Wagtail - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: A user with that username already exists.
lv: Lietotājvāds aizņemts

en: Email
lv: E-pasts

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Password
lv: Parole

en: Password confirmation
lv: Paroles apstiprinājums

en: Administrator
lv: Administrators

en: A group with that name already exists.
lv: Grupas nosaukums aizņemts.

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
lv: Saņemt paziņojumu, kad lapa iesniegta administrēšanai

en: Receive notification when your page edit is approved
lv: Saņemt paziņojumu, kad lapas labojumi apstiprināti

en: Receive notification when your page edit is rejected
lv: Saņemt paziņojumu, kad lapas labojumi atraidīti

en: Default
lv: Noklusējums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Yes, delete
lv: Dzēst

en: Are you sure you want to delete this group?
lv: Vai esat drošs, ka vēlaties dzēst šo grupu?

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Save
lv: Saglabāt

en: Delete group
lv: Dzēst grupu

en: Name
lv: Vārds

en: Add
lv: Pievienot

en: Change
lv: Mainīt

en: Publish
lv: Publicēt

en: Lock
lv: Slēgt

en: Unlock
lv: Atslēgt

en: Other permissions
lv: Citas atļaujas

en: Page permissions
lv: Lapu atļaujas

en: Page
lv: Lapa

en: Add a page permission
lv: Pievienot atļauju lapai

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
lv: Nav izveidotas grupas. <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">Pievienot jaunu grupu?</a>

en: Account
lv: Konts

en: Roles
lv: Lomas

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Active
lv: Aktīvs

en: Inactive
lv: Nav aktīvs

en: Groups
lv: Grupas

en: Add a group
lv: PIevienot grupu

en: Search groups
lv: Meklēt grupas

en: Group '%(object)s' created.
lv: Grupa '%(object)s' izveidota

en: Group '%(object)s' updated.
lv: Grupa '%(object)s' atjaunota.

en: The group could not be saved due to errors.
lv: Grupu nevarēja saglabāt kļūdu dēļ.

en: Group '%(object)s' deleted.
lv: Grupa '%(object)s' dzēsta.

en: Group
lv: Grupa

en: Add a user
lv: Pievienot lietotāju

en: Users
lv: Lietotāji

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Admin
lv: Administrators

en: Status
lv: Statuss

en: User '%(object)s' updated.
lv: Lietotājs '%(object)s' atjaunots.

en: The user could not be saved due to errors.
lv: Lietotāju nevarēja saglabāt kļūdu dēļ.
