Wagtail - en to ug translation catalogue (125 entries)

en: Wagtail users
ug: Wagtail ئىشلەتكۈچى

en: Required. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
ug: زۆرۈر ھەرپلەر، پەقەت سان ۋە @/./+/-/_لا.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
ug: بۇ قىممەت پەقەت ھەرپ، سان ۋە @/./+/-/_ ھەرپلەرنىلا ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.

en: A user with that username already exists.
ug: بۇ ئىشلەتكۈچى ئىسمىدىكى ئىشلەتكۈچىدىن بىرى مەۋجۇت.

en: The two password fields didn't match.
ug: ئىككى ئىم بۆلىكى ماس كەلمىدى.

en: Email
ug: ئېلخەت

en: First Name
ug: ئىسىم

en: Last Name
ug: فامىلە

en: Password
ug: ئىم

en: Leave blank if not changing.
ug: ئۆزگەرمىسە بوش قالدۇرۇلىدۇ.

en: Password confirmation
ug: ئىم جەزملەش

en: Enter the same password as above, for verification.
ug: دەلىللەش ئۈچۈن ئىمنى ئۈستىدە يازغاندىكىگە ئوخشاش كىرگۈزۈلىدۇ.

en: Administrator
ug: باشقۇرغۇچى

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
ug: باشقۇرغۇچىنىڭ خالىغان ئوبيېكت ياكى تەڭشەكلەرنى تولۇق زىيارەت قىلىش ھوقۇقى بار.

en: A group with that name already exists.
ug: بۇ ئاتتىكى گۇرۇپپا مەۋجۇت.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
ug: ئوخشاش بىر بەتنىڭ كۆپ خىل ئىجازەت خاتىرىسى بولمايدۇ.

en: submitted notifications
ug: ئۇقتۇرۇشنى تاپشۇردى

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
ug: بەت تەستىقلاشقا يوللانغاندا ئۇقتۇرۇش تاپشۇرۇۋاتىدۇ

en: approved notifications
ug: دەلىللەنگەن ئۇقتۇرۇش

en: Receive notification when your page edit is approved
ug: بەت تەھرىرلەش دەلىللەنگەندىن كېيىن ئۇقتۇرۇش تاپشۇرۇۋالىدۇ

en: rejected notifications
ug: رەت قىلىنغان ئۇقتۇرۇش

en: Receive notification when your page edit is rejected
ug: بەت تەھرىرلەش رەت قىلىنغاندىن كېيىن ئۇقتۇرۇش تاپشۇرۇۋالىدۇ

en: updated comments notifications
ug: يېڭىلانغان ئىنكاس ئۇقتۇرۇشى

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
ug: سىز ئىنكاس ئۇقتۇرۇشى تاپشۇرۇۋېلىشقا مۇشتەرى بولغان بەتتە ئىنكاس يېزىلغان، ھەل قىلىنغان ياكى ئۆچۈرۈلگەندە ئۇقتۇرۇش تاپشۇرۇۋالىسىز

en: preferred language
ug: تىل مايىللىقى

en: Select language for the admin
ug: باشقۇرغۇچىغا تىل تاللىنىدۇ

en: current time zone
ug: ھازىرقى ۋاقىت رايونى

en: Select your current time zone
ug: ھازىرقى ۋاقىت رايونىڭىزنى تاللاڭ

en: profile picture
ug: تەرجىمىھال رەسىمى

en: System default
ug: سىستېما كۆڭۈلدىكى

en: Light
ug: يورۇق

en: Dark
ug: قاراڭغۇ

en: admin theme
ug: باشقۇرغۇچى ئۆرنەك

en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: Snug
ug: ئازادە

note: Translators: "Density" is the term used to describe the amount of space between elements in the user interface
en: density
ug: زىچلىقى

en: user profile
ug: ئىشلەتكۈچى تەرجىمىھالى

en: user profiles
ug: ئىشلەتكۈچى تەرجىمىھالى

en: Assign role to 1 user | Assign role to %(counter)s users
ug[0]: 1 ئىشلەتكۈچىگە رول تەقسىملەيدۇ
ug[1]: %(counter)s ئىشلەتكۈچىگە رول تەقسىملەيدۇ

en: Assign role
ug: رول تەقسىملەيدۇ

en: Are you sure you want to assign this role to these users?
ug: بۇ رولنى راستتىنلا مەزكۇر ئىشلەتكۈچىگە تەقسىملەمسىز؟

en: You don't have permission to edit this user | You don't have permission to edit these users
ug[0]: بۇ ئىشلەتكۈچىنى تەھرىرلەش ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: بۇ ئىشلەتكۈچىنى تەھرىرلەش ئىجازىتىڭىز يوق

en: Yes, assign
ug: ھەئە، تەقسىملە

en: No, don't assign
ug: ياق، تەقسىملىمە

en: Delete 1 user | Delete %(counter)s users
ug[0]: 1 ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈر
ug[1]: %(counter)s ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈر

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Are you sure you want to delete these users?
ug: بۇ ئىشلەتكۈچىنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: You don't have permission to delete this user | You don't have permission to delete these users
ug[0]: بۇ  ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: بۇ  ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق

en: Yes, delete
ug: ھەئە، ئۆچۈر

en: No, don't delete
ug: ياق، ئۆچۈرمە

en: Change active state for 1 user | Change active state for %(counter)s users
ug[0]: 1 ئىشلەتكۈچىنىڭ ئاكتىپ ھالىتىنى ئۆزگەرتىدۇ
ug[1]: %(counter)s ئىشلەتكۈچىنىڭ ئاكتىپ ھالىتىنى ئۆزگەرتىدۇ

en: Set active state
ug: ئاكتىپ ھالەت تەڭشەك

en: Are you sure you want to change the active state for these users?
ug: بۇ ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ئاكتىپ ھالىتىنى راستتىنلا ئۆزگەرتەمسىز؟

en: You cannot change your own active status
ug: ئۆزىڭىزنىڭ ئاكتىپ ھالىتىنى ئۆزگەرتەلمەيسىز.

en: Yes, change state
ug: ھەئە، ھالەتنى ئۆزگەرت

en: No, don't change state
ug: ياق ھالەتنى ئۆزگەرتمە

en: The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> member. | The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> members.
ug[0]: بۇ «%(group_name)s» گۇرۇپپىنىڭ <strong>%(group_user_count)s</strong> ئەزاسى بار.
ug[1]: بۇ «%(group_name)s» گۇرۇپپىنىڭ <strong>%(group_user_count)s</strong> ئەزاسى بار.

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
ug: بۇ گۇرۇپپا ئۆچۈرۈلسە گۇرۇپپىنىڭ ئىجازىتى بارلىق ئىشلەتكۈچىلەردىن قايتۇرۇۋېلىنىدۇ.

en: Are you sure you want to delete this group?
ug: بۇ گۇرۇپپىنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Add group
ug: گۇرۇپپا قوش

en: Save
ug: ساقلا

en: Delete group
ug: گۇرۇپپا ئۆچۈر

en: Object permissions
ug: ئوبيېكت ئىجازىتى

en: Name
ug: ئاتى

en: Add
ug: قوش

en: Change
ug: ئۆزگەرت

en: Publish
ug: تارقات

en: Lock
ug: قۇلۇپلا

en: Unlock
ug: قۇلۇپ ئاچ

en: Custom permissions
ug: ئىختىيارى ئىجازەت

en: Toggle all
ug: ھەممىنى ئالماشتۇر

en: Toggle all add permissions
ug: قوشۇلغان ھەممە ئىجازەتنى ئالماشتۇرىدۇ

en: Toggle all change permissions
ug: ئۆزگەرگەن ھەممە ئىجازەتنى ئالماشتۇرىدۇ

en: Toggle all delete permissions
ug: ئۆچۈرۈلگەن ھەممە ئىجازەتنى ئالماشتۇرىدۇ

en: Toggle all publish permissions
ug: تارقىتىلغان بارلىق ئىجازەتنى ئالماشتۇرىدۇ

en: Toggle all lock permissions
ug: قۇلۇپلانغان بارلىق ئىجازەتنى ئالماشتۇرىدۇ

en: Toggle all unlock permissions
ug: قۇلۇپلانمىغان بارلىق ئىجازەتنى ئالماشتۇرىدۇ

en: Toggle all custom permissions
ug: بارلىق ئىختىيارى ئىجازەتنى ئالماشتۇرىدۇ

en: Other permissions
ug: باشقا ئىجازەت

en: Page permissions
ug: بەت ئىجازىتى

en: Page
ug: بەت

en: Add a page permission
ug: بەت ئىجازىتى قوشىدۇ

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
ug: كەچۈرۈڭ، «%(query)s» غا ھېچقانداق گۇرۇپپا ماس كەلمىدى

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
ug: سەپلەيدىغان ھېچقانداق گۇرۇپپا يوق. نېمىشقا <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">بىر قانچىنى قوش</a>مايسىز؟

en: Are you sure you want to delete this user?
ug: بۇ ئىشلەتكۈچىنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Account
ug: ھېسابات

en: Roles
ug: رول

en: Add user
ug: ئىشلەتكۈچى قوش

en: Delete user
ug: ئىشلەتكۈچى ئۆچۈر

en: Select all users in listing
ug: تىزىمدىكى ھەممە ئىشلەتكۈچىنى تاللايدۇ

en: Sorry, no users match your query
ug: كەچۈرۈڭ، سۈرۈشتۈرۈشىڭىزگە ھېچقانداق ئىشلەتكۈچى ماس كەلمىدى

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
ug: ھېچقانداق ئىشلەتكۈچى سەپلەنمىگەن. نېمىشقا <a href="%(wagtailusers_add_url)s">بىر قانچىنى قوش</a>مايسىز؟

en: Can view
ug: كۆرەلەيدىغان

en: user %(id)s (deleted)
ug: ئىشلەتكۈچى %(id)s (ئۆچۈرۈلگەن)

en: Assign role to selected users
ug: تاللانغان ئىشلەتكۈچىگە رول تەقسىملەيدۇ

en: %(num_parent_objects)d user has been assigned as %(role)s | %(num_parent_objects)d users have been assigned as %(role)s
ug[0]: %(num_parent_objects)d ئىشلەتكۈچىگە %(role)s رول تەقسىملەنگەن
ug[1]: %(num_parent_objects)d ئىشلەتكۈچىگە %(role)s رول تەقسىملەنگەن

en: Delete selected users
ug: تاللانغان ئىشلەتكۈچىنى ئۆچۈر

en: %(num_parent_objects)d user has been deleted | %(num_parent_objects)d users have been deleted
ug[0]: %(num_parent_objects)d ئىشلەتكۈچى ئۆچۈرۈلدى
ug[1]: %(num_parent_objects)d ئىشلەتكۈچى ئۆچۈرۈلدى

en: Active
ug: ئاكتىپ

en: Inactive
ug: پاسسىپ

en: Mark as active
ug: ئاكتىپ بەلگىسى سال

en: Change the active state for selected users
ug: تاللانغان ئىشلەتكۈچىنىڭ ئاكتىپ ھالىتىنى ئۆزگەرتىدۇ

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as active | %(num_parent_objects)d users have been marked as active
ug[0]: %(num_parent_objects)d ئىشلەتكۈچىگە ئاكتىپ بەلگىسى سېلىنغان
ug[1]: %(num_parent_objects)d ئىشلەتكۈچىگە ئاكتىپ بەلگىسى سېلىنغان

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as inactive | %(num_parent_objects)d users have been marked as inactive
ug[0]: %(num_parent_objects)d ئىشلەتكۈچىگە پاسسىپ بەلگىسى سېلىنغان
ug[1]: %(num_parent_objects)d ئىشلەتكۈچىگە پاسسىپ بەلگىسى سېلىنغان

en: Groups
ug: گۇرۇپپا

en: Add a group
ug: گۇرۇپپىغا قوش

en: Search groups
ug: گۇرۇپپا ئىزدە

en: Group '%(object)s' created.
ug: «%(object)s» گۇرۇپپا قۇرۇلدى.

en: Group '%(object)s' updated.
ug: «%(object)s» گۇرۇپپا يېڭىلاندى.

en: The group could not be saved due to errors.
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن گۇرۇپپىنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: View users in this group
ug: بۇ گۇرۇپپىدىكى ئىشلەتكۈچىنى كۆرسىتىدۇ

en: Group '%(object)s' deleted.
ug: «%(object)s» گۇرۇپپا ئۆچۈرۈلدى.

en: Last login
ug: ئاخىرقى كىرگەن ۋاقتى

en: Group
ug: گۇرۇپپا

en: Add a user
ug: ئىشلەتكۈچىدىن بىرنى قوش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى

en: Admin
ug: باشقۇرغۇچى

en: Access level
ug: زىيارەت دەرىجىسى

en: Status
ug: ھالەت

en: More options for '%(title)s'
ug: «%(title)s» نىڭ تېخىمۇ كۆپ تاللانمىسى

en: User '%(object)s' created.
ug: «%(object)s» ئىشلەتكۈچى قۇرۇلدى.

en: User '%(object)s' updated.
ug: «%(object)s» ئىشلەتكۈچى يېڭىلاندى.

en: The user could not be saved due to errors.
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن ئىشلەتكۈچىنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: User '%(object)s' deleted.
ug: «%(object)s» ئىشلەتكۈچى ئۆچۈرۈلدى.
