Wagtail - en to mi translation catalogue (60 entries)

en: Wagtail users
mi: Kai-whakamahi-a-Wagtail

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
mi: Tēra pea ka puoto tēnei wāriu i ngā reta, nama me @/./+/-/_ characters.

en: A user with that username already exists.
mi: Kā tu tonu tēnei ingoa kai-whakamahi.

en: The two password fields didn't match.
mi: Ehara he ōrite nga whīra kupu muna e rua.

en: Email
mi: Īmera

en: First Name
mi: Ingoa tuatahi

en: Last Name
mi: Ingoa tuarua

en: Password
mi: Kupu muna

en: Leave blank if not changing.
mi: Mahue hei wātea mēna kaore tēnei e kōrure.

en: Password confirmation
mi: Whakapā kupu muna

en: Enter the same password as above, for verification.
mi: Tāuru te kupu muna ōrite hei ki runga, kia whakatūturu

en: Administrator
mi: Whakahaere tikanga

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
mi: Ka tāea ngā kai whakahaere kī te tomonga me whakahaere ngā tautuhinga, ahanoa katoa.

en: A group with that name already exists.
mi: Kā tu tonu tēra ingoa-a-rōpu.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
mi: Kāore koe ka taea ngā rekoata–whakaae e nui ake ki te kotahi anake, ki roto ī te whārangi ōrite.

en: submitted notifications
mi: Tukungia whakaatu

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
mi: Whiwhingia whakaatu I ngā wā e tikungia he whārangi hei whakaōrite

en: approved notifications
mi: Ngā whakaatu kua whakaae

en: Receive notification when your page edit is approved
mi: Whiwhingia whakaatu I ngā wā kua whakamiha tō kotikoti-a-whārangi

en: rejected notifications
mi: Parahako ngā whakaatu

en: Receive notification when your page edit is rejected
mi: Whiwhingia whakaatu I ngā wā kua parahako tō kotikoti-a-whārangi

en: preferred language
mi: Te reo mariu

en: Select language for the admin
mi: Kōwhiri he reo mō te kai whakahaere

en: current time zone
mi: Te rohe wā o nāianei

en: Select your current time zone
mi: Kōwhiri tō rohe wā o nāianei

en: profile picture
mi: Whakaahua kōtaha

en: Default
mi: Taunoa

en: user profile
mi: Kōtaha ō te kai-whakamahi

en: user profiles
mi: Ngā kōtaha ō te kai-whakamahi

en: Delete
mi: Muku

en: Yes, delete
mi: Ae, muku

en: No, don't delete
mi: Kao, kaua e muku

en: Add group
mi: Tāpiri he rōpū

en: Save
mi: Puritia

en: Delete group
mi: Mukuhia te rōpu

en: Object permissions
mi: Whakaae-a-ahanoa

en: Name
mi: Ingoa

en: Add
mi: Tāpiri

en: Change
mi: Panoni

en: Publish
mi: Perehi

en: Lock
mi: Raka

en: Unlock
mi: Iriti

en: Other permissions
mi: Ē rā atu ahanoa

en: Page permissions
mi: Ngā whakaae-a-whārangi

en: Page
mi: Whārangi

en: Add a page permission
mi: Tāpiri he whakaae-a-whārangi

en: Account
mi: Rongorua

en: Roles
mi: Ngā whakatau

en: Add user
mi: Tāpiri he kai-whakamahi

en: Delete user
mi: Mukuhia kai-whakamahi

en: Active
mi: hohe

en: Inactive
mi: Koretake

en: Add a group
mi: Tāpiri he rōpū

en: View users in this group
mi: Kitea ngā kai-whakamahi ki roto i tēnei rōpū

en: Add a user
mi: Tāpiri he kai-whakamahi

en: Users
mi: Ngā kai-whakamahi

en: Username
mi: Ingoa kai-whakamahi

en: Admin
mi: Kaiwhakahaere

en: Status
mi: Tūnga

en: The user could not be saved due to errors.
mi: Ehara tēnei kaiwhakamahi e taea ki te puritia, he raruraru
