioma para o admin

en: current time zone
gl: zona horaria actual

en: Select your current time zone
gl: Selecciona a túa zona horaria actual

en: profile picture
gl: foto do perfil

en: System default
gl: Valor do sistema

en: Light
gl: Claro

en: Dark
gl: Oscuro

en: admin theme
gl: tema do admin

en: Default
gl: Por defecto

en: Snug
gl: Preto

note: Translators: "Density" is the term used to describe the amount of space between elements in the user interface
en: density
gl: densidade

en: user profile
gl: perfil de usuario

en: user profiles
gl: perfiles de usuario

en: Assign role to 1 user | Assign role to %(counter)s users
gl[0]: Asignarlle rol a 1 usuario
gl[1]: Asignarlle rol a %(counter)s usuarios

en: Assign role
gl: Asignar rol

en: Are you sure you want to assign this role to these users?
gl: Seguro que queres asignarlle este rol a estes usuarios?

en: You don't have permission to edit this user | You don't have permission to edit these users
gl[0]: Non tes permiso para editar este usuario
gl[1]: Non tes permiso para editar estes usuarios

en: Yes, assign
gl: Sí, asignar

en: No, don't assign
gl: Non, non asignar

en: Delete 1 user | Delete %(counter)s users
gl[0]: Eliminar 1 usuario
gl[1]: Eliminar %(counter)s usuarios

en: Delete
gl: Eliminar

en: Are you sure you want to delete these users?
gl: Seguro que queres eliminar estes usuarios?

en: You don't have permission to delete this user | You don't have permission to delete these users
gl[0]: Non tes permiso para eliminar este usuario
gl[1]: Non tes permiso para eliminar estes usuarios

en: Yes, delete
gl: Si, eliminar

en: No, don't delete
gl: Non, non eliminar.

en: Change active state for 1 user | Change active state for %(counter)s users
gl[0]: Cambiar estado activo para 1 usuario
gl[1]: Cambiar estado activo para %(counter)s usuarios

en: Set active state
gl: Axustar estado activo

en: Are you sure you want to change the active state for these users?
gl: Seguro que queres cambiar o estado activo para estes usuarios?

en: You cannot change your own active status
gl: Non podes cambiar o teu propio estado activo

en: Yes, change state
gl: Sí, cambiar estado

en: No, don't change state
gl: Non, non cambiar estado

en: The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> member. | The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> members.
gl[0]: O grupo '%(group_name)s' ten <strong>%(group_user_count)s</strong> membro.
gl[1]: O grupo '%(group_name)s' ten <strong>%(group_user_count)s</strong> membros.

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
gl: Eliminando este grupo revogará os permisos deste grupo para todos os usuarios membro.

en: Are you sure you want to delete this group?
gl: ¿Seguro que queres eliminar este grupo?

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Save
gl: Gardar

en: Delete group
gl: Eliminar grupo

en: Object permissions
gl: Permisos do obxecto

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Change
gl: Cambiar

en: Publish
gl: Publicar

en: Lock
gl: Bloquear

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: Custom permissions
gl: Permisos a medida

en: Toggle all
gl: Elixir todos

en: Toggle all add permissions
gl: Elixir tódolos permisos de engadir

en: Toggle all change permissions
gl: Elixir tódolos permisos de cambio

en: Toggle all delete permissions
gl: Elixir tódolos permisos de borrado

en: Toggle all publish permissions
gl: Elixir tódolos permisos de publicar

en: Toggle all lock permissions
gl: Elixir tódolos permisos de bloqueo

en: Toggle all unlock permissions
gl: Elixir tódolos permisos de desbloqueo

en: Toggle all custom permissions
gl: Elixir tódolos permisos personalizados

en: Other permissions
gl: Outros permisos

en: Page permissions
gl: Permisos da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Add a page permission
gl: Engadir un permiso á páxina

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
gl: Sentímolo, ningún grupo coincide con "%(query)s"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
gl: Non hai grupos configurados. ¿Por qué non <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">engadir algún</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
gl: Seguro que queres eliminar este usuario?

en: Account
gl: Conta

en: Add user
gl: Engadir usuario

en: Delete user
gl: Eliminar usuario

en: Select all users in listing
gl: Seleccionar tódolos usuarios no listado

en: Sorry, no users match your query
gl: Sentímolo, ningún usuario coincide ca túa solicitude

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
gl: Non hai usuarios configurados. Por qué non <a href="%(wagtailusers_add_url)s">engadir algún</a>?

en: Can view
gl: Pode ver

en: user %(id)s (deleted)
gl: usuario %(id)s (eliminado)

en: Assign role to selected users
gl: Asignarlle rol ós usuarios seleccionados

en: %(num_parent_objects)d user has been assigned as %(role)s | %(num_parent_objects)d users have been assigned as %(role)s
gl[0]: Asignouse %(num_parent_objects)d usuario como %(role)s
gl[1]: Asignáronse %(num_parent_objects)d usuarios como %(role)s

en: Delete selected users
gl: Eliminar os ususarios seleccionados

en: %(num_parent_objects)d user has been deleted | %(num_parent_objects)d users have been deleted
gl[0]: Eliminouse %(num_parent_objects)d usuario
gl[1]: Elimináronse %(num_parent_objects)d usuarios

en: Active
gl: Activo

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Mark as active
gl: Marcar como activo

en: Change the active state for selected users
gl: Cambiar o estado activo para os usuarios seleccionados

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as active | %(num_parent_objects)d users have been marked as active
gl[0]: Marcouse %(num_parent_objects)d usuario como activo
gl[1]: Marcáronse %(num_parent_objects)d usuarios como activos

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as inactive | %(num_parent_objects)d users have been marked as inactive
gl[0]: Marcouse %(num_parent_objects)d usuario como inactivo
gl[1]: Marcáronse %(num_parent_objects)d usuarios como inactivos

en: Groups
gl: Grupos

en: Add a group
gl: Engadir un grupo

en: Search groups
gl: Procurar grupos

en: Group '%(object)s' created.
gl: Grupo '%(object)s' creado.

en: Group '%(object)s' updated.
gl: Grupo '%(object)s' actualizado.

en: The group could not be saved due to errors.
gl: O grupo non puido ser gardado debido a erros.

en: View users in this group
gl: Ver usuarios neste grupo

en: Group '%(object)s' deleted.
gl: Grupo '%(object)s' eliminado.

en: Last login
gl: Entróu por última vez

en: Group
gl: Grupo

en: Add a user
gl: Engadir un usuario

en: Users
gl: Usuarios

en: Username
gl: Nome de usuario

en: Access level
gl: Nivel de acceso

en: Status
gl: Estado

en: More options for '%(title)s'
gl: Máis opcións para '%(title)s'

en: User '%(object)s' created.
gl: Usuario '%(object)s' creado.

en: User '%(object)s' updated.
gl: Usuario '%(object)s' actualizado.

en: The user could not be saved due to errors.
gl: O usuario non puido ser gardado debido a erros.

en: User '%(object)s' deleted.
gl: Usuario '%(object)s' eliminado.
