Wagtail - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Wagtail search promotions
be: Пошукавае прасоўванне Wagtail

en: Search term(s)/phrase
be: Крытэр пошуку (фраза)

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
be: Каб адпавядаць - увядзіце поўны радок пошуку. Патрабуецца дакладнае супадзенне для вашых Вынікаў Прасоўвання, якія будуць адлюстроўвацца. Не дапускаюцца групавыя сімвалы.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
be: Калі ласка, сфармулюйце не менш за адну рэкамендацыю па пошукаваму запыту.

en: Query Daily Hits
be: Запыт штодзенных хітоў

en: page
be: старонка

en: description
be: апісанне

en: search promotion
be: пошукавае прасоўванне

en: Add search promotion
be: Дадаць пошукавае прасоўванне

en: Add search pick
be: Дадаць пошуковую падборку

en: Save
be: Захаваць

en: Delete %(query)s
be: Выдаліць %(query)s

en: Delete
be: Выдаліць

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць усе прасунутыя вынікі па гэтым пошукаваму запыту?

en: Yes, delete
be: Так, выдаліць

en: Editing %(query)s
be: Рэдактаванне %(query)s

en: Editing
be: Рэдактаванне

en: Move up
be: Перамясціць уверх

en: Move down
be: Перамясціць уніз

en: Promoted search results
be: Высокі вынік пошуку

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
be: На жаль, няма вынікаў рэкламы "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
be: Ніякіх рэкламных вынікаў не было знойдзена, супадаючых з <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?

en: Popular search terms
be: Папулярныя пошукавыя запыты

en: Search
be: Пошук

en: Terms
be: Тэрміны

en: Views (past week)
be: Прагляды (за тыдзень)

en: No results found
be: Нічога не знойдзена

en: Choose from popular search terms
be: Выбраць з папулярных пошукавых запытаў

en: External link
be: Знешняя спасылка

en: None
be: Нікодны

en: Search Terms
be: Умовы пошуку

en: Add new promoted result
be: Дадаць новы высокі вынік пошуку

en: Search term(s)
be: Пошукавы(я) запыт(ы)

en: Promoted results
be: Рэклама вынікаў

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
be: Зроблена падборка для '%(query)s'.

en: Edit
be: Рэдактаваць

en: Recommendations have not been created due to errors
be: Рэкамендацыі не былі створаны з-за памылкі

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
be: Падборка для «%(query)s» абнаўляецца.

en: Recommendations have not been saved due to errors
be: Рэкамендацыі не былі захаваныя з-за памылкі

en: Editor's picks deleted.
be: Падборка выдалена.
