Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (108 entries)

en: Wagtail users
hr_HR: Wagtail korisnici

en: Required. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
hr_HR: Obavezno. Slova, brojevi i @/./+/-/_ znakovi.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
hr_HR: Vrijednost smije sadržavati samo slova, brojeve i znakove @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
hr_HR: Korisničko ime već postoji.

en: The two password fields didn't match.
hr_HR: Lozinke nisu jednake.

en: First Name
hr_HR: Ime

en: Last Name
hr_HR: Prezime

en: Password
hr_HR: Lozinka

en: Leave blank if not changing.
hr_HR: Ostavite prazno ako ju ne mijenjate.

en: Password confirmation
hr_HR: Potvrda lozinke

en: Enter the same password as above, for verification.
hr_HR: Unesite istu lozinku kao iznad zbog verifikacije.

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
hr_HR: Administratori imaju potpuni pristup upravljanju bilo kojeg objekta ili postavke.

en: A group with that name already exists.
hr_HR: Grupa s danim imenom već postoji.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
hr_HR: Nije moguće dodati više skupova dozvola za istu stranicu.

en: submitted notifications
hr_HR: obavijesti stranica

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
hr_HR: Primite obavijest kada se stranica pošalje na moderiranje

en: approved notifications
hr_HR: obavijesti odobrenja

en: Receive notification when your page edit is approved
hr_HR: Primite obavijest kada je vaša promjena na stranici odobrena

en: rejected notifications
hr_HR: obavijesti odbačaja

en: Receive notification when your page edit is rejected
hr_HR: Primite obavijest kada je vaša promjena na stranici odbijena

en: updated comments notifications
hr_HR: obavijesti ažuriranih komentara

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
hr_HR: Primajte obavijesti kada su komentari stvoreni, riješeni ili izbrisani na stranici na koju ste pretplaćeni za primanje obavijesti komentara.

en: preferred language
hr_HR: odabrani jezik

en: Select language for the admin
hr_HR: Odaberite jezik sučelja

en: current time zone
hr_HR: odabrana vremenska zona

en: Select your current time zone
hr_HR: Odaberite vašu vremensku zonu

en: profile picture
hr_HR: slika profila

en: System default
hr_HR: Sistemska

en: Light
hr_HR: Svijetla

en: Dark
hr_HR: Tamna

en: admin theme
hr_HR: tema sučelja

en: Default
hr_HR: Zadano

en: user profile
hr_HR: korisnički profil

en: user profiles
hr_HR: korisnički profili

en: Assign role to 1 user | Assign role to %(counter)s users
hr_HR[0]: Pridruži ulogu 1 korisniku
hr_HR[1]: Pridruži ulogu %(counter)s korisnika
hr_HR[2]: Dodijeli ulogu %(counter)s korisnika

en: Assign role
hr_HR: Dodijeli ulogu

en: Are you sure you want to assign this role to these users?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite dodijeliti ulogu ovim korisnicima?

en: You don't have permission to edit this user | You don't have permission to edit these users
hr_HR[0]: Nemate dozvolu za uređivanje korisnika
hr_HR[1]: Nemate dozvolu za uređivanje ovih korisnika
hr_HR[2]: Nemate dozvolu za uređivanje ovih korisnika

en: Yes, assign
hr_HR: Da, dodijeli

en: No, don't assign
hr_HR: Ne, nemoj dodijeliti

en: Delete 1 user | Delete %(counter)s users
hr_HR[0]: Izbriši 1 korisnika
hr_HR[1]: Izbriši %(counter)s korisnika
hr_HR[2]: Izbriši %(counter)s korisnika

en: Delete
hr_HR: Obriši

en: Are you sure you want to delete these users?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati ove korisnike?

en: You don't have permission to delete this user | You don't have permission to delete these users
hr_HR[0]: Nemate dozvolu za brisanje korisnika
hr_HR[1]: Nemate dozvolu za brisanje ovih korisnika
hr_HR[2]: Nemate dozvolu za brisanje ovih korisnika

en: Yes, delete
hr_HR: Da, obriši

en: No, don't delete
hr_HR: Ne, nemoj izbrisati

en: Change active state for 1 user | Change active state for %(counter)s users
hr_HR[0]: Promijeni aktivno stanje za 1 korisnika
hr_HR[1]: Promijeni aktivno stanje za %(counter)s korisnika
hr_HR[2]: Promijeni aktivno stanje za %(counter)s korisnika

en: Set active state
hr_HR: Postavi aktivno stanje

en: Are you sure you want to change the active state for these users?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite promijeniti aktivno stanje ovim korisnicima?

en: You cannot change your own active status
hr_HR: Ne možete promjeniti vlastito aktivno stanje

en: Yes, change state
hr_HR: Da, promijeni stanje

en: No, don't change state
hr_HR: Ne, nemoj promijeniti stanje

en: The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> member. | The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> members.
hr_HR[0]: Grupa '%(group_name)s' ima <strong>%(group_user_count)s</strong> člana.
hr_HR[1]: Grupa '%(group_name)s' ima <strong>%(group_user_count)s</strong> članova.
hr_HR[2]: Grupa '%(group_name)s' ima <strong>%(group_user_count)s</strong> članova.

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
hr_HR: Brisanjem ove grupe će se ukinuti sve pripadajuće dozvole svim korisnicima u ovoj grupi.

en: Are you sure you want to delete this group?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati grupu?

en: Add group
hr_HR: Dodaj grupu

en: Save
hr_HR: Pohrani

en: Delete group
hr_HR: Obriši grupu

en: Object permissions
hr_HR: Dozvole objekta

en: Name
hr_HR: Ime

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Change
hr_HR: Promijeni

en: Publish
hr_HR: Objavi

en: Lock
hr_HR: Zaključavanje

en: Unlock
hr_HR: Otključavanje

en: Custom permissions
hr_HR: Posebne dozvole

en: Other permissions
hr_HR: Ostale dozvole

en: Page permissions
hr_HR: Dozvole stranice

en: Page
hr_HR: Stranica

en: Add a page permission
hr_HR: Dodaj dozvolu stranice

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
hr_HR: Nažalost nisu pronađene grupe koje odgovaraju "%(query)s"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
hr_HR: Nema postavljenih grupa. Zašto ne <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">dodate neke</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati korisnika?

en: Account
hr_HR: Korisnički račun

en: Roles
hr_HR: Uloge

en: Add user
hr_HR: Dodaj korisnika

en: Delete user
hr_HR: Izbriši korisnika

en: Select all users in listing
hr_HR: Odaberite sve korisnike iz popisa

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
hr_HR: Nema postavljenih korisnika. Zašto ne <a href="%(wagtailusers_add_url)s">dodate neke</a>?

en: user %(id)s (deleted)
hr_HR: korisnik %(id)s (izbrisan)

en: Assign role to selected users
hr_HR: Dodijeli ulogu odabranim korisnicima

en: %(num_parent_objects)d user has been assigned as %(role)s | %(num_parent_objects)d users have been assigned as %(role)s
hr_HR[0]: %(num_parent_objects)d korisniku je dodijeljena uloga %(role)s
hr_HR[1]: %(num_parent_objects)d korisnika je dodijeljena uloga %(role)s
hr_HR[2]: %(num_parent_objects)d korisnika je dodijeljena uloga %(role)s

en: Delete selected users
hr_HR: Izbriši odabrene korisnike

en: %(num_parent_objects)d user has been deleted | %(num_parent_objects)d users have been deleted
hr_HR[0]: %(num_parent_objects)d korisnik je izbrisan
hr_HR[1]: %(num_parent_objects)d korisnika je izbrisano
hr_HR[2]: %(num_parent_objects)d korisnika je izbrisano

en: Active
hr_HR: Aktivan

en: Inactive
hr_HR: Neaktivan

en: Mark as active
hr_HR: Označi kao aktivnog

en: Change the active state for selected users
hr_HR: Promijeni aktivno stanje odabranim korisnicima

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as active | %(num_parent_objects)d users have been marked as active
hr_HR[0]: %(num_parent_objects)d korisnik je označen kao aktivan
hr_HR[1]: %(num_parent_objects)d korisnika je označeno kao aktivno
hr_HR[2]: %(num_parent_objects)d korisnika je označeno kao aktivno

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as inactive | %(num_parent_objects)d users have been marked as inactive
hr_HR[0]: %(num_parent_objects)d korisnik je označen kao neaktivan
hr_HR[1]: %(num_parent_objects)d korisnika je označeno kao neaktivno
hr_HR[2]: %(num_parent_objects)d korisnika je označeno kao neaktivno

en: Groups
hr_HR: Grupe

en: Add a group
hr_HR: Dodaj grupu

en: Search groups
hr_HR: Pretraži grupe

en: Group '%(object)s' created.
hr_HR: Grupa '%(object)s' je stvorena.

en: Group '%(object)s' updated.
hr_HR: Grupa '%(object)s' je ažurirana.

en: The group could not be saved due to errors.
hr_HR: Nije moguće sačuvati grupu zbog grešaka.

en: View users in this group
hr_HR: Pregledaj korisnike u ovoj grupi.

en: Group '%(object)s' deleted.
hr_HR: Grupa '%(object)s' je izbrisana.

en: Add a user
hr_HR: Dodaj korisnika

en: Users
hr_HR: Korisnici

en: Username
hr_HR: Korisničko ime

en: Admin
hr_HR: Administrator

en: Access level
hr_HR: Razina pristupa

en: More options for '%(title)s'
hr_HR: Više opcija za '%(title)s'

en: User '%(object)s' created.
hr_HR: Korisnik '%(object)s' stvoren.

en: User '%(object)s' updated.
hr_HR: Korisnik '%(object)s' je ažuriran.

en: The user could not be saved due to errors.
hr_HR: Nije moguće sačuvati korisnika zbog grešaka.

en: User '%(object)s' deleted.
hr_HR: Korisnik '%(object)s' je izbrisan.
