Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (66 entries)

en: Wagtail users
sk_SK: Wagtail užívatelia

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
sk_SK: Táto hodnota môže obsahovať len písmená, čísla a znaky @/./+/-/_

en: A user with that username already exists.
sk_SK: Používateľ s takýmto prihlasovacím menom už existuje.

en: The two password fields didn't match.
sk_SK: Heslá sa nezhodujú.

en: First Name
sk_SK: Krstné meno

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Leave blank if not changing.
sk_SK: Nechajte prázdne ak nemeníte.

en: Password confirmation
sk_SK: Potvrdenie hesla

en: Enter the same password as above, for verification.
sk_SK: Zadajte rovnaké heslo ako vyššie pre verifikáciu.

en: Administrator
sk_SK: Administrátor

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
sk_SK: Administrátori majú úplný prístup k správe akéhokoľvek objektu alebo nastavení.

en: A group with that name already exists.
sk_SK: Skupina s rovnakým názvom už existuje.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
sk_SK: Nemôžete mať viac prístupových záznamov pre tú istú stránku.

en: submitted notifications
sk_SK: odoslané notifikácie

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
sk_SK: Dostávať notifikácie keď je stránka pridaná na moderáciu

en: approved notifications
sk_SK: schválené notifikácie

en: Receive notification when your page edit is approved
sk_SK: Dostávať notifikácie keď je váš návrh na úpravu stránky potvrdený

en: rejected notifications
sk_SK: zamietnuté notifikácie

en: Receive notification when your page edit is rejected
sk_SK: Dostávať notifikácie keď je váš návrh na úpravu stránky zamietnutý

en: preferred language
sk_SK: preferovaný jazyk

en: Select language for the admin
sk_SK: Vyberte jazyk pre admin

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: user profile
sk_SK: používatelský profil

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Yes, delete
sk_SK: Áno, zmazať

en: No, don't delete
sk_SK: Nie, nezmazať

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
sk_SK: Zmazanie tejto skupiny spôsobí odňatie práv skupiny všetkým jej členom.

en: Are you sure you want to delete this group?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať túto skupinu?

en: Add group
sk_SK: Pridať skupinu

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Delete group
sk_SK: Vymazať skupinu

en: Object permissions
sk_SK: Oprávnenia objektu

en: Name
sk_SK: Meno

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Change
sk_SK: Zmeniť

en: Publish
sk_SK: Publikovať

en: Lock
sk_SK: Zamknúť

en: Other permissions
sk_SK: Ostátné práva

en: Page permissions
sk_SK: Oprávnenia stránky

en: Page
sk_SK: Stránk

en: Add a page permission
sk_SK: Pridať oprávnenia stránky

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
sk_SK: Prepáčte, žiadne skupiny nevyhovujú hľadanému výrazu "%(query)s"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
sk_SK: Zatiaľ nie sú nastavené žiadne skupiny. Prečo nenastaviť <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">jednu skupinu teraz</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať tohto používateľa?

en: Account
sk_SK: Účet

en: Roles
sk_SK: Role

en: Add user
sk_SK: Pridať používateľa

en: Delete user
sk_SK: Zmazať používateľa

en: Active
sk_SK: Aktívne

en: Inactive
sk_SK: Neaktívne

en: Groups
sk_SK: Skupiny

en: Add a group
sk_SK: Pridať skupinu

en: Search groups
sk_SK: Hľadať skupiny

en: Group '%(object)s' created.
sk_SK: Skupina '%(object)s' bola vytvorená.

en: Group '%(object)s' updated.
sk_SK: Skupina '%(object)s' bola aktualizovaná.

en: The group could not be saved due to errors.
sk_SK: Skupina nemôže byť uložená kvôli chybám.

en: Group '%(object)s' deleted.
sk_SK: Skupina '%(object)s' bola vymazaná.

en: Group
sk_SK: Skupina

en: Add a user
sk_SK: Pridať používateľa

en: Users
sk_SK: Používatelia

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: Status
sk_SK: Postavenie

en: User '%(object)s' updated.
sk_SK: Používateľ '%(object)s' bol aktualizovaný.

en: The user could not be saved due to errors.
sk_SK: Používateľ nemôže byť uložený kvôli chybám.

en: User '%(object)s' deleted.
sk_SK: Používateľ '%(object)s' zmazaný.
