Wagtail - en to sl translation catalogue (120 entries)

en: Wagtail users
sl: Wagtail uporabniki

en: Required. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
sl: Zahtevano. Samo črke, številke in @/./+/-/_.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
sl: Vrednost lahko vsebuje samo črke, številke in znake @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
sl: Uporabnik s tem uporabniškim imenom že obstaja.

en: The two password fields didn't match.
sl: Polji za geslo se ne ujemata.

en: Email
sl: E-pošta

en: First Name
sl: Ime

en: Last Name
sl: Priimek

en: Password
sl: Geslo

en: Leave blank if not changing.
sl: Pustite prazno, če ne želite spremeniti.

en: Password confirmation
sl: Potrditev gesla

en: Enter the same password as above, for verification.
sl: Za potrditev, vnesite enako geslo kot zgoraj.

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
sl: Administratorji imajo neomejen dostop za urejanje vsebin in nastavitev.

en: A group with that name already exists.
sl: Skupina s tem imenom že obstaja.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
sl: Za isto stran ne morate imeti več kot enega zapisa dovoljen.

en: submitted notifications
sl: oddaja v potrditev

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
sl: Prejmi obvestilo, ko je stran oddana v potrditev

en: approved notifications
sl: potrditev objave

en: Receive notification when your page edit is approved
sl: Prejmi obvestilo, ko je stran potrjena za objavo.

en: rejected notifications
sl: zavrnitev objave

en: Receive notification when your page edit is rejected
sl: Prejmi obvestilo, ko je objava strani zavrnjena

en: updated comments notifications
sl: posodobljena obvestila o komentarjih

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
sl: Prejmite obvestilo, ko so bili komentarji ustvarjeni, razrešeni ali izbrisani na strani, na katero ste se naročili na prejemanje obvestil o komentarjih

en: preferred language
sl: Želeni jezik

en: Select language for the admin
sl: Izberite jezik za skrbnika

en: current time zone
sl: trenutni časovni pas

en: Select your current time zone
sl: Izberite svoj trenutni časovni pas

en: profile picture
sl: profilna slika

en: System default
sl: Sistemsko privzeto

en: Light
sl: Svetla

en: Dark
sl: Temna

en: admin theme
sl: predloga skrbnika

en: Default
sl: Privzeta

en: Snug
sl: Udobno

note: Translators: "Density" is the term used to describe the amount of space between elements in the user interface
en: density
sl: gostota

en: user profile
sl: uporabniški profil

en: user profiles
sl: uporabniški profili

en: Assign role to 1 user | Assign role to %(counter)s users
sl[0]: Dodelite vlogo 1 uporabniku
sl[1]: Dodelite vlogo %(counter)s uporabnikoma
sl[2]: Dodelite vlogo %(counter)s uporabnikom
sl[3]: Dodelite vlogo %(counter)s uporabnikom

en: Assign role
sl: Dodeli vlogo

en: Are you sure you want to assign this role to these users?
sl: Ali ste prepričani, da želite dodeliti to vlogo tem uporabnikom?

en: You don't have permission to edit this user | You don't have permission to edit these users
sl[0]: Nimate dovoljenja za urejanje tega uporabnika
sl[1]: Nimate dovoljenja za urejanje teh dveh uporabnikov
sl[2]: Nimate dovoljenja za urejanje teh uporabnikov
sl[3]: Nimate dovoljenja za urejanje teh uporabnikov

en: Yes, assign
sl: Da, dodeli

en: No, don't assign
sl: Ne, ne dodeli

en: Delete 1 user | Delete %(counter)s users
sl[0]: Izbriši 1 uporabnika
sl[1]: Izbriši %(counter)s uporabnika
sl[2]: Izbriši %(counter)s uporabnike
sl[3]: Izbriši %(counter)s uporabnike

en: Delete
sl: Izbriši

en: Are you sure you want to delete these users?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te uporabnike?

en: You don't have permission to delete this user | You don't have permission to delete these users
sl[0]: Nimate dovoljenja za brisanje tega uporabnika
sl[1]: Nimate dovoljenja za brisanje teh dveh uporabnikov
sl[2]: Nimate dovoljenja za brisanje teh uporabnikov
sl[3]: Nimate dovoljenja za brisanje teh uporabnikov

en: Yes, delete
sl: Da, izbriši

en: No, don't delete
sl: Ne, ne izbriši

en: Change active state for 1 user | Change active state for %(counter)s users
sl[0]: Spremenite aktivno stanje za 1 uporabnika
sl[1]: Spremenite aktivno stanje za %(counter)s uporabnika
sl[2]: Spremenite aktivno stanje za %(counter)s uporabnike
sl[3]: Spremenite aktivno stanje za %(counter)s uporabnike

en: Set active state
sl: Nastavite aktivno stanje

en: Are you sure you want to change the active state for these users?
sl: Ali ste prepričani, da želite spremeniti aktivno stanje za te uporabnike?

en: You cannot change your own active status
sl: Svojega statusa aktivnosti ne morete spremeniti

en: Yes, change state
sl: Da, spremeni stanje

en: No, don't change state
sl: Ne, ne spreminjaj stanja

en: The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> member. | The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> members.
sl[0]: Skupina '%(group_name)s' ima <strong>%(group_user_count)s</strong> člana.
sl[1]: Skupina '%(group_name)s' ima <strong>%(group_user_count)s</strong> člana.
sl[2]: Skupina '%(group_name)s' ima <strong>%(group_user_count)s</strong> člane.
sl[3]: Skupina '%(group_name)s' ima <strong>%(group_user_count)s</strong> člane.

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
sl: Izbris skupine bo povzročil, da bodo vsi člani skupine izgubili dovoljenja, dodeljena skupini.

en: Are you sure you want to delete this group?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati skupino?

en: Add group
sl: Dodaj skupino

en: Save
sl: Shrani

en: Delete group
sl: Izbriši skupino

en: Object permissions
sl: Dovoljenja objekta

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Change
sl: Spremeni

en: Publish
sl: Objavi

en: Lock
sl: Zakleni

en: Unlock
sl: Odkleni

en: Custom permissions
sl: Dovoljenja po meri

en: Toggle all
sl: Preklopi vse

en: Toggle all add permissions
sl: Preklop vseh dovoljenj za dodajanje

en: Toggle all change permissions
sl: Preklop vseh dovoljenj za spremembe

en: Toggle all delete permissions
sl: Preklop vseh dovoljenj za brisanje

en: Toggle all publish permissions
sl: Preklop vseh dovoljenj za objavo

en: Toggle all lock permissions
sl: Preklop vseh dovoljenj za zaklepanje

en: Toggle all unlock permissions
sl: Preklop vseh dovoljenj za odklepanje

en: Toggle all custom permissions
sl: Preklop vseh dovoljenj po meri

en: Other permissions
sl: Ostala dovoljenja

en: Page permissions
sl: Dovoljenja strani

en: Page
sl: Stran

en: Add a page permission
sl: Dodaj dovoljenje strani

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
sl: Nobena skupina se ne ujema z "%(query)s"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
sl: Dodana ni še nobena skupina. Zakaj je ne bi <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">dodali</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati tega uporabnika?

en: Account
sl: Račun

en: Roles
sl: Vloge

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Delete user
sl: Izbriši uporabnika

en: Select all users in listing
sl: Izberite vse uporabnike na seznamu

en: Sorry, no users match your query
sl: Žal ni uporabnikov, ki bi ustrezali vaši poizvedbi

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
sl: Ni konfiguriranih uporabnikov. Zakaj jih nebi<a href="%(wagtailusers_add_url)s">dodali</a>?

en: user %(id)s (deleted)
sl: uporabnik%(id)s (izbrisan)

en: Assign role to selected users
sl: Dodeli vlogo izbranim uporabnikom

en: Delete selected users
sl: Izbriši izbrane uporabnike

en: %(num_parent_objects)d user has been deleted | %(num_parent_objects)d users have been deleted
sl[0]: %(num_parent_objects)d uporabnik je bil izbrisan
sl[1]: %(num_parent_objects)d uporabnika sta bili izbrisana
sl[2]: %(num_parent_objects)d uporabniki so bili izbrisani
sl[3]: %(num_parent_objects)d uporabniki so bili izbrisani

en: Active
sl: Aktiven

en: Inactive
sl: Neaktiven

en: Mark as active
sl: Označi kot aktivno

en: Change the active state for selected users
sl: Spremenite aktivno stanje za izbrane uporabnike

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as active | %(num_parent_objects)d users have been marked as active
sl[0]: %(num_parent_objects)d uporabniki je bil označen kot aktiven
sl[1]: %(num_parent_objects)d uporabnika sta bila označena kot aktivna
sl[2]: %(num_parent_objects)d uporabniki so bili označeni kot aktivni
sl[3]: %(num_parent_objects)d uporabniki so bili označeni kot aktivni

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as inactive | %(num_parent_objects)d users have been marked as inactive
sl[0]: %(num_parent_objects)d uporabniki je bil označen kot neaktiven
sl[1]: %(num_parent_objects)d uporabnika sta bila označena kot neaktivna
sl[2]: %(num_parent_objects)d uporabniki so bili označeni kot neaktivni
sl[3]: %(num_parent_objects)d uporabniki so bili označeni kot neaktivni

en: Groups
sl: Skupine

en: Add a group
sl: Dodaj skupino

en: Search groups
sl: Iskanje po skupinah

en: Group '%(object)s' created.
sl: Skupina '%(object)s' ustvarjena.

en: Group '%(object)s' updated.
sl: Skupina '%(object)s' posodobljena.

en: The group could not be saved due to errors.
sl: Skupine, zaradi napak, ni bilo možno shraniti.

en: View users in this group
sl: Ogled uporabnikov v tej skupini

en: Group '%(object)s' deleted.
sl: Skupina '%(object)s' izbrisana.

en: Last login
sl: Zadnja prijava

en: Group
sl: Skupina

en: Add a user
sl: Dodaj uporabnika

en: Users
sl: Uporabniki

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Access level
sl: Raven dostopa

en: More options for '%(title)s'
sl: Več možnosti za '%(title)s'

en: User '%(object)s' created.
sl: Uporabnik '%(object)s' ustvarjen.

en: User '%(object)s' updated.
sl: Uporabnik '%(object)s' posodobljen.

en: The user could not be saved due to errors.
sl: Uporabnika, zaradi napak, ni bilo možno shraniti.

en: User '%(object)s' deleted.
sl: Uporabnik '%(object)s' izbrisan.
