Wagtail - en to uk translation catalogue (104 entries)

en: Wagtail users
uk: Користувачі Wagtail

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
uk: Може містити лише літери, цифри та символи @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
uk: Користувач з таким ім'ям вже існує

en: The two password fields didn't match.
uk: Два введені паролі не збігаються.

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Password
uk: Пароль

en: Leave blank if not changing.
uk: Залиште пустим, якщо не міняєте.

en: Password confirmation
uk: Підтвердження паролю

en: Enter the same password as above, for verification.
uk: Для верифікації введіть такий самий пароль, що й вище.

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
uk: Адміністратори мають повний доступ до управління будь-яким об'єктом чи налаштуванням.

en: A group with that name already exists.
uk: Група з таким ім'ям вже існує.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
uk: Ви не можете мати декілька записів з правами доступу для однієї і тієї ж сторінки.

en: submitted notifications
uk: сповіщення у разі додавання

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
uk: Отримувати сповіщення у разі надсилання сторінки на модерацію.

en: approved notifications
uk: сповіщення у разі схвалення

en: Receive notification when your page edit is approved
uk: Отримувати сповіщення, якщо ваше редагування сторінки було схвалено.

en: rejected notifications
uk: сповіщення у разі відхилення

en: Receive notification when your page edit is rejected
uk: Отримувати сповіщення у разі відхилення вашого редагування сторінки.

en: updated comments notifications
uk: оновлені повідомлення про коментарі

en: Receive notification when comments have been created, resolved, or deleted on a page that you have subscribed to receive comment notifications on
uk: Отримувати сповіщення, коли коментарі були створені, вирішені чи видалені на сторінці, на яку ви підписалися

en: preferred language
uk: бажана мова

en: Select language for the admin
uk: Оберіть мову для адміністратора

en: current time zone
uk: поточний часовий пояс

en: Select your current time zone
uk: Оберіть поточний часовий пояс

en: profile picture
uk: зображення профілю користувача

en: Light
uk: Світла

en: Dark
uk: Темна

en: admin theme
uk: тема адмінки

en: Default
uk: Початковий

en: user profile
uk: профіль користувача

en: user profiles
uk: профілі користувачів

en: Assign role
uk: Призначити роль

en: Are you sure you want to assign this role to these users?
uk: Ви впевненні, що хочете призначити ці ролі до цих користувачів?

en: You don't have permission to edit this user | You don't have permission to edit these users
uk[0]: Вам не дозволено редагувати цього користувача
uk[1]: Вам не дозволено редагувати цих користувачів
uk[2]: Вам не дозволено редагувати цих користувачів
uk[3]: Вам не дозволено редагувати цих користувачів

en: Yes, assign
uk: Так, призначити

en: No, don't assign
uk: Ні, не призначати

en: Delete
uk: Видалити

en: Are you sure you want to delete these users?
uk: Ви впевненні, що хочете видалити цих користувачів?

en: You don't have permission to delete this user | You don't have permission to delete these users
uk[0]: Вам не дозволено видаляти цього користувача
uk[1]: Вам не дозволено видаляти цих користувачів
uk[2]: Вам не дозволено видаляти цих користувачів
uk[3]: Вам не дозволено видаляти цих користувачів

en: Yes, delete
uk: Так, видалити

en: No, don't delete
uk: Ні, не видаляти

en: Set active state
uk: Встановити активний стан

en: Are you sure you want to change the active state for these users?
uk: Ви впевненні, що хочете змінити активний стан для цих користувачів?

en: You cannot change your own active status
uk: Ви не можете змінити власний активний статус

en: Yes, change state
uk: Так, змінити стан

en: No, don't change state
uk: Ні, не змінювати стан

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
uk: Видалення цієї групи спровокує видалення її дозволів для усіх користувачів, які є її учасниками.

en: Are you sure you want to delete this group?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю групу?

en: Add group
uk: Додати групу

en: Save
uk: Зберегти

en: Delete group
uk: Видалити групу

en: Object permissions
uk: Дозволи для об'єктів

en: Name
uk: Ім'я

en: Add
uk: Додати

en: Change
uk: Змінити

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Lock
uk: Блокувати

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Custom permissions
uk: Спеціальні дозволи

en: Other permissions
uk: Інші дозволи

en: Page permissions
uk: Дозволи щодо сторінок

en: Page
uk: Сторінка

en: Add a page permission
uk: Додати дозвіл на сторінку

en: Sorry, no groups match "%(query)s"
uk: Вибачте, жодна група не збігається з "%(query)s"

en: There are no groups configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">add some</a>?
uk: Немає налаштованих груп. Чому б не <a href="%(wagtailusers_create_group_url)s">додати одну</a>?

en: Are you sure you want to delete this user?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цього користувача?

en: Account
uk: Аккаунт

en: Roles
uk: Ролі

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Delete user
uk: Видалити користувача

en: Select all users in listing
uk: Обрати всіх користувачів у списку

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_add_url)s">add some</a>?
uk: Немає сконфігурованих користувачів. Чому б не <a href="%(wagtailusers_add_url)s">додати одного</a>?

en: user %(id)s (deleted)
uk: користувач %(id)s (видалено)

en: Assign role to selected users
uk: Призначити роль для вибраних користувачів

en: %(num_parent_objects)d user has been assigned as %(role)s | %(num_parent_objects)d users have been assigned as %(role)s
uk[0]: %(num_parent_objects)d користувач був призначений як %(role)s
uk[1]: %(num_parent_objects)d користувачів було призначено як %(role)s
uk[2]: %(num_parent_objects)d користувачів було призначено як %(role)s
uk[3]: %(num_parent_objects)d користувачів було призначено як %(role)s

en: Delete selected users
uk: Видалити обраних користувачів

en: %(num_parent_objects)d user has been deleted | %(num_parent_objects)d users have been deleted
uk[0]: %(num_parent_objects)dкористувач був видалений
uk[1]: %(num_parent_objects)d користувачів було видалено
uk[2]: %(num_parent_objects)d користувачів було видалено
uk[3]: %(num_parent_objects)d користувачів було видалено

en: Active
uk: Активний

en: Inactive
uk: Неактивний

en: Mark as active
uk: Позначити активним

en: Change the active state for selected users
uk: Змінити активний стан для вибраних користувачів

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as active | %(num_parent_objects)d users have been marked as active
uk[0]: %(num_parent_objects)d користувач був позначений як активний
uk[1]: %(num_parent_objects)d користувачів було позначено як активний
uk[2]: %(num_parent_objects)d користувачів було позначено як активний
uk[3]: %(num_parent_objects)d користувачів було позначено як активний

en: %(num_parent_objects)d user has been marked as inactive | %(num_parent_objects)d users have been marked as inactive
uk[0]: %(num_parent_objects)d користувач був позначений як не активний
uk[1]: %(num_parent_objects)d користувачів було позначено як не активний
uk[2]: %(num_parent_objects)d користувачів було позначено як не активний
uk[3]: %(num_parent_objects)d користувачів було позначено як не активний

en: Groups
uk: Групи

en: Add a group
uk: Додати групу

en: Search groups
uk: Пошук груп

en: Group '%(object)s' created.
uk: Групу '%(object)s' створено.

en: Group '%(object)s' updated.
uk: Групу '%(object)s' оновлено.

en: The group could not be saved due to errors.
uk: Група не може бути збережена через помилки.

en: View users in this group
uk: Переглянути користувачів у цій групі

en: Group '%(object)s' deleted.
uk: Групу '%(object)s' видалено.

en: Add a user
uk: Додати користувача

en: Users
uk: Користувачі

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Admin
uk: Адмін

en: Access level
uk: Рівень доступу

en: Status
uk: Статус

en: More options for '%(title)s'
uk: Більше опцій для '%(title)s'

en: User '%(object)s' created.
uk: Користувача '%(object)s' створено

en: User '%(object)s' updated.
uk: Користувач '%(object)s' оновлений.

en: The user could not be saved due to errors.
uk: Користувач не може бути створений через помилки.

en: User '%(object)s' deleted.
uk: Користувача '%(object)s' видалено.
