Wagtail - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Search term(s)/phrase
bg: Дума/Фраза за търсене

en: Save
bg: Запази

en: Delete %(query)s
bg: Изтрий %(query)s

en: Delete
bg: Изтрий

en: Yes, delete
bg: Да, изтрий го

en: Editing %(query)s
bg: Редакция на %(query)s

en: Editing
bg: Редактиране

en: Move up
bg: Нагоре

en: Move down
bg: Надолу

en: Popular search terms
bg: Популярни думи за търсене

en: Search
bg: Търсене

en: Terms
bg: Думи

en: Views (past week)
bg: Преглед (последната седмица)

en: No results found
bg: Не са намерени резултати

en: External link
bg: Външен линк

en: None
bg: Нищо

en: Search Terms
bg: Фрази за търсене

en: Search term(s)
bg: Дума/Фраза за търсене

en: Edit
bg: Редакция
