Wagtail - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: Wagtail users
lt: Wagtail vartotojai

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
lt: Ši reikšmė gali turėti tik raides, skaičius ir @/./+/-/_ simbolius.

en: A user with that username already exists.
lt: Vartotojas su šiuo vartotojo vardu jau egzistuoja.

en: The two password fields didn't match.
lt: Abu slaptažodžio laukai nesutapo.

en: Email
lt: Elektroninis paštas

en: First Name
lt: Vardas

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Leave blank if not changing.
lt: Palikti tuščią jei nesikeičia.

en: Password confirmation
lt: Slaptažodžio patvirtinimas

en: Enter the same password as above, for verification.
lt: Įveskite tą patį slaptažodį kaip aukščiau, patvirtinimui.

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
lt: Administratoriai turi pilną prieigą valdyti objektus arba nustatymus.

en: A group with that name already exists.
lt: Grupė su šiuo vardu jau egzistuoja.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
lt: Jūs negalite turėti daugybinių leidimų įrašų tam pačiam puslapiui.

en: submitted notifications
lt: pateikti pranešimai

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
lt: Gauti pranešimą kai puslapis pateiktas moderavimui

en: approved notifications
lt: patvirtinti pranešimai

en: Receive notification when your page edit is approved
lt: Gauti pranešimą kai jūsų puslapio pakeitimas patvirtinas

en: rejected notifications
lt: atmesti pranešimai

en: Receive notification when your page edit is rejected
lt: Gauti pranešimą kai jūsų puslapio pakeitimas atmestas

en: preferred language
lt: pageidaujama kalba

en: Select language for the admin
lt: Pasirinkti kalbą administravimui

en: profile picture
lt: profilio nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: user profile
lt: vartotojo profilis

en: user profiles
lt: vartotojų profiliai

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Are you sure you want to delete these users?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šiuos vartotojus?

en: Yes, delete
lt: Taip, ištrinti

en: No, don't delete
lt: Ne, neištrinti

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
lt: Šios grupės ištrinimas panaikins grupės leidimus visiems jos nariams.

en: Are you sure you want to delete this group?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią grupę?

en: Add group
lt: Pridėti grupę

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Delete group
lt: Ištrinti grupę

en: Object permissions
lt: Objekto leidimai

en: Name
lt: Vardas

en: Add
lt: Pridėti

en: Change
lt: Keisti

en: Publish
lt: Publikuoti

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Custom permissions
lt: Tinkinti leidimai

en: Other permissions
lt: Kiti leidimai

en: Page permissions
lt: Puslapio leidimai

en: Page
lt: Puslapis

en: Add a page permission
lt: Pridėti puslapio leidimą

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
lt: Atsiprašome, jokios grupės neatitinka "%(query)s"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
lt: Nėra sukonfigūruota jokia grupė. Kodėl gi <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">nesukūrus vienos</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį vartotoją?

en: Account
lt: Vartotojas

en: Roles
lt: Rolės

en: Add user
lt: Pridėti vartotoją

en: Delete user
lt: Ištrinti vartotoją

en: Delete selected users
lt: Ištrinti pasirinktus vartotojus

en: Active
lt: Aktyvus

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Groups
lt: Grupės

en: Add a group
lt: Pridėti grupę

en: Search groups
lt: Ieškoti grupių

en: Group '%(object)s' created.
lt: Grupė '%(object)s' sukurta.

en: Group '%(object)s' updated.
lt: Grupė '%(object)s' atnaujinta.

en: The group could not be saved due to errors.
lt: Ši grupė negali būti išsaugota dėl klaidų.

en: View users in this group
lt: Peržiūrėti šios grupės vartotojus

en: Group '%(object)s' deleted.
lt: Grupė '%(object)s' ištrinta.

en: Add a user
lt: Pridėti vartotoją

en: Users
lt: Vartotojai

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Admin
lt: Administratorius

en: Status
lt: Statusas

en: User '%(object)s' updated.
lt: Vartotojas '%(object)s' atnaujintas.

en: The user could not be saved due to errors.
lt: Šis vartotojas negali būti išsaugotas dėl klaidų.

en: User '%(object)s' deleted.
lt: Vartotojas '%(object)s' ištrintas.
