Wagtail - en to he_IL translation catalogue (60 entries)

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
he_IL: ערך זה יכול להכיל אותיות, ספרות והתווים @/./+/-/_  בלבד

en: A user with that username already exists.
he_IL: שם משתמש קיים במערכת

en: The two password fields didn't match.
he_IL: שתי הסיסמאות לא מתאימות

en: Email
he_IL: דואר אלקטרוני

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Password
he_IL: סיסמא

en: Leave blank if not changing.
he_IL: השאירו ריק אם לא משנים

en: Password confirmation
he_IL: אישור סיסמא

en: Enter the same password as above, for verification.
he_IL: הכניסו אותה סיסמא שוב, עבור וידוא

en: Administrator
he_IL: מנהל

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
he_IL: למנהלים יש גישה מלאה לניהול כל אובייקט או הגדרה

en: A group with that name already exists.
he_IL: קבוצה בשם זה כבר קיימת

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
he_IL: לא יכולה להיות לך יותר מרשומה אחת של הרשאות לאותו הדף

en: submitted notifications
he_IL: הודעות שנשלחו

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
he_IL: קבלו התראה כשהעמוד הוזן לעריכה

en: approved notifications
he_IL: הודעות שאושרו

en: Receive notification when your page edit is approved
he_IL: קבלו התראה כשעריכת העמוד אושרה

en: rejected notifications
he_IL: הודעות שנדחו

en: Receive notification when your page edit is rejected
he_IL: קבלו התראה כשעריכת העמוד נדחית

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: user profile
he_IL: פרופיל משתמש

en: Delete
he_IL: מחק

en: Yes, delete
he_IL: כן, מחק

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
he_IL: מחיקת קבוצה זו תשלול את ההרשאות עבור כל חבריה

en: Are you sure you want to delete this group?
he_IL: האם אתם בטוחים כי ברצונכם למחוק קבוצה זו?

en: Add group
he_IL: הוסף קבוצה

en: Save
he_IL: שמור

en: Delete group
he_IL: מחק קבוצה

en: Object permissions
he_IL: הרשאות אובייקט

en: Name
he_IL: שם

en: Add
he_IL: הוסף

en: Change
he_IL: שנה

en: Publish
he_IL: פרסם

en: Other permissions
he_IL: הרשאות אחרות

en: Page permissions
he_IL: הרשאות עמוד

en: Page
he_IL: עמוד

en: Add a page permission
he_IL: הוספת הרשאת עמוד

en: Are you sure you want to delete this user?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק משתמש זה?

en: Account
he_IL: חשבון

en: Roles
he_IL: תפקידים

en: Add user
he_IL: הוספת משתמש

en: Delete user
he_IL: מחק משתמש

en: Active
he_IL: מופעל

en: Inactive
he_IL: כבוי

en: Groups
he_IL: קבוצות

en: Add a group
he_IL: הוספת קבוצה

en: Search groups
he_IL: חיפוש קבוצות

en: Group '%(object)s' created.
he_IL: קבוצה '%(object)s' נוצרה

en: Group '%(object)s' updated.
he_IL: קבוצה '%(object)s' עודכנה

en: The group could not be saved due to errors.
he_IL: לא ניתן לשמור את הקבוצה עקב שגיאות

en: Group '%(object)s' deleted.
he_IL: קבוצה '%(object)s' נמחקה

en: Group
he_IL: קבוצה

en: Add a user
he_IL: הוספת משתמש

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Admin
he_IL: מנהל

en: Status
he_IL: מצב

en: User '%(object)s' updated.
he_IL: משתמש '%(object)s' עודכן

en: The user could not be saved due to errors.
he_IL: לא ניתן לשמור את המשתמש עקב שגיאות
