Wagtail - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Wagtail users
hy: Wagtail-ի օգտագործողներ

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
hy: Այս արժեքը կարող է պարունակել միայն տառեր, թվեր և @/./+/-/_  նիշերը.

en: A user with that username already exists.
hy: Տվյալ օգտագործողի անունը արդեն գոյություն ունի.

en: The two password fields didn't match.
hy: Երկու գաղտնաբառի դաշտերը չեն համապատասխանում

en: Email
hy: Էլ. հասցե

en: First Name
hy: Անուն

en: Last Name
hy: Ազգանուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառ

en: Leave blank if not changing.
hy: Թողեք դատարկ, եթե չեք փոխելու.

en: Password confirmation
hy: Գաղտնաբառի հաստատում

en: Enter the same password as above, for verification.
hy: Մուտքագրել նույն գաղտնաբառը վերևում, նույնականացման համար.

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
hy: Ադմինիստրատորը ունի լիարժեք հնարավորություն՝ ցանկացած օբյեկտ և կարգավորում կառավարելու համար.

en: A group with that name already exists.
hy: Տվյալ անունով խումբ արդեն գոյություն ունի.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
hy: Նույն էջում չեք կարող ունենալ բազմակի թույլտվության գրառում.

en: submitted notifications
hy: Ներկայացնել ծանուցումները

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
hy: Ստանալ ծանուցում, երբ էջը ներկայացվում է չափավորության համար.

en: approved notifications
hy: հաստատված ծանուցումներ

en: Receive notification when your page edit is approved
hy: Ստանալ ծանուցում, երբ ձեր էջի խմբագրումը հաստատված է

en: rejected notifications
hy: մերժված ծանուցումները

en: Receive notification when your page edit is rejected
hy: Ստանալ ծանուցում, երբ ձեր էջի խմբագրումը մերժվում է

en: preferred language
hy: նախընտրելի լեզու
